Negyedik évad teljes rangsorlista

Beküldve: | Kategória: Hírek.

G4 Global Grappling Liga 2015-2016 évad Rangsorlista

Összesített eredmény mind a nyolc forduló után

A negyedik évad fordulóinak helyszínei

A negyedik évad fordulóinak helyszínei

Klubok rangsor listája:

606 pont:
Tatami Centrum

405 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

312.5 pont:
Bács-Team

132.5 pont:
Carlson Gracie Team Hungary

125 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

101 pont:
BJJ Pécs

92 pont:
Szegedi Küzdősport Klub

87 pont:
3K Egyesület – Zé Radiola Team

79 pont:
MVSZSE KSZ – Marcali

78 pont:
Mátra Kempo SE

77.5 pont:
Koko Fight Club

49 pont:
Pitbull Debrecen

47 pont:
Gracie Barra Hungary

46 pont:
Gracie Barra Farkasok

45 pont:
GB – Szekeres Ákos Team

41 pont:
Szegedi Ju Jitsu Egyesület

38 pont:
Dorogi Nehézatlétikai Club

37 pont:
Kismészáros Kempo SE

34 pont:
Muszashi Isaszeg
Zen Mushin Do

30 pont:
BJJ Slovakia
Gracie Barra Nyíregyháza
Gracie Jiu Jitsu Tamási

27 pont:
Sárosdi Kempo SE

24 pont:
Növényi Sportakadémia Sopron

23 pont:
Vita Gym

22 pont:
Gracie Jiu Jitsu Hungary
Muszasi Isaszeg

21 pont:
Carlson Gracie BloodLine
Gracie Barra Orgovány
Hikari Aikido Egyesület
Idei-Fight Team

20 pont:
Budapest Top Team

18 pont:
Immortals Szentes
Weapon Group SC

17.5 pont:
Gracie Barra BITE Dél-Pest

17 pont:
Aranyszarvas KHSE

16 pont:
Növényi Sportakadémia

14.5 pont:
ZR Team Székesfehérvár

14 pont:
Combat Club – GB Debrecen
Csepeli Pitbullok SE
Cutler Fight Team
Fox SE Hipszki BJJ Dunaújváros
Ronin HSE Győri Borzok
Révész Ju-Jitsu SE
WBJ Jiu Jitsu
Zen Bu Kan Nebo Dojo

11 pont:
Székesfehérvári Kempo SE

9 pont:
WBJ Hungary Jiu Jitsu

8 pont:
Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu
Mezőcsáti Harcosok Klubja

7 pont:
BSK CrossFight
Babits Mihály Gimnázium
Bushido Spartan Kempo
East Warriors
Gracie Barra BEAC
Gracie Barra PIT
Győri Koko Gym MMA SE
IJK Monorierdő dojo
Riberio Jiu-Jitsu Slovakia
Ronin Judo & MMA Balatonfüred
Révész Ju Jitsu SE
Szegedi Judo SE
Warrior Gym Debrecen
Zalaegerszegi BJJ SE

6 pont:
Fox SE Dunaújváros

4 pont:
Gracie Jiu Jitsu Szekszárd
Jászberényi Birkózó Klub
Kőbánya Sport Club
Militans MMA

2 pont:
Bősi MMA és BJJ
Fekete Mamba Harcműv. Iskola
Gracie Barra Fülöpháza
Gracie Barra Kalocsa
Grizzly Grappling Bocsok
Mad Max Kempo Dojo SE
Ronin HSE GB Pápa

1 pont:
Kinizsi TTK

Egyéni rangsor lista:

105 pont:
Sárkány Balázs – Tatami Centrum

79 pont:
Gálik Máté – Tatami Centrum

77 pont:
Szűcs András – Tatami Centrum

63 pont:
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde

60 pont:
Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

53 pont:
Benkő László – Bács-Team
Horváth Péter – Bács-Team
Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

46 pont:
Dobos András – Tatami Centrum

44 pont:
Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde
Székedi Igor – Tatami Centrum

39 pont:
Horváth Mihály – Bács-Team

37 pont:
Puskás Boglárka – Koko Fight Club
Lakatos Sándor – Tatami Centrum

35 pont:
Kontesz Adrián Levente – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

