Global Kupa 2023 végeredmény

Beküldve: | Kategória: Hírek.

Global Kupa 2023

.
2023.03.04

Végeredmény (PDF)

Végeredmény

Gi Grappling leányok, nők

Manó korosztály

27 kg. 3 versenyző
I. Adorján Szonja – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Velkey Olívia – ZR Team Budaörs
III. Salvadó-Szabó Laia – ZR Team Budaörs

Gyermek1 korosztály

24 kg. 2 versenyző
I. Markó Rebeka – Dunakeszi Grappling – 7 pont
II. Velkey Olívia – ZR Team Budaörs

Ifjúsági1 korosztály

Haladó 72 kg. 2 versenyző
I. Tóth Henrietta – ZR Team Budaörs
Nevezett még:
Wagner Sára – Dunakeszi Grappling

Ifjúsági2 korosztály

Kezdő 80 kg. 2 versenyző
I. Banos Panna – Musashi Jitsu
II. Tóth Henrietta – ZR Team Budaörs

Felnőtt korosztály

Kezdő 64 kg. 2 versenyző
I. Rács Lili Sára – Kárászy Team
II. Kis Eszter Lejla – Gyula Barbell Sport Club

Gi Grappling fiúk, férfiak

Gyermek1 korosztály

24 kg. 2 versenyző
I. Szántó Benjamin – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Karsai Márton – Musashi Jitsu

27 kg. 2 versenyző
I. Magyari Márk – Dunakeszi Grappling – 7 pont
II. Bretz Dániel – ZR Team Budaörs

34 kg. 4 versenyző
I. Forró Máté – Alba Kempo SE – 7 pont
II. John Erik – ZR Team Budaörs – 4 pont
III. Hajdu Benedek Zalán – WBJ Jiu Jitsu
IV. Czabai Balázs – Musashi Jitsu

46 kg. 2 versenyző
I. Sarvari Leonardo Marcel – WBJ Jiu Jitsu – 7 pont
II. Tóth Márk – ZR Team Budaörs

Gyermek2 korosztály

30 kg. 3 versenyző
I. Forró Zsombor – Alba Kempo SE – 7 pont
II. Laborczi György Tamás – ZR Team Nyíregyháza
III. Gali Gergő – Dunakeszi Grappling

34 kg. 2 versenyző
I. Gyügyei Zsombor – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Magyari Dániel – Dunakeszi Grappling

38 kg. 3 versenyző
I. Szabó Liliána – Mátra Kempo SE – 7 pont
II. Adorján Máté – ZR Team Budaörs
III. Szajkó Botond – Alba Kempo SE

42-46 kg. öv. 4 versenyző
I. Bauer Márton – Dunakeszi Grappling – 7 pont
II. Pósz Ferenc – ZR Team Nyíregyháza
III. Buruncz Bence – Alba Kempo SE
Nevezett még:
Berki Mór – Orgovány Szabadidő és Sport E.

55 kg. 2 versenyző
I. Tóth Levente – Zen Mushin Do – 7 pont
II. Farkas Zoltán – ZR Team Nyíregyháza

Ifjúsági1 korosztály

Kezdő 38 kg. 2 versenyző
I. Jakab Dániel – WBJ Jiu Jitsu
II. Király Levente – Alba Kempo SE

Kezdő 42 kg. 2 versenyző
I. Papp Zsombor – Musashi Jitsu
II. Szilágyi Márton – WBJ Jiu Jitsu

Kezdő 50 kg. 4 versenyző
I. Báthori Noel – Zen Mushin Do
II. Farkas Ádám – Alba Kempo SE
III. Varga Nóra – Musashi Jitsu
IV. Váczi Milán – Firewolf Egyesület

Kezdő 60-66 kg. öv. 3 versenyző
I. Kiss Hunor – Mátra Kempo SE
II. Balatoni Balázs – Musashi Jitsu
III. Pósz Zoltán – ZR Team Nyíregyháza

Haladó 46 kg. 5 versenyző
I. Garaba Gergely – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Görbe László Norbert – Musashi Jitsu – 4 pont
III. Sebők Márton – ZR Team Budaörs – 2 pont
IV. Szabó Marcell – ZR Team Budaörs
V. Komáromi Kevin – Dunakeszi Grappling

