Ötödik évad összesített rangsorlista

Beküldve: | Kategória: Hírek.

G4 Global Grappling Liga 2016-2017 évad Rangsorlista

Ötödik évad összesített végeredmény

Az ötödik évad fordulóinak helyszínei

Az ötödik évad fordulóinak helyszínei

Klubok rangsor listája:

524 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

385 pont:
Bács-Team

282 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

246 pont:
Tatami Centrum

193 pont:
Fox Sport Egyesület

158 pont:
Musashi Jitsu

144 pont:
3K Egyesület – Zé Radiola Team

107.5 pont:
ZR Team Nyíregyháza

102 pont:
Szegedi Küzdősport Klub

98 pont:
Koko Fight Club

94 pont:
ZR Team Budaörs

60 pont:
BJJ Pécs

53 pont:
WBJ Jiu Jitsu
ZR Team Hungary

45 pont:
Carlson Gracie 3Y02 Team
MVSZSE KSZ – Marcali

41.5 pont:
Bősi Kempo MMA Klub

33 pont:
Növényi Sportakadémia Sopron

30 pont:
Székesfehérvári Kempo SE

29 pont:
Kismészáros Kempo SE

28 pont:
ZR Team Farkasok

23 pont:
Aranyszarvas KHSE
Pitbull Debrecen

18 pont:
Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia

16 pont:
Növényi Sportakadémia
PIT BJJ – Ze Radiola Team
Szegedi Ju Jitsu Egyesület

15 pont:
Forge ZR BJJ

14 pont:
SE Fight Club
UTE Birkózó Szakosztály
Warrior Gym Debrecen
Zalaegerszegi BJJ SE

11 pont:
Aladin Hero Team
Bugaci Futóhomok Egyesület
Jászberényi Birkózó Klub
Predators MMA Fight Team
ZR Team Fülöpháza

9 pont:
BJJ Slovakia
Csillagharcosok
Forge ZR Team
Mátra Kempo SE
ZR Team Pécs

8 pont:
SZTE EHÖK

7 pont:
Budapest Top Team
Bushido Kempo Akadémia Eger
Carlson Gracie 302 Team
Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Carlson Gracie Warrior Team
Fight Club Marghita
Gracie Jiu Jitsu Szekszárd
Győri Borzok
Kelemen Ryu dojo Veszprém
Kenyeres Elemér Ált. Isk.
KyoNewaza Szövetség
Központi Budo Akadémia SE
Militans MMA
Ronin Fight Academy
VRSE Ju Jitsu Veszprém

6 pont:
Zen Mushin Do

4 pont:
Győri Koko Gym MMA SE
Mad Max Kempo Dojo SE
Megatech Kempo-jitsu
Wrestling Team MMA

3 pont:
Combat Club – ZR Team Debrecen

2 pont:
Carlson Gracie Bloodline Team
Carlson Gracie Team Hungary
Kanizsa Ju Jitsu SE
Maori MMA Team

1 pont:
Hikari Aikido Egyesület
Zsigmond Király Ált.Isk.Pásztó

Egyéni rangsor lista:

151 pont:
Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület

128 pont:
Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

100 pont:
Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde

87 pont:
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

86 pont:
Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde

85 pont:
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde

70 pont:
Horváth Ádám – Bács-Team

67 pont:
Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

63 pont:
Horváth Mihály – Bács-Team

60 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team

58 pont:
Schnürlein Andor – Bács-Team
Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum

52 pont:
Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

38 pont:
Stágel György – Musashi Jitsu

37 pont:
Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Székedi Fanni – Tatami Centrum

36 pont:
Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

35 pont:
Varga Márk – Koko Fight Club

34 pont:
Horváth Péter – Bács-Team

33 pont:
Horváth Gergely – Bács-Team

32 pont:
Stágel László – Musashi Jitsu
Szalay Petra – ZR Team Budaörs

30 pont:
Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

29 pont:
Gálik Máté – Tatami Centrum

28 pont:
Nagy Fruzsina – Szegedi Küzdősport Klub

27 pont:
Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron

25 pont:
Skáfár Bence – Koko Fight Club
Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub
Lakatos Sándor – Tatami Centrum