33 pont:
Pataki Botond – Tatami Centrum

32 pont:
Varga Márk – Koko Fight Club

30 pont:
Horváth Gergely – Bács-Team

29 pont:
Schnürlein Andor – Bács-Team

28 pont:
Tóth Bence – BJJ Pécs

25 pont:
Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum
Szűcs Kristóf – Tatami Centrum

24 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team

23 pont:
Stétz Dániel – BJJ Pécs
Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club
Lajcsák Brigitta – Vita Gym

22 pont:
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

21 pont:
Csótay Benedek – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Vas Tibor Endre – Mátra Kempo SE
István Bálint – Tatami Centrum
Székedi Fanni – Tatami Centrum

18 pont:
Ritter Ádám – Bács-Team
Schnürlein Henrik – Bács-Team
Perjés Dóra – Carlson Gracie Team Hungary
Tóth Bálint – Carlson Gracie Team Hungary
Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde
Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali
Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

17 pont:
Schuck Gergely – Carlson Gracie Team Hungary
Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

16 pont:
Schneider János – Bács-Team
Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület

15 pont:
Bitó Liliána – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Sárkány Marcell – Tatami Centrum

14.5 pont:
Horváth Ádám – Bács-Team

14 pont:
Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
Szmolka Nikoletta – BJJ Pécs
Sándor József – Carlson Gracie BloodLine
Nagy Noémi Katalin – Carlson Gracie Team Hungary
Topic Rocco – Carlson Gracie Team Hungary
Komár Dávid Dániel – Csepeli Pitbullok SE
Szolnoki Imre – Cutler Fight Team
Erdős Lóránt – GB – Szekeres Ákos Team
Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok
Keszler Dávid – Gracie Barra Hungary
Tóth Zoltán – Gracie Barra Orgovány
Lückl Zsombor – Gracie Jiu Jitsu Tamási
Bozsanyi Andor – Idei-Fight Team
Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE
Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali
Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Riz Friderika Kármen – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Timon Benjámin – Mátra Kempo SE
Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE
Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia
Soltész László – Pitbull Debrecen
Panák Ákos – Ronin HSE Győri Borzok
Csonka Levente – Révész Ju-Jitsu SE
Rácz Botond – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub
Csikós-Kumbor Dominika – Szegedi Küzdősport Klub
Fábián Imre – Szegedi Küzdősport Klub
Kugler András – Sárosdi Kempo SE
Bognár Márk – Tatami Centrum
Fejes Richárd – Tatami Centrum
Somodi Zétény – Tatami Centrum
Mikló Gabriella – Zen Bu Kan Nebo Dojo

13 pont:
Tóth Ádám – Sárosdi Kempo SE

12 pont:
Nagy Márk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team

11 pont:
Őri József – Immortals Szentes
Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Stágel György – Muszashi Isaszeg
Stágel György – Muszasi Isaszeg
Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
Balogh Dominik – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Gombos Imola – Szegedi Küzdősport Klub
Faragó Attila – Weapon Group SC
Münczberg Gergő – Zen Mushin Do

9 pont:
Szűcs Balázs – Aranyszarvas KHSE
Rádi Richárd – BJJ Pécs
Imre Zsolt – Bács-Team
Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest
Takács Bendegúz – Gracie Jiu Jitsu Tamási
Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali
Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Végh Sándor – Pitbull Debrecen
Babéj Hunor – Tatami Centrum
Fejes Lóránt – Tatami Centrum