Ifjúsági2 korosztály

Kezdő 47 kg. 2 versenyző
I. Koszta Ágnes – Musashi Jitsu
II. Toman Benedek – WBJ Jiu Jitsu

Kezdő 53 kg. 2 versenyző
I. Váczi Dávid – Firewolf Egyesület
II. Tüdődi Richárd Simon – Dunakeszi Grappling

Kezdő 66 kg. 4 versenyző
I. Kun Miklós – Gyula Barbell Sport Club
II. Merczel Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
III. Kiss Botond – Mátra Kempo SE
IV. Csapó Regő – Zen Mushin Do

Haladó 47 kg. 3 versenyző
I. Victor Illés – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség
III. Kerek Ádám – Firewolf Egyesület

Haladó 66 kg. 2 versenyző
I. Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület – 7 pont
II. Fityus Bálint – Musashi Jitsu

Kadet korosztály

Haladó 58 kg. 3 versenyző
I. Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Pintér Alex – Koko Fight Club
III. Monostori Csaba – Musashi Jitsu

Haladó 63 kg. 2 versenyző
I. Stágel László – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Haladó 76 kg. 3 versenyző
I. Juhász Levente – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Herke Milán – Koko Fight Club
III. Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu

Junior korosztály

Kezdő 71 kg. 4 versenyző
I. Kunyu Nikolasz – Zen Mushin Do
II. Kerülő Kada Márk – ZR Team Nyíregyháza
III. Hajdú András Levente – WBJ Jiu Jitsu
Nevezett még:
Takács Ticián – ZR Team Budaörs

Kezdő 84 kg. 2 versenyző
I. Tóth Gábor – Gyula Barbell Sport Club
II. Cochior Bálint – Zen Mushin Do

Felnőtt korosztály

Kezdő 71 kg. 4 versenyző
I. Balog Zoltán – Koko Fight Club
II. Metzger Zsolt – Dunakeszi Grappling
III. Bóta Botond – Kárászy Team
IV. Jankus Bence – WBJ Jiu Jitsu

Haladó 71 kg. 4 versenyző
I. Stágel György – Musashi Jitsu
II. Pusztai Botond – Warrior Gym Debrecen
Nevezett még:
Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza
Frischmann Alex – Koko Fight Club

Haladó 77 kg. 2 versenyző
I. Poós Péter – Musashi Jitsu
Nevezett még:
Homonnai Gergő – Warrior Gym Debrecen

130 kg. 2 versenyző
I. Kósa Péter – Kárászy Team
Nevezett még:
Paál Zoltán Imre – Alba Kempo SE

Veterán1 korosztály

84 kg. 2 versenyző
I. Ferenci Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület – 7 pont
II. Kolláth Péter Pál – Carlson Gracie Power Team

Veterán2 korosztály

84 kg. 2 versenyző
I. Ferenci Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület – 7 pont
II. Keskeny László – Koko Fight Club

92 kg. 2 versenyző
I. Szabó Árpád – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Solymári András – Carlson Gracie Power Team

Veterán3 korosztály

92 kg. 3 versenyző
I. Szabó Árpád – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Bognár Zoltán – Alba Kempo SE
III. Hajdu András – WBJ Jiu Jitsu

NoGi Grappling leányok, nők

Manó korosztály

27 kg. 3 versenyző
I. Adorján Szonja – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Velkey Olívia – ZR Team Budaörs
III. Salvadó-Szabó Laia – ZR Team Budaörs

NoGi Grappling fiúk, férfiak

Gyermek1 korosztály

34 kg. 2 versenyző
I. Forró Máté – Alba Kempo SE – 7 pont
II. John Erik – ZR Team Budaörs

Gyermek2 korosztály

34 kg. 3 versenyző
I. Forró Zsombor – Alba Kempo SE – 7 pont
II. Gyügyei Zsombor – ZR Team Budaörs
II. Tóth Márk – ZR Team Budaörs

38 kg. 3 versenyző
I. Szabó Liliána – Mátra Kempo SE – 7 pont
II. Adorján Máté – ZR Team Budaörs
III. Szajkó Botond – Alba Kempo SE