24 pont:
Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza

23 pont:
Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team

22 pont:
Oláh Zoltán – Koko Fight Club
Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

21 pont:
Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Stefánovits Petra – BJJ Pécs
Tóth Bence – BJJ Pécs
Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali
Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
-veges Attila – Musashi Jitsu
Győri Levente – Tatami Centrum
István Bálint – Tatami Centrum
Micsik Péter – WBJ Jiu Jitsu
Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok
Nagy Benjamin – ZR Team Hungary

18 pont:
Schneider János – Bács-Team
Pál Nóra – WBJ Jiu Jitsu
Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza

17 pont:
Ritter Ádám – Bács-Team
Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület

16 pont:
Nagy Márk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Schnürlein Henrik – Bács-Team
Burián Bence – Székesfehérvári Kempo SE

15 pont:
Szalay Szabina – ZR Team Budaörs

14 pont:
Kecskeméti Nimród – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE
Károlyi Kende István – Bősi Kempo MMA Klub
Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team
Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali
Jeddi Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Bognár Inez – Musashi Jitsu
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub
Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE
Szűcs András – Tatami Centrum
Pécsi Szebasztián Pál – UTE Birkózó Szakosztály
Hideg Olivér – WBJ Jiu Jitsu
Kálmán Patrik – ZR Team Nyíregyháza

12 pont:
Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület

11 pont:
Nagy Máté Vajk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ
Nagy Dávid Milán – Fox Sport Egyesület
Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Tivadar Levente – Musashi Jitsu
Gágó Milán – Predators MMA Fight Team
Nagy Lőrinc – Tatami Centrum
Cseszlár Attila – ZR Team Nyíregyháza
Téglási Töhötöm – ZR Team Nyíregyháza

10 pont:
Béres Gergő – ZR Team Hungary

9 pont:
Keresztély György – Carlson Gracie 3Y02 Team
Vikol András – Carlson Gracie 3Y02 Team
Németh Orsolya – Forge ZR Team
Benedek Barnabás – Koko Fight Club
Pécsi Szebasztián Pál – Növényi Sportakadémia
Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Boruzs Kevin – Pitbull Debrecen
Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Szűcs Barna – ZR Team Budaörs
Szűcs Zoárd – ZR Team Budaörs

