I. Szeged Grappling Bajnokság
Szeged, 2012 november 24.
Végeredmény
Gi Grappling versenyszám
Gi Grappling Gyermek Fiú 25 kg. (4 nevezés)
I. Schneider Barnabás Vincze Ju-Jutsu SE 7 pont
II. Fejes Richárd Tatami Centrum
III. Schneider Ákos Vincze Ju-Jutsu SE
IV. Rumeau Philippe BBME
Gi Grappling Gyermek Fiú 30 kg. (3 nevezés)
I. Hasznos Attila Szegedi Ju Jitsu Egyesület 7 pont
II. Muzsai Nimród BBME
III. Rácz Botond Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Gi Grappling Gyermek Fiú 35 kg. (3 nevezés)
I. Fejes István Tatami Centrum 7 pont
II. Muzsai Nimród BBME
III. Gödry Balázs BBME
Gi Grappling Gyermek Fiú 40+ kg. (3 nevezés)
I. Ipacs Kornél Tatami Centrum 7 pont
II. Várnai Rupert BBME
III. Pozsonyi Koppány BBME
Gi Grappling Ifjúsági Leány 42 kg. (3 nevezés)
I. Tóth Anett Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Vincze Anita Gracie Barra Orgovány
III. Rumeau Juliette BBME
Gi Grappling Ifjúsági Fiú 41 kg. (7 nevezés)
I. Tóth Zoltán Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Molnár Dániel Szegedi Judo SE 4 pont
III. Varga Márk Hatvani Ju Jitsu Dojo 2 pont
IV. Rácz Zsombor Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még: Hadnagy Zsolt Patrik (Albertirsai Nihon Tai Jitsu), Juhász Tamás (Gracie Barra Orgovány), Rusz Regő (Szegedi Ju Jitsu Egyesület)
Gi Grappling Ifjúsági Fiú 53 kg. (4 nevezés)
I. Granek Zoltán Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Tóth Botond Szegedi Judo SE
III. Varga Gergő Hatvani Ju Jitsu Dojo
IV. Farkas Bálint Hatvani Ju Jitsu Dojo
Gi Grappling Ifjúsági Fiú 53+ kg. (3 nevezés)
I. Koczák Béla Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Kókai Máté Szegedi Ju Jitsu Egyesület
III. Pataki János Gracie Barra Orgovány
Gi Grappling Junior Fiú 45 kg. (3 nevezés)
I. Jéga-Szabó Áron Tatami Centrum 7 pont
II. Makó Tamás Tatami Centrum
III. Valakovits Bálint Hatvani Ju Jitsu Dojo
Gi Grappling Junior Fiú 52 kg. (3 nevezés)
I. Balogh Dominik Szegedi Ju Jitsu Egyesület 7 pont
II. Pataki Botond Tatami Centrum
III. Vida János BBME
Gi Grappling Junior Fiú 59 kg. (1 nevezés)
I. Zsiga Zsolt Zen Mushin Do
Gi Grappling Junior Fiú 66 kg. (2 nevezés)
I. Ács József Gracie Barra Orgovány
II. Rusz Gergő Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Gi Grappling Kadet Leány 58 kg. (3 nevezés)
I. Gerják Edit Kazincbarcikai MMAés Gr. 7 pont
II. Lenkei Tímea BBME
III. Balogh Fruzsina Titánok HKSE
Gi Grappling Kadet Fiú 71 kg. (2 nevezés)
I. Dér István Gracie Barra Orgovány
II. Kormányos Erik Szegedi Judo SE