42 kg. 3 versenyző
I. Szabó Liliána – Mátra Kempo SE – 7 pont
II. Király Levente – Alba Kempo SE
III. Buruncz Bence – Alba Kempo SE

Ifjúsági1 korosztály

Kezdő 50 kg. 2 versenyző
I. Farkas Ádám – Alba Kempo SE
II. Báthori Noel – Zen Mushin Do

Haladó 50 kg. 2 versenyző
I. Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség
Nevezett még:
Szabó Marcell – ZR Team Budaörs

Ifjúsági2 korosztály

Kezdő 66 kg. 3 versenyző
I. Merczel Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Kiss Botond – Mátra Kempo SE
III. Kiss Hunor – Mátra Kempo SE

Junior korosztály

Kezdő 71 kg. 3 versenyző
I. Kerülő Kada Márk – ZR Team Nyíregyháza
II. Kunyu Nikolasz – Zen Mushin Do
Nevezett még:
Takács Ticián – ZR Team Budaörs

Felnőtt korosztály

Kezdő 71 kg. 2 versenyző
I. Metzger Zsolt – Dunakeszi Grappling
II. Bóta Botond – Kárászy Team

Kezdő 77 kg. 2 versenyző
I. Márkus Attila – Zen Mushin Do
Nevezett még:
Homonnai Gergő – Warrior Gym Debrecen

Kezdő 92 kg. 2 versenyző
I. Kolozsvári Lóránt Csaba – Warrior Gym Debrecen
I. Nagy Róbert – Zen Mushin Do
II. Bognár Zoltán – Alba Kempo SE

Kezdő 130 kg. 2 versenyző
I. Hídvégi Dániel – Zen Mushin Do
Nevezett még:
Paál Zoltán Imre – Alba Kempo SE

Haladó 71 kg. 4 versenyző
I. Poós Péter – Musashi Jitsu
II. Pusztai Botond – Warrior Gym Debrecen
Nevezett még:
Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza
Frischmann Alex – Koko Fight Club

Haladó 130 kg. 3 versenyző
I. Kósa Péter – Kárászy Team – 7 pont
II. Pallagi Márk – Koko Fight Club
III. Jambrich Botond – Koko Fight Club

Open férfiak

80+ kg. 5 versenyző
I. Laky Levente – Koko Fight Club – 7 pont
II. Kósa Péter – Kárászy Team – 4 pont
III. Pallagi Márk – Koko Fight Club
III. Jambrich Botond – Koko Fight Club
Nevezett még:
Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség

Különdíjak:

Legeredményesebb Gyermek versenyző:
Forró Máté – Alba Kempo SE

Legeredményesebb Női versenyző:
Szabó Liliána – Mátra Kempo SE

Legeredményesebb Férfi versenyző:
Kósa Péter – Kárászy Team

Legeredményesebb Csapat:
Musashi Jitsu

Kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Adorján Szonja – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Manó Leány 27 kg. I. hely)
7 pont: Markó Rebeka – Dunakeszi Grappling (Gi Grappling Gyermek1 Leány 24 kg. I. hely)
7 pont: Szántó Benjamin – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Magyari Márk – Dunakeszi Grappling (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: John Erik – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. II. hely)
7 pont: Sarvari Leonardo Marcel – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Forró Zsombor – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Gyügyei Zsombor – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Bauer Márton – Dunakeszi Grappling (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42-46 kg. öv. I. hely)
7 pont: Tóth Levente – Zen Mushin Do (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Garaba Gergely – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Görbe László Norbert – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. II. hely)
2 pont: Sebők Márton – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. III. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Juhász Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Ferenci Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Ferenci Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Veterán2 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Árpád – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Veterán2 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Árpád – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Veterán3 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Adorján Szonja – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Manó Leány 27 kg. I. hely)
7 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Forró Zsombor – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Kósa Péter – Kárászy Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 130 kg. I. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Kósa Péter – Kárászy Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)

Klubok rangsor listája:

46 pont:
Musashi Jitsu

41 pont:
ZR Team Budaörs

28 pont:
Alba Kempo SE

21 pont:
Dunakeszi Grappling
Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Mátra Kempo SE

11 pont:
Kárászy Team

7 pont:
Koko Fight Club
WBJ Jiu Jitsu
Zen Mushin Do

Hozzászólások lezárva.