8.5 pont:
Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest

8 pont:
Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary

7 pont:
Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Pencs Barnabás – Aranyszarvas KHSE
Dominik Kollar – BJJ Slovakia
Dominika Mikulova – BJJ Slovakia
Michal Kukumberg – BJJ Slovakia
Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia
Juhász Balázs – BSK CrossFight
Baros Tamás – Babits Mihály Gimnázium
Fábián Melinda – Budapest Top Team
Molnár Benjámin – Budapest Top Team
Hajdu Patrik – Bushido Spartan Kempo
Szlama Ferenc – Bács-Team
Jónás Krisztián – Carlson Gracie BloodLine
Balinkó Bató Botond – Carlson Gracie Team Hungary
Manninger Mátyás – Carlson Gracie Team Hungary
Szilvás Ferenc – Carlson Gracie Team Hungary
Sándor József – Carlson Gracie Team Hungary
Vikol András – Carlson Gracie Team Hungary
Lókodi Ádám – Combat Club – GB Debrecen
Vaskovits Marcell – Combat Club – GB Debrecen
Farkas Koppány – Dorogi Nehézatlétikai Club
Flórián Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club
Kristóf Bálint – East Warriors
Domboróczky Botond – Fox SE Hipszki BJJ Dunaújváros
Mészáros Márk – Fox SE Hipszki BJJ Dunaújváros
Dajka Ferenc – GB – Szekeres Ákos Team
Szalay Petra – GB – Szekeres Ákos Team
Szalay Szabina – GB – Szekeres Ákos Team
Váradi Zsóka – GB – Szekeres Ákos Team
Páli Márk – Gracie Barra BEAC
Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok
Horváth Erik – Gracie Barra Farkasok
Horváth Ferenc – Gracie Barra Farkasok
Somogyi Bence – Gracie Barra Farkasok
Fábián Balázs – Gracie Barra Hungary
Gágó Milán – Gracie Barra Hungary
Daskó Bende – Gracie Barra Nyíregyháza
Hubicska Gábor – Gracie Barra Nyíregyháza
Mendler Bence – Gracie Barra Nyíregyháza
Vida György – Gracie Barra Nyíregyháza
Tóth Anett – Gracie Barra Orgovány
Taródi Tamás – Gracie Barra PIT
Nyirati Csongor – Gracie Jiu Jitsu Hungary
Takács Bendegúz – Gracie Jiu Jitsu Hungary
Lückl Levente – Gracie Jiu Jitsu Tamási
Nagy Nóra – Győri Koko Gym MMA SE
Grosch Levente – Hikari Aikido Egyesület
Takács Bengedúz – Hikari Aikido Egyesület
Badacsonyi Lóránt – IJK Monorierdő dojo
Idei László – Idei-Fight Team
Tési Vass Gergely – Immortals Szentes
Krepsz Fanni – Kismészáros Kempo SE
Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE
Solnay Dénes – Kismészáros Kempo SE
Fülöp Rebeka – MVSZSE KSZ – Marcali
Horváth Márton – MVSZSE KSZ – Marcali
Sági Cintia – MVSZSE KSZ – Marcali
Varga Virág – MVSZSE KSZ – Marcali
Farkas Szebasztián – Mezőcsáti Harcosok Klubja
Körmöndi Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Lajcsák Brigitta – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Leveleki Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Mellik Noémi – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Révész Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Tóth Botond – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Bognár Inez – Muszashi Isaszeg
Kovács Benedek Alfréd – Muszashi Isaszeg
Stágel László – Muszashi Isaszeg
Stágel László – Muszasi Isaszeg
Szabó Olivér – Mátra Kempo SE
Viczán Tamás – Mátra Kempo SE
Nagy Dominik – Növényi Sportakadémia Sopron
Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron
Bozsányi Ferenc – Pitbull Debrecen
Hajdú Szabolcs – Pitbull Debrecen
Patrik Safar – Riberio Jiu-Jitsu Slovakia
Székely Zalán Árpád – Ronin Judo & MMA Balatonfüred
Csonka Levente – Révész Ju Jitsu SE
Tóth Botond – Szegedi Judo SE
Godó László – Szegedi Küzdősport Klub
Iantoc Alex – Szegedi Küzdősport Klub
Szokolai Ármin – Szegedi Küzdősport Klub
Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Klub
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub
Kondor Raul – Székesfehérvári Kempo SE
Csóka Tamás – Tatami Centrum
Palotás Levente – Tatami Centrum
Pál Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu
Pap Nóra – WBJ Jiu Jitsu
Pál Nóra – WBJ Jiu Jitsu
Erik Masao – Warrior Gym Debrecen
Tisler Péter – Weapon Group SC
Gágó Milán – ZR Team Székesfehérvár
Partics Roland Hunor – ZR Team Székesfehérvár
Dömök Ákos – Zalaegerszegi BJJ SE
Kelemen Brendon – Zen Mushin Do
Pécsi Péter – Zen Mushin Do
Szalontai Balázs – Zen Mushin Do

6 pont:
Herceg Olivér – BJJ Pécs
Bodor Hunor – Budapest Top Team
Mészáros Márk – Fox SE Dunaújváros
Csorba Gusztáv – Gracie Barra Hungary
Benedek Barnabás – Koko Fight Club
Fazekas Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen

4 pont:
Kocsis Zoltán – BJJ Pécs
Petrovics Dominik – Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu
Szelei Menyhért – Carlson Gracie Team Hungary
Juhász Norbert – Gracie Barra Farkasok
Hoang Than Long Norbert – Gracie Barra Hungary
Pintér Tibor – Gracie Barra Hungary
Vida György – Gracie Barra Hungary
Lückl Levente – Gracie Jiu Jitsu Hungary
Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Szekszárd
Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület
Szabó Tamás – Kőbánya Sport Club
Kótai Dániel – Militans MMA
Kovács Benedek Alfréd – Muszasi Isaszeg
Endrész Alexander – Mátra Kempo SE
Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron
Morvai László – Növényi Sportakadémia Sopron
Wimmer Jonatán – Pitbull Debrecen
Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub
Koza Márk – Székesfehérvári Kempo SE

3 pont:
Nagy Csanád – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Kaszó Győző – Hikari Aikido Egyesület

2 pont:
Tóth Tamara Eszter – BJJ Pécs
Jakub Petrik – BJJ Slovakia
Petrovics Máté – Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu
Szálas Jessica – Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu
Horváth Tibor – Bősi MMA és BJJ
Babenyecz Bence – Bács-Team
Bencze Márk – Carlson Gracie Team Hungary
Huber Márk – Carlson Gracie Team Hungary
Szántai Zoltán – Fekete Mamba Harcműv. Iskola
Fekete Olivér – GB – Szekeres Ákos Team
Tóth Dániel – Gracie Barra Fülöpháza
Rigó Tamás – Gracie Barra Kalocsa
Cseszlár Attila – Gracie Barra Nyíregyháza
Kaszó Győző – Gracie Jiu Jitsu Hungary
Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Hungary
Nagy Tamás – Grizzly Grappling Bocsok
Szórád Xavér – Jászberényi Birkózó Klub
Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub
Gál-Knapcsek Zsombor – Kismészáros Kempo SE
Csuka Balázs – Koko Fight Club
Földényi Márkó – MVSZSE KSZ – Marcali
Osvald Marcell – MVSZSE KSZ – Marcali
Tóth Károly Imre – Mad Max Kempo Dojo SE
Botos Zsolt – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Varró Attila – Muszashi Isaszeg
Szántó Bálint – Növényi Sportakadémia
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron
Kelemen Imre – Pitbull Debrecen
Meksz Alexa – Ronin HSE GB Pápa
Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum
Ács Zoltán – Tatami Centrum
Micsik Péter – WBJ Hungary Jiu Jitsu
Bódi Ádám – Zen Mushin Do

1 pont:
Zudor Levente – 3K Egyesület – Zé Radiola Team
Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE
Kolónyi Csaba – BJJ Pécs
Kozák Patrik – Dorogi Nehézatlétikai Club
Gulyás Bálint – GB – Szekeres Ákos Team
Bodor Hunor – Gracie Barra Hungary
Udvarhelyi Benedek – Kinizsi TTK
Farkas Róbert – Mezőcsáti Harcosok Klubja

0.5 pont:
Balogh-Ráth Olivér – Carlson Gracie Team Hungary
Skáfár Bence – Koko Fight Club
Romanek Bence – ZR Team Székesfehérvár

Férfi felnőtt rangsor lista kategóriánként:

Gi Grappling 65 kg. kategóra:
7 pont: Szűcs Balázs – Aranyszarvas KHSE
7 pont: Somogyi Bence – Gracie Barra Farkasok
7 pont: Kugler András – Sárosdi Kempo SE
4 pont: Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület
4 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum
2 pont: Csorba Gusztáv – Gracie Barra Hungary

Gi Grappling 70 kg. kategóra:
7 pont: Erdős Lóránt – GB – Szekeres Ákos Team
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum

Gi Grappling 75 kg. kategóra:
28 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
7 pont: Benkő László – Bács-Team
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
2 pont: Herceg Olivér – BJJ Pécs
2 pont: Hoang Than Long Norbert – Gracie Barra Hungary
2 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club

Gi Grappling 80 kg. kategóra:
11 pont: Őri József – Immortals Szentes
7 pont: Dominik Kollar – BJJ Slovakia
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Hungary Team
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Team Hungary
7 pont: Vida György – Gracie Barra Nyíregyháza
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum
2 pont: Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team
2 pont: Vida György – Gracie Barra Hungary
1 pont: Bodor Hunor – Gracie Barra Hungary