Gi Grappling Kadet Fiú 79 kg. (4 nevezés)
I. Börönte Ferenc Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Tóth Dániel Gracie Barra Orgovány
III. Fehér Roland Orosházi Küzdősport Centrum
IV. Nagy Izsák Gracie Barra BITE
Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. (2 nevezés)
I. Balogh Andrea Tatami Centrum
II. Magyar Mónika Vincze Ju-Jutsu SE
Gi Grappling Felnőtt Női 75 kg. (2 nevezés)
I. Rapcsányi Katalin Gracie Barra BITE
II. Kuti Veronika Titánok HKSE
Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. (2 nevezés)
I. Pfeffer Árpád Szegedi Judo SE
II. Mohácsi László Siófok Shootfighters
Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. (6 nevezés)
I. Tóth Zoltán Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Erdős Máté Gracie Barra BITE 4 pont
III. Szőke Milán Siófok Shootfighters 2 pont
IV. Nagy Erik Szegedi Judo SE
Nevezett még: Vörösmarthi Tibor (Tatami Centrum), Kincses János (Siófok Shootfighters)
Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. (6 nevezés)
I. Bürgés Milán Szegedi Judo SE 7 pont
II. Csernyik Zoltán Siófok Shootfighters
III. Makó Dávid Gracie Barra PIT 2 pont
IV. Sényei László ReKaGym Halmi Team
Nevezett még: Cseh István (Albertirsai Nihon Tai Jitsu), File Béla (Gracie Barra PIT)
Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. (3 nevezés)
I. Kárászi Balázs Gracie Barra PIT 7 pont
II. Huszti György Gracie Barra PIT
III. Cseh Péter Albertirsai Nihon Tai Jitsu
Gi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. (1 nevezés)
I. Tóth András Siófok Shootfighters
Gi Grappling Senior 40 Férfi 105+ kg. (2 nevezés)
I. Fejes István Tatami Centrum
II. Gémes Ferenc Szegedi Ju Jitsu Egyesület
NoGi Grappling versenyszám
NoGi Grappling Gyermek Fiú 25 kg. (3 nevezés)
I. Fejes Richárd Tatami Centrum 7 pont
II. Schneider Barnabás Vincze Ju-Jutsu SE
III. Schneider Ákos Vincze Ju-Jutsu SE
NoGi Grappling Gyermek Fiú 35 kg. (3 nevezés)
I. Fejes István Tatami Centrum 7 pont
II. Hasznos Attila Szegedi Ju Jitsu Egyesület
III. Rácz Botond Szegedi Ju Jitsu Egyesület
NoGi Grappling Ifjúsági Leány 42 kg. (2 nevezés)
I. Tóth Anett Gracie Barra Orgovány
II. Vincze Anita Gracie Barra Orgovány
NoGi Grappling Ifjúsági Fiú 41 kg. (8 nevezés)
I. Tóth Zoltán Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Molnár Dániel Szegedi Judo SE 4 pont
III. Hadnagy Zsolt Patrik Albertirsai Nihon Tai Jitsu 2 pont
IV. Godó László Szegedi Küzdősport Klub 1 pont