8 pont:
Solnay Dénes – Kismészáros Kempo SE

7 pont:
Kecskeméti Jázmin – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Sipos Hunor – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Bibart Erik – Aladin Hero Team
Király Balázs – Aranyszarvas KHSE
Szmolka Nikoletta – BJJ Pécs
Michal Balla – BJJ Slovakia
Daniel Shapiro – Budapest Top Team
Petrovics Máté – Bugaci Futóhomok Egyesület
Domán Imre – Bushido Kempo Akadémia Eger
Döme János – Bősi Kempo MMA Klub
Hegedűs Bence – Bősi Kempo MMA Klub
Tóth András – Bősi Kempo MMA Klub
Palásti Patrik – Bács-Team
Szlama Ferenc – Bács-Team
Hocz Csaba – Carlson Gracie 302 Team
Forgács Ottó – Carlson Gracie 3Y02 Team
Zathureczky Zsolt – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Tóth Bálint – Carlson Gracie Warrior Team
Juhász Péter – Csillagharcosok
Polik Kevin – Fight Club Marghita
Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Szekszárd
Merko Richárd – Győri Borzok
Száraz Vivien – Jászberényi Birkózó Klub
Tálos Lajos – Kelemen Ryu dojo Veszprém
Kulcsár Kristóf – Kenyeres Elemér Ált. Isk.
Kovács Alexandra – Kismészáros Kempo SE
Kárászi Balázs – Kismészáros Kempo SE
Nagy Benjamin – Kismészáros Kempo SE
Puskás Boglárka – Koko Fight Club
Demeter Dominik – KyoNewaza Szövetség
Varga Jázmin – Küzdősport Szako. Bocfölde
Mitropoulos Iliász – Központi Budo Akadémia SE
Fazekas Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali
Pap Roland – Militans MMA
Balogh Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Csótay Benedek – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Koós Merse Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Pataki Viktória – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kalász Ádám – Musashi Jitsu
Mildner Martin – Musashi Jitsu
Victor Illés – Musashi Jitsu
Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
Nánási Fatime – Növényi Sportakadémia
Soltész László – Pitbull Debrecen
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen
Branislav Beran – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Timotej Abrhan – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Szolnoki Imre – Ronin Fight Academy
László Gergely – SE Fight Club
Rábai László – SE Fight Club
Horváth Bence – SZTE EHÖK
Balogh Dominik – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Bertalan Dzsesszika – Szegedi Küzdősport Klub
Fábián Imre – Szegedi Küzdősport Klub
Godó László – Szegedi Küzdősport Klub
Greguss Zoltán – Szegedi Küzdősport Klub
Stétz Dániel – Szegedi Küzdősport Klub
Bognár Márk – Tatami Centrum
Kanizsai-Nagy Zétény – Tatami Centrum
Székedi Igor – Tatami Centrum
Lele Attila Szilárd – VRSE Ju Jitsu Veszprém
Lévai János – Warrior Gym Debrecen
Szabó Róbert – Warrior Gym Debrecen
Erdős Lóránt – ZR Team Budaörs
Muzsai Nimród Orion – ZR Team Budaörs
Rokszin Soma – ZR Team Budaörs
Wéber Zsolt – ZR Team Farkasok
Fejes Richárd – ZR Team Fülöpháza
Marcell Münnich – ZR Team Hungary
Szabó Péter – ZR Team Hungary
Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza
Cao Dávid – ZR Team Nyíregyháza
Hubicska Gábor – ZR Team Nyíregyháza
Kocsis Zoltán – ZR Team Pécs
Dömök Ákos – Zalaegerszegi BJJ SE
Molnár Benjámin – Zalaegerszegi BJJ SE

6 pont:
Vikol Ádám – Carlson Gracie 3Y02 Team
Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron
Kosda Péter – ZR Team Budaörs

4 pont:
Kontesz Adrián Levente – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Vasarheli Istvan – Aladin Hero Team
Petrovics Dominik – Bugaci Futóhomok Egyesület
Ágh István – Bősi Kempo MMA Klub
Erdős Máté – Forge ZR BJJ
Orosz Dániel – Győri Koko Gym MMA SE
Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub
Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde
Tóth Levente – Mad Max Kempo Dojo SE
Varga Kornél – Megatech Kempo-jitsu
Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu
Poós Péter – Musashi Jitsu
Szücs Kristóf – Musashi Jitsu
Victor Jakab – Musashi Jitsu
Szórád Xavér – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Boris Kovacic – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Sárkány Marcell – Tatami Centrum
Kállai Gergely – Wrestling Team MMA
Fejes István – ZR Team Fülöpháza
Rusovszky Máté – ZR Team Hungary
Xavier de Torres – ZR Team Hungary
Kozma Károly – ZR Team Nyíregyháza
Münzberg Gergő – Zen Mushin Do

2 pont:
Ambrus Álmos – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Paragi Bence – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Pencs Barnabás – Aranyszarvas KHSE
Misicak Zoltán – BJJ Slovakia
Sárközi Gyula – Bősi Kempo MMA Klub
Vizi István – Bács-Team
Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team
Mór Baranyai Barna – Carlson Gracie Team Hungary
Lókodi Ádám – Combat Club – ZR Team Debrecen
Gábor Zoltán – Csillagharcosok
Simon Krisztián – Egyéni nevezés
Zellei Péter – Fox Sport Egyesület
Hetyésy Dávid – Kanizsa Ju Jitsu SE
Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali
Babos Csaba – Maori MMA Team
Andorkó Levente – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Konecsni Botond – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Leveleki Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Juhász Levente – Musashi Jitsu
Varró Attila – Musashi Jitsu
Búzás Chrisztoffer – Mátra Kempo SE
Lacza Botond – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Csóka Tamás – Tatami Centrum
Győri Ágoston – Tatami Centrum
Muzsai Huba Kitán – ZR Team Budaörs
Daskó Bende – ZR Team Nyíregyháza
Vida György – ZR Team Nyíregyháza
Stétz Dániel – ZR Team Pécs
Zsiga Zsolt – Zen Mushin Do