Gi Grappling 85 kg. kategóra:
14 pont: Gágó Milán – ZR Team Székesfehérvár
7 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Hungary Team
7 pont: Topic Rocco – Carlson Gracie Team Hungary
7 pont: Horváth Erik – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Huber Márk – Carlson Gracie Team Hungary

Gi Grappling 90 kg. kategóra:
7 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia
7 pont: Keszler Dávid – Gracie Barra Hungary
4 pont: Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest

Gi Grappling 95 kg. kategóra:
7 pont: Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok
7 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum
4 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Team Hungary
2 pont: Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary

Gi Grappling 100 kg. kategóra:
7 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs
7 pont: Manninger Mátyás – Carlson Gracie Hungary Team

Gi Grappling 105+ kg. kategóra:
7 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club
7 pont: Fábián Balázs – Gracie Barra Hungary
4 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club
2 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Gi Grappling Open -80 kg. kategóra:
14 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
8 pont: Benkő László – Bács-Team
8 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum
4 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
2 pont: Bencze Márk – Carlson Gracie Team Hungary
2 pont: Hoang Than Long Norbert – Gracie Barra Hungary
2 pont: Vida György – Gracie Barra Hungary
2 pont: Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Hungary
2 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum
0.5 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
0.5 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club
0.5 pont: Romanek Bence – ZR Team Székesfehérvár

Gi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
11 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum
9 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie BloodLine
7 pont: Keszler Dávid – Gracie Barra Hungary
4 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Hungary Team
4 pont: Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary
4 pont: Pintér Tibor – Gracie Barra Hungary
2 pont: Jakub Petrik – BJJ Slovakia
2 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Team Hungary
2 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club
2 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club
0.5 pont: Balogh-Ráth Olivér – Carlson Gracie Team Hungary
0.5 pont: Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest

NoGi Grappling 65 kg. kategóra:
14 pont: Szolnoki Imre – Cutler Fight Team
7 pont: Molnár Benjámin – Budapest Top Team
7 pont: Kugler András – Sárosdi Kempo SE
4 pont: Csorba Gusztáv – Gracie Barra Hungary
2 pont: Szűcs Balázs – Aranyszarvas KHSE
2 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum
1 pont: Kozák Patrik – Dorogi Nehézatlétikai Club

NoGi Grappling 70 kg. kategóra:
14 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Erik Masao – Warrior Gym Debrecen
7 pont: Dömök Ákos – Zalaegerszegi BJJ SE
4 pont: Szabó Tamás – Kőbánya Sport Club
2 pont: Bódi Ádám – Zen Mushin Do

NoGi Grappling 75 kg. kategóra:
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
7 pont: Taródi Tamás – Gracie Barra PIT
7 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
7 pont: Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
4 pont: Herceg Olivér – BJJ Pécs
2 pont: Horváth Tibor – Bősi MMA és BJJ
2 pont: Schneider János – Bács-Team

NoGi Grappling 80 kg. kategóra:
9 pont: Rádi Richárd – BJJ Pécs
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie BloodLine
7 pont: Flórián Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club
7 pont: Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen
7 pont: Végh Sándor – Pitbull Debrecen
4 pont: Bodor Hunor – Budapest Top Team
4 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Hungary Team
4 pont: Münczberg Gergő – Zen Mushin Do
2 pont: Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team
2 pont: Szántó Bálint – Növényi Sportakadémia
1 pont: Kolónyi Csaba – BJJ Pécs

NoGi Grappling 85 kg. kategóra:
7 pont: Topic Rocco – Carlson Gracie Team Hungary
7 pont: Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok
7 pont: Iantoc Alex – Szegedi Küzdősport Klub
7 pont: Tisler Péter – Weapon Group SC

NoGi Grappling 90 kg. kategóra:
7 pont: Michal Kukumberg – BJJ Slovakia
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie Team Hungary
7 pont: Páli Márk – Gracie Barra BEAC
4 pont: Kocsis Zoltán – BJJ Pécs

NoGi Grappling 95 kg. kategóra:
7 pont: Juhász Balázs – BSK CrossFight
7 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum
2 pont: Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary

NoGi Grappling 100 kg. kategóra:
7 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub

NoGi Grappling 105 kg. kategóra:
7 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club
7 pont: Faragó Attila – Weapon Group SC

NoGi Grappling 105+ kg. kategóra:
7 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