Nevezett még: Juhász Tamás (Gracie Barra Orgovány), Rácz Zsombor (Szegedi Ju Jitsu Egyesület), Rusz Regő (Szegedi Ju Jitsu Egyesület), Varga Márk (Hatvani Ju Jitsu Dojo)
NoGi Grappling Ifjúsági Fiú 47 kg. (2 nevezés)
I. Tóth Botond Szegedi Judo SE
II. Ipacs Kornél Tatami Centrum
NoGi Grappling Ifjúsági Fiú 53 kg. (2 nevezés)
I. Granek Zoltán Gracie Barra Orgovány
II. Farkas Bálint Hatvani Ju Jitsu Dojo
NoGi Grappling Ifjúsági Fiú 53+ kg. (2 nevezés)
I. Koczák Béla Gracie Barra Orgovány
II. Kókai Máté Szegedi Ju Jitsu Egyesület
NoGi Grappling Junior Fiú 45 kg. (2 nevezés)
I. Jéga-Szabó Áron Tatami Centrum
II. Makó Tamás Tatami Centrum
NoGi Grappling Junior Fiú 52 kg. (3 nevezés)
I. Balogh Dominik Szegedi Ju Jitsu Egyesület 7 pont
II. Pataki Botond Tatami Centrum
III. Valics Károly Szegedi Ju Jitsu Egyesület
NoGi Grappling Junior Fiú 59 kg. (2 nevezés)
I. Zsiga Zsolt Zen Mushin Do
II. Nottny-Növényi Norbert Növényi Sportakadémia
NoGi Grappling Junior Fiú 66 kg. (3 nevezés)
I. Dióssi Csaba Növényi Sportakadémia 7 pont
II. Ács József Gracie Barra Orgovány
III. Rusz Gergő Szegedi Ju Jitsu Egyesület
NoGi Grappling Kadet Leány 58 kg. (1 nevezés)
I. Gerják Edit Kazincbarcikai MMAés Grappling
NoGi Grappling Kadet Fiú 63 kg. (4 nevezés)
I. Nyári Patrik East Warriors MMA Gym 7 pont
II. Kopschitz Kristóf East Warriors MMA Gym
III. Lemák Viktor Érdi Spartacus SC
IV. Laudisz Roland East Warriors MMA Gym
NoGi Grappling Kadet Fiú 71 kg. (12 nevezés)
I. Péli Árpád Gracie Barra Orgovány 7 pont
II. Dér István Gracie Barra Orgovány 4 pont
III. Molnár Viktor East Warriors MMA Gym 2 pont
IV. Kármán Szabolcs ReKaGym Halmi Team 1 pont
Nevezett még: Louis Wang (Szegedi Küzdősport Klub), Hajdú Raul (East Warriors MMA Gym), Szántó Gábor (Érdi Spartacus SC), Nagy M. Kristóf (Hatvani Ju Jitsu Dojo), Lantos Mirko (Növényi Sportakadémia), Rabb Zoltán (Vincze Ju-Jutsu SE), Haba Gergő (Grizzly Grappling Team), Terhes Viktor (Szegedi Küzdősport Klub)
NoGi Grappling Kadet Fiú 79 kg. (8 nevezés)
I. Csernicsek László Szegedi Küzdősport Klub 7 pont
II. Fehér Roland Orosházi Küzdősport Centrum 4 pont
III. Börönte Ferenc Gracie Barra Orgovány 2 pont
IV. Nagy Izsák Gracie Barra BITE 1 pont
Nevezett még: Vincze Simon (Zen Mushin Do), Kugler Tamás (East Warriors MMA Gym), Okos Péter (East Warriors MMA Gym), Buda Szabolcs (Miskolci Ju Jitsu Egyesület)
NoGi Grappling Kadet Fiú 79+ kg. (3 nevezés)
I. Bacsó Márió Szegedi Küzdősport Klub 7 pont
II. Hocz Csaba East Warriors MMA Gym
III. Tóth Dániel Gracie Barra Orgovány
NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. (9 nevezés)