1 pont:
Vaskovits Marcell – Combat Club – ZR Team Debrecen
Óvári Barni – Hikari Aikido Egyesület
Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali
Szolnoki Roland – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Rozsos Gergő – Musashi Jitsu
Karácsonyi Dávid – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Kovács Dániel – SZTE EHÖK
Kozma Bence – Tatami Centrum
Smolek Viktor – Zsigmond Király Ált.Isk.Pásztó

0.5 pont:
Juszuf Ahmeti – Bősi Kempo MMA Klub
Gönczi János – ZR Team Nyíregyháza

Férfi felnőtt rangsor lista kategóriánként:

Gi Grappling 65 kg. kategóra:
7 pont: Szabó Péter – ZR Team Hungary

Gi Grappling 70 kg. kategóra:
14 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület
7 pont: Erdős Lóránt – ZR Team Budaörs

Gi Grappling 75 kg. kategóra:
14 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
7 pont: Michal Balla – BJJ Slovakia
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
4 pont: Erdős Máté – Forge ZR BJJ
2 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team
2 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron
1 pont: Kozma Bence – Tatami Centrum

Gi Grappling 80 kg. kategóra:
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum

Gi Grappling 85 kg. kategóra:
11 pont: Gágó Milán – Predators MMA Fight Team
9 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team
7 pont: Kocsis Zoltán – ZR Team Pécs

Gi Grappling 90 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ

Gi Grappling 95 kg. kategóra:
14 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub

Gi Grappling 100 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Tálos Lajos – Kelemen Ryu dojo Veszprém
7 pont: Rábai László – SE Fight Club
4 pont: Rusovszky Máté – ZR Team Hungary

Gi Grappling 105+ kg. kategóra:
7 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club

Gi Grappling Open -80 kg. kategóra:
14 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum
4 pont: Schneider János – Bács-Team
4 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club
2 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
2 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület

Gi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Zathureczky Zsolt – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
7 pont: Kárászi Balázs – Kismészáros Kempo SE
7 pont: Stétz Dániel – Szegedi Küzdősport Klub
4 pont: Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ
2 pont: Misicak Zoltán – BJJ Slovakia
2 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club

NoGi Grappling 65 kg. kategóra:
7 pont: Molnár Benjámin – Zalaegerszegi BJJ SE

NoGi Grappling 70 kg. kategóra:
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club
7 pont: Szolnoki Imre – Ronin Fight Academy
7 pont: Dömök Ákos – Zalaegerszegi BJJ SE

NoGi Grappling 75 kg. kategóra:
7 pont: Schneider János – Bács-Team
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Warrior Team
7 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
4 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron
4 pont: Szórád Xavér – PIT BJJ – Ze Radiola Team
4 pont: Xavier de Torres – ZR Team Hungary
2 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
1 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
0.5 pont: Gönczi János – ZR Team Nyíregyháza

NoGi Grappling 80 kg. kategóra:
7 pont: Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Szekszárd

NoGi Grappling 85 kg. kategóra:
19 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Merko Richárd – Győri Borzok
7 pont: László Gergely – SE Fight Club
4 pont: Kállai Gergely – Wrestling Team MMA
2 pont: Gábor Zoltán – Csillagharcosok

NoGi Grappling 95 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Bence – SZTE EHÖK