NoGi Grappling Open -80 kg. kategóra:
8 pont: Benkő László – Bács-Team
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen
7 pont: Münczberg Gergő – Zen Mushin Do
4 pont: Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Szekszárd
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
2 pont: Szórád Xavér – Jászberényi Birkózó Klub
2 pont: Botos Zsolt – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
2 pont: Végh Sándor – Pitbull Debrecen

NoGi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
4 pont: Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
4 pont: Faragó Attila – Weapon Group SC
2 pont: Imre Zsolt – Bács-Team
2 pont: Tóth Dániel – Gracie Barra Fülöpháza
2 pont: Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub
2 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron
2 pont: Kelemen Imre – Pitbull Debrecen

Combat Grappling 70 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team

Kesztyűs Küzdelem 70 kg. kategóra:
7 pont: Erdős Lóránt – GB – Szekeres Ákos Team

Kesztyűs Küzdelem 75 kg. kategóra:
14 pont: Bozsanyi Andor – Idei-Fight Team
7 pont: Schneider János – Bács-Team

Kesztyűs Küzdelem 80 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
2 pont: Benkő László – Bács-Team

Kesztyűs Küzdelem 85 kg. kategóra:
7 pont: Benkő László – Bács-Team
7 pont: Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok

Kesztyűs Open -80 kg. kategóra:
7 pont: Schneider János – Bács-Team

Kesztyűs Open 80+ kg. kategóra:
7 pont: Szlama Ferenc – Bács-Team
4 pont: Morvai László – Növényi Sportakadémia Sopron

Cage Grappling 80 kg. kategóra:
7 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
2 pont: Bodor Hunor – Budapest Top Team

Cage Grappling 95 kg. kategóra:
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team

Kiosztott rangsor pontok:

1. forduló: 2015 október 17. Hatvan
A Hatvan 2015 Grappling Bajnokság és Emlékversenyen kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Krepsz Fanni – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Junior Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Mikló Gabriella – Zen Bu Kan Nebo Dojo (Gi Grappling Felnőtt Női 55 kg. I. hely)
7 pont: Pál Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu (Gi Grappling Felnőtt Női 70 kg. I. hely)
7 pont: Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Botond – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Gál-Knapcsek Zsombor – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Kovács Benedek Alfréd – Muszasi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. II. hely)
2 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Stágel György – Muszasi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
4 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. III. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Badacsonyi Lóránt – IJK Monorierdő dojo (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Timon Benjámin – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Mészáros Márk – Fox SE Dunaújváros (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Tóth Ádám – Sárosdi Kempo SE (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Patrik Safar – Riberio Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ferenc – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Kugler András – Sárosdi Kempo SE (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
4 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. II. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
2 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Hungary Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
2 pont: Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Hungary Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Manninger Mátyás – Carlson Gracie Hungary Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Gombos Imola – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Mikló Gabriella – Zen Bu Kan Nebo Dojo (NoGi Grappling Felnőtt Női 55 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
7 pont: Solnay Dénes – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Ádám – Sárosdi Kempo SE (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Mészáros Márk – Fox SE Dunaújváros (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Kugler András – Sárosdi Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
2 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. III. hely)
7 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie BloodLine (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Hungary Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Panák Ákos – Ronin HSE Győri Borzok (NoGi Grappling Master Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Open Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Open Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE (Gi Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
2 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
0.5 pont: Romanek Bence – Predators MMA Fight Team (Gi Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie BloodLine (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Hungary Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)

2. forduló: 2015 november 7. Győr
A Győr 2015 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Sági Cintia – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Junior Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Dominika Mikulova – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Női 70 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Somogyi Bence – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Herceg Olivér – BJJ Pécs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Dominik Kollar – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Erik – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Panák Ákos – Ronin HSE Győri Borzok (Gi Grappling Master Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. III. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Kelemen Brendon – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
4 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. II. hely)
2 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
1 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. IV. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Flórián Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Michal Kukumberg – BJJ Slovakia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (Kesztyűs Open Férfi -80 kg. I. hely)
7 pont: Szlama Ferenc – Bács-Team (Kesztyűs Open Férfi 80+ kg. I. hely)
4 pont: Morvai László – Növényi Sportakadémia Sopron (Kesztyűs Open Férfi 80+ kg. II. hely)

3. forduló: 2015 november 28. Szeged
A Szeged 2015 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Puskás Boglárka – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Lückl Zsombor – Gracie Jiu Jitsu Tamási (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Nagy Csanád – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Rácz Botond – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Lückl Levente – Gracie Jiu Jitsu Tamási (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Szokolai Ármin – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Godó László – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. II. hely)
2 pont: Micsik Péter – WBJ Hungary Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Botond – Szegedi Judo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Balogh Dominik – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 90 kg. I. hely)
2 pont: Takács Bendegúz – Gracie Jiu Jitsu Tamási (Gi Grappling Junior Fiú 90 kg. III. hely)
7 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Őri József – Immortals Szentes (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Csikós-Kumbor Dominika – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 60 kg. I. h.)
7 pont: Lückl Zsombor – Gracie Jiu Jitsu Tamási (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Kontesz Adrián – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Fábián Imre – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Fábián Imre – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Takács Bendegúz – Gracie Jiu Jitsu Tamási (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Tóth Ádám – Sárosdi Kempo SE (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Erik Masao – Warrior Gym Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Herceg Olivér – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Schneider János – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Bodor Hunor – Budapest Top Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Szántó Bálint – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Iantoc Alex – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Szebasztián – Mezőcsáti Harcosok Klubja (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Cage Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
2 pont: Bodor Hunor – Budapest Top Team (Cage Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team (Cage Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Lajcsák Brigitta – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Szekszárd (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Faragó Attila – Weapon Group SC (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Imre Zsolt – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

4. forduló: 2016 február 13. Budapest
A 2016 évi Grappling Magyar Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Szalay Petra – GB – Szekeres Ákos Team (Gi Grappling Manó Leány 24 kg. I. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Leány 32 kg. I. hely)
7 pont: Varga Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Perjés Dóra – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Női 60 kg. I. hely)
7 pont: Fábián Melinda – Budapest Top Team (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Tóth Tamara Eszter – BJJ Pécs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Sárkány Marcell – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Nagy Csanád – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Fejes Lóránt – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
1 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. IV. hely)
7 pont: Fejes Richárd – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Stágel György – Muszashi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
1 pont: Gulyás Bálint – GB – Szekeres Ákos Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. IV. hely)
7 pont: Grosch Levente – Hikari Aikido Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
2 pont: Babenyecz Bence – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Vas Tibor Endre – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. II. hely)
2 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. III. hely)
1 pont: Kaszó Győző – Hikari Aikido Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. IV. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Dobos András – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: István Bálint – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Komár Dávid Dániel – Csepeli Pitbullok SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Takács Bengedúz – Hikari Aikido Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Kristóf Bálint – East Warriors (Gi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs Balázs – Aranyszarvas KHSE (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
4 pont: Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. II. hely)
2 pont: Csorba Gusztáv – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. III. hely)
7 pont: Erdős Lóránt – GB – Szekeres Ákos Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Hoang Than Long Norbert – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Őri József – Immortals Szentes (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Vida György – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
1 pont: Bodor Hunor – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. IV. hely)
7 pont: Topic Rocco – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
2 pont: Huber Márk – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
7 pont: Keszler Dávid – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
4 pont: Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. II. hely)
7 pont: Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Fábián Balázs – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
4 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. II. hely)
2 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. III. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Master Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Jónás Krisztián – Carlson Gracie BloodLine (Gi Grappling Senior1 Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Stágel György – Muszashi Isaszeg (Gi Grappling Senior1 Férfi 80 kg. I. hely)
2 pont: Rigó Tamás – Gracie Barra Kalocsa (Gi Grappling Senior1 Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Szilvás Ferenc – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Senior1 Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Senior1 Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Lajcsák Brigitta – Vita Gym (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Olivér – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Juhász Norbert – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
1 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. IV. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Fejes Lóránt – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
7 pont: Fejes Richárd – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Koza Márk – Székesfehérvári Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
2 pont: Nagy Tamás – Grizzly Grappling Bocsok (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
1 pont: Zudor Levente – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. IV. hely)
7 pont: Kontesz Adrián – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
2 pont: Ács Zoltán – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Pencs Barnabás – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Vas Tibor Endre – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
2 pont: Kaszó Győző – Hikari Aikido Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Palotás Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Mellik Noémi – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
2 pont: Szántai Zoltán – Fekete Mamba Harcműv. Iskola (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Komár Dávid Dániel – Csepeli Pitbullok SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Timon Benjámin – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Tési Vass Gergely – Immortals Szentes (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Csonka Levente – Révész Ju-Jitsu SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Szolnoki Imre – Cutler Fight Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
4 pont: Csorba Gusztáv – Gracie Barra Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. II. hely)