I. Pfeffer Árpád Szegedi Judo SE 7 pont
II. Lakatos Sándor Tatami Centrum 4 pont
III. Mohácsi László Siófok Shootfighters 2 pont
IV. Jakab Tibor Túrkevei Birk.és Gr. Sz.
Nevezett még: Surányi Norbert (Grizzly Grappling Team), Bányász Tamás (Kazincbarcikai MMAés Grappling), Zeke Zsolt (Grizzly Grappling Team), Lemák Viktor (Érdi Spartacus SC), Andor Péter (Vincze Ju-Jutsu SE)
NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. (19 nevezés)
I. Oskar Kristjansson Grizzly Grappling Team 7 pont
II. Halmi Viktor ReKaGym Halmi Team 4 pont
III. Szőke Milán Siófok Shootfighters 2 pont
IV. Gábor Zoltán ReKaGym Halmi Team 1 pont
Szabó Tamás ReKaGym Halmi Team 0,5 pont
Vörösmarthi Tibor Tatami Centrum 0,5 pont
Nevezett még: Pataki Imre (Grizzly Grappling Team), Virág Csaba (East Warriors MMA Gym), Renyó János (Kazincbarcikai MMAés Grappling), Kardos Péter (Grizzly Grappling Team), Molnár Péter (Kazincbarcikai MMA és Grappling), Grób Balázs (Érdi Spartacus SC), Szalacsi Balázs (Grizzly Grappling Team), Erdős Máté (Gracie Barra BITE), Kincses János (Siófok Shootfighters), Odland Fredrik (Grizzly Grappling Team), Petrus Pál (Unicentrál Bull’s), Hunyadi Máté (Grizzly Grappling Team), Vakarcs Tibor (Érdi Spartacus SC)
NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. (17 nevezés)
I. Szekeres Ákos Gracie Barra Hungary 7 pont
II. Radnóti Dániel East Warriors MMA Gym 4 pont
III. Soltész László Hungarian Pitbullfighters 2 pont
IV. Szalai Árpád Contendo MMA 1 pont
Dombi Mihály East Warriors MMA Gym 0,5 pont
Kiss László Grizzly Grappling Team 0,5 pont
Nevezett még: Maróti István (Szegedi Küzdősport Klub), Sényei László (ReKaGym Halmi Team), Czifra Attila (Vincze Ju-Jutsu SE), Shweirif Márk Iliász (Szegedi Küzdősport Klub), Domány Ramon (Túrkevei Birk. és Grappling Sz.), Bozó Gyula (Kazincbarcikai MMA és Grappling), Csernyik Zoltán (Siófok Shootfighters), Sarkadi Péter (Túrkevei Birk.és Grappling Sz.), Makó Dávid (Gracie Barra PIT), Tövissi Béla (Vincze Ju-Jutsu SE), Roskó Attila (Kazincbarcikai MMA és Grappling)
NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. (6 nevezés)
I. Szűcs Kristóf Tatami Centrum 7 pont
II. Kárászi Balázs Gracie Barra PIT
III. Máté László Szegedi Küzdősport Klub 2 pont
IV. Kertész Balázs Kazincbarcikai MMA és Gr.
Nevezett még: Sas Ádám (Érdi Spartacus SC), Huszti György (Gracie Barra PIT)
NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. (3 nevezés)
I. Tóth András Siófok Shootfighters 7 pont
II. Nagy Péter Grizzly Grappling Team
III. Gyenge Imre Túrkevei Birk.és Gr. Sz.
NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. (4 nevezés)
I. Vancsó Viktor Miskolci Ju Jitsu Egyesület 7 pont
II. Ember Mátyás Gracie Barra PIT
III. Jani István Szegedi Küzdősport Klub
IV. Juhász-Nagy Péter Szegedi Küzdősport Klub
NoGi Grappling Senior 40 Férfi 65 kg. (1 nevezés)
I. Juhász József Túrkevei Birk.és Grappling Sz.
NoGi Grappling Senior 40 Férfi 95 kg. (2 nevezés)