NoGi Grappling 100 kg. kategóra:
7 pont: Juhász Péter – Csillagharcosok

NoGi Grappling 105 kg. kategóra:
7 pont: Hegedűs Bence – Bősi Kempo MMA Klub

NoGi Grappling Open -80 kg. kategóra:
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
4 pont: Münzberg Gergő – Zen Mushin Do
2 pont: Simon Krisztián – Egyéni nevezés
2 pont: Zellei Péter – Fox Sport Egyesület
2 pont: Vida György – ZR Team Nyíregyháza
0.5 pont: Juszuf Ahmeti – Bősi Kempo MMA Klub

NoGi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
14 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie 302 Team
4 pont: Ágh István – Bősi Kempo MMA Klub
4 pont: Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub
2 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team
2 pont: Babos Csaba – Maori MMA Team
2 pont: Stétz Dániel – ZR Team Pécs

Combat Grappling 100 kg. kategóra:
7 pont: Lele Attila Szilárd – VRSE Ju Jitsu Veszprém

Kesztyűs Küzdelem 70 kg. kategóra:
7 pont: Daniel Shapiro – Budapest Top Team
7 pont: Schneider János – Bács-Team

Kesztyűs Küzdelem 85 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team

Kiosztott rangsor pontok:

1. forduló: 2016. szeptember 24. Hatvan
A Hatvan 2016 Grappling Bajnokság és Emlékversenyen kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Leány 36 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 60+ kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Forge ZR Team (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Tivadar Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
2 pont: Andorkó Levente – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Sárkány Marcell – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
1 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. IV. hely)
7 pont: Mitropoulos Iliász – Központi Budo Akadémia SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Pap Roland – Militans MMA (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: István Bálint – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Micsik Péter – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Jeddi Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Solnay Dénes – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
2 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Nagy Dávid Milán – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Branislav Beran – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Junior Fiú 90 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Gágó Milán – Predators MMA Fight Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
2 pont: Vizi István – Bács-Team (Gi Grappling Kezdő Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Alexandra – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Sárkány Marcell – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Domán Imre – Bushido Kempo Akadémia Eger (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. II. hely)
2 pont: Csóka Tamás – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
1 pont: Solnay Dénes – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. IV. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
2 pont: Burián Bence – Székesfehérvári Kempo SE (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. III. hely)
7 pont: Greguss Zoltán – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 90 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
2 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Bence – SZTE EHÖK (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Szmolka Nikoletta – BJJ Pécs (Gi Grappling Női Open I. hely)
2 pont: Németh Orsolya – Forge ZR Team (Gi Grappling Női Open III. hely)
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Schneider János – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Kárászi Balázs – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
2 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

2. forduló: 2016. október 22. Győr
A Győr 2016 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 60+ kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Szücs Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Petrovics Máté – Bugaci Futóhomok Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
2 pont: Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 35 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
4 pont: Béres Gergő – ZR Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Fazekas Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Micsik Péter – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Balogh Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
4 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. II. hely)
7 pont: Marcell Münnich – ZR Team Hungary (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Junior Fiú 90 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Michal Balla – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Tálos Lajos – Kelemen Ryu dojo Veszprém (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Forgács Ottó – Carlson Gracie 3Y02 Team (Gi Grappling Master Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Stefánovits Petra – BJJ Pécs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Nánási Fatime – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Orosz Dániel – Győri Koko Gym MMA SE (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. II. hely)
2 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
1 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. IV. hely)
7 pont: Fábián Imre – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
7 pont: Döme János – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. II. hely)
2 pont: Sárközi Gyula – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
1 pont: Kovács Dániel – SZTE EHÖK (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. IV. hely)
7 pont: Károlyi Kende István – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok (NoGi Grappling Junior Fiú 90 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Xavier de Torres – ZR Team Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Merko Richárd – Győri Borzok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
7 pont: Hegedűs Bence – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. I. hely)
7 pont: Lele Attila Szilárd – VRSE Ju Jitsu Veszprém (Combat Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Kende István – Bősi Kempo MMA Klub (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Daniel Shapiro – Budapest Top Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)

3. forduló: 2016. december 10. Kistelek
A Kistelek 2016 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Fruzsina – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
2 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Koós Merse Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Csótay Benedek – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
2 pont: Kosda Péter – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
2 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Róbert – Warrior Gym Debrecen (Gi Grappling Master Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Leány 44 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Fruzsina – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Gr. Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
2 pont: Győri Ágoston – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Godó László – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Kosda Péter – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. II. hely)
2 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
2 pont: Zsiga Zsolt – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Boruzs Kevin – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Balogh Dominik – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
2 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 80 kg. III. hely)
1 pont: Szolnoki Roland – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 80 kg. IV. hely)
7 pont: Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Szekszárd (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Simon Krisztián – Egyéni nevezés (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
0.5 pont: Juszuf Ahmeti – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie 302 Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Ágh István – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Babos Csaba – Maori MMA Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

4. forduló: 2017. február 18. Debrecen
A Debrecen 2017 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Bibart Erik – Aladin Hero Team (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Lókodi Ádám – Combat Club – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
1 pont: Vaskovits Marcell – Combat Club – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. IV. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Juhász Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
4 pont: Vasarheli Istvan – Aladin Hero Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. II. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 35 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Cao Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
4 pont: Poós Péter – Musashi Jitsu (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. II. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Hubicska Gábor – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Leány 48+ kg. I. hely)
7 pont: Polik Kevin – Fight Club Marghita (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Boruzs Kevin – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 90 kg. I. hely)
2 pont: Leveleki Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 90 kg. III. hely)
7 pont: Szolnoki Imre – Ronin Fight Academy (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Stétz Dániel – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

5. forduló: 2017. március 11-12. Budapest
A 2017 évi Grappling Magyar Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Bognár Inez – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Leány 48 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 45 kg. I. hely)
7 pont: Stefánovits Petra – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 60+ kg. I. hely)
7 pont: Pál Nóra – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Felnőtt Női 75 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Tivadar Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. II. hely)
2 pont: Pécsi Szebasztián Pál – Növényi Sportakadémia (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs Zoárd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
1 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. IV. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Mildner Martin – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Petrovics Dominik – Bugaci Futóhomok Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Cseszlár Attila – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
2 pont: Daskó Bende – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
1 pont: Rozsos Gergő – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. IV. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
1 pont: Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. IV. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
4 pont: Téglási Töhötöm – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. II. hely)
2 pont: Muzsai Huba Kitán – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. III. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. II. hely)
2 pont: Pencs Barnabás – Aranyszarvas KHSE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 35 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. II. hely)
2 pont: Béres Gergő – ZR Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. III. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Béres Gergő – ZR Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Mór Baranyai Barna – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
1 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. IV. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Levente – Mad Max Kempo Dojo SE (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. III. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: István Bálint – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Micsik Péter – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Jeddi Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Szlama Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 95+ kg. I. hely)
7 pont: Szabó Péter – ZR Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Erdős Lóránt – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Erdős Máté – Forge ZR BJJ (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
1 pont: Kozma Bence – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. IV. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Kocsis Zoltán – ZR Team Pécs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Gágó Milán – Predators MMA Fight Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
7 pont: Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Rábai László – SE Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
4 pont: Rusovszky Máté – ZR Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. II. hely)
7 pont: Wéber Zsolt – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Senior2 Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 36 kg. I. hely)
7 pont: Kecskeméti Jázmin – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Gr. Gyermek2 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 45 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Fruzsina – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
2 pont: Lacza Botond – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Óvári Barni – Hikari Aikido Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Cseszlár Attila – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Kozma Károly – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 35 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Nagy Máté Vajk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. III. hely)
7 pont: Király Balázs – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Benjamin – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
4 pont: Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 60 kg. II. hely)
2 pont: Varró Attila – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Junior Fiú 60 kg. III. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
2 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
2 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Dávid Milán – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. II. hely)
2 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
1 pont: Karácsonyi Dávid – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. IV. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Molnár Benjámin – Zalaegerszegi BJJ SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Dömök Ákos – Zalaegerszegi BJJ SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Warrior Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Szórád Xavér – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
1 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. IV. hely)
0.5 pont: Gönczi János – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. helyezés nélkül)
7 pont: László Gergely – SE Fight Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Kállai Gergely – Wrestling Team MMA (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
2 pont: Gábor Zoltán – Csillagharcosok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
1 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. IV. hely)
7 pont: Juhász Péter – Csillagharcosok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Száraz Vivien – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Női Open I. hely)
4 pont: Pál Nóra – WBJ Jiu Jitsu (NoGi Grappling Női Open II. hely)
2 pont: Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Női Open III. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Münzberg Gergő – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Zellei Péter – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Vida György – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Stétz Dániel – ZR Team Pécs (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

6. forduló: 2017. április 15. Pápa
A Pápa 2017 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Leány 48+ kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Varga Kornél – Megatech Kempo-jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Pataki Viktória – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Demeter Dominik – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 60+ kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Konecsni Botond – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
2 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 95 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Benjamin – ZR Team Hungary (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

7. forduló: 2017. május 27. Kecel
A Grappling Diákolimpián és a Kecel 2017 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Leány 36 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Fruzsina – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Kanizsai-Nagy Zétény – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Szűcs Zoárd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Rokszin Soma – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Vikol Ádám – Carlson Gracie 3Y02 Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Kenyeres Elemér Ált. Isk. (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. II. hely)
7 pont: Kálmán Patrik – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
2 pont: Nagy Máté Vajk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. III. hely)
7 pont: Kecskeméti Nimród – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Vikol András – Carlson Gracie 3Y02 Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Benjamin – ZR Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Hideg Olivér – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
2 pont: Ambrus Álmos – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Burián Bence – Székesfehérvári Kempo SE (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 36 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team (NoGi Grappling Junior Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Bertalan Dzsesszika – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Leány 70 kg. I. hely)
7 pont: Pécsi Szebasztián Pál – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Sipos Hunor – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Paragi Bence – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs Barna – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Gr. Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Vikol Ádám – Carlson Gracie 3Y02 Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Szűcs Barna – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Téglási Töhötöm – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Fejes Richárd – ZR Team Fülöpháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Kálmán Patrik – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
2 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Fejes István – ZR Team Fülöpháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. III. hely)
7 pont: Kecskeméti Nimród – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: István Bálint – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. II. hely)
2 pont: Vikol András – Carlson Gracie 3Y02 Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. III. hely)
7 pont: Palásti Patrik – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
2 pont: Búzás Chrisztoffer – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. III. hely)
1 pont: Smolek Viktor – Zsigmond Király Ált.Isk.Pásztó (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. IV. hely)
7 pont: Hideg Olivér – WBJ Jiu Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Burián Bence – Székesfehérvári Kempo SE (NoGi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Pál Nóra – WBJ Jiu Jitsu (NoGi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

8. forduló: 2017. július 1. Siófok
A Siófok 2017 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Bognár Inez – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Leány 44 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Leány 48+ kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Stefánovits Petra – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team (Gi Grappling Felnőtt Női 60 kg. I. hely)
7 pont: Pécsi Szebasztián Pál – UTE Birkózó Szakosztály (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Varga Jázmin – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: -veges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 56 kg. I. hely)
7 pont: Kalász Ádám – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Kontesz Adrián Levente – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Ifjúsági1 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Máté Vajk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Benjamin – ZR Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Timotej Abrhan – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
4 pont: Boris Kovacic – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. II. hely)
2 pont: Hetyésy Dávid – Kanizsa Ju Jitsu SE (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. III. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Keresztély György – Carlson Gracie 3Y02 Team (Gi Grappling Senior1 Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Pécsi Szebasztián Pál – UTE Birkózó Szakosztály (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Tóth András – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Lévai János – Warrior Gym Debrecen (NoGi Grappling Senior1 Férfi 90 kg. I. hely)
2 pont: Keresztély György – Carlson Gracie 3Y02 Team (NoGi Grappling Senior1 Férfi 90 kg. III. hely)
7 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
2 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Zathureczky Zsolt – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Misicak Zoltán – BJJ Slovakia (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

Hozzászólások lezárva.