I. Deák András Szegedi Küzdősport Klub
II. Bereczki Szabolcs Túrkevei Birk.és Grappling Sz.
NoGi Grappling Senior 40 Férfi 105 kg. (1 nevezés)
I. Varga Péter Szegedi Küzdősport Klub
NoGi Grappling Senior 50 Férfi 105+ kg. (1 nevezés)
I. Fejes István Tatami Centrum
NoGi Grappling Senior 60 Férfi 75 kg. (1 nevezés)
I. Hencz Gyula East Warriors MMA Gym
Combat Grappling versenyszám
Combat Grappling Kadet Fiú 71 kg. (1 nevezés)
I. Ináncsi Patrick VRSE Ju Jitsu Veszprém
Combat Grappling Kadet Fiú 79+ kg. (1 nevezés)
I. Czigler Dániel VRSE Ju Jitsu Veszprém
Combat Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. (4 nevezés)
I. Szabó László Grizzly Grappling Team 7 pont
II. dr.Boromisza Péter Tatami Centrum
III. Czigler Dániel VRSE Ju Jitsu Veszprém
IV. Ináncsi Patrick VRSE Ju Jitsu Veszprém
NoGi Grappling Open
NoGi Grappling OPEN (41 nevezés)
I. Szekeres Ákos Gracie Barra Hungary 7 pont
II. Szűcs Kristóf Tatami Centrum 4 pont
III. Lakatos Sándor Tatami Centrum 2 pont
III. Tóth András Siófok Shootfighters 2 pont
Pataki Imre Grizzly Grappling Team 0,5 pont
Dér István Gracie Barra Orgovány 0,5 pont
Buda Szabolcs Miskolci Ju Jitsu Egyesület 0,5 pont
Sényei László ReKaGym Halmi Team 0,5 pont
Halmi Viktor ReKaGym Halmi Team 0,5 pont
Nevezett még: Csernyik Viktor (Siófok Shootfighters), Renyó János (Kazincbarcikai MMA és Grappling), Molnár Zsolt (Gracie Barra BITE), Gábor Zoltán (ReKaGym Halmi Team), Kárászi Balázs (Gracie Barra PIT), Kiss Gergely (Szegedi Küzdősport Klub), Kiss László (Grizzly Grappling Team), Erdős Máté (Gracie Barra BITE), Szalai Árpád (Contendo MMA), File Béla (Gracie Barra PIT), Szőke Milán (Siófok Shootfighters), Mohácsi László (Siófok Shootfighters), Domány Ramon (Túrkevei Birkózó és Grappling Szakosztály), Bacsó Márió (Szegedi Küzdősport Klub), Kertész Balázs (Kazincbarcikai MMA és Grappling), Bányász Tamás (Kazincbarcikai MMA és Grappling), Molnár Péter (Katincbarcikai MMA és Grappling), Ember Mátyás (Gracie Barra PIT), Jani István (Szegedi Küzdősport Klub), Soltész László (Hungarian Pirbullfighters), Vancsó Viktor (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), Sas Ádám (Érdi Spartacus SC), Kincses János (Siófok Shootfighters), Tóth Zoltán (Gracie Barra Orgovány), Nagy Izsák (Gracie Barra BITE), Roskó Attila (Kazincbarcikai MMA és Grappling), Sényei László (ReKaGym Halmi Team), Bereczki Szabolcs (Túrkevei Birkózó és Grappling Szakosztály), Bozó Gyula (Katincbarcikai MMA és Grappling), Dömötör László (Tatami Centrum), Péli Árpád (Gracie Barra Orgovány), Sarkadi Péter (Túrkevei Birkózó és Grappling Szakosztály), Fekete Dániel (Grizzly Grappling Team)
Klubok rangsor listája
Gracie Barra Orgovány 62,5 pont
Tatami Centrum 52,5 pont
Szegedi Judo SE 22 pont
Szegedi Ju Jitsu Egyesület 21 pont
Szegedi Küzdősport Klub 17 pont
Grizzly Grappling Team 15 pont
Gracie Barra Hungary 14 pont
East Warriors MMA Gym 13,5 pont
Siófok Shootfighters 13 pont
Gracie Barra PIT 9 pont
ReKaGym Halmi Team 7,5 pont
Miskolci Ju Jitsu Egyesület 7,5 pont
Vincze Ju-Jutsu SE 7 pont
Kazincbarcikai MMA és Grappling 7 pont
Növényi Sportakadémia 7 pont
Orosházi Küzdősport Centrum 4 pont
Hatvani Ju Jitsu Dojo 2 pont
Albertirsai Nihon Tai Jitsu 2 pont
Hungarian Pitbullfighters 2 pont
Gracie Barra BITE 1 pont
Contendo MMA 1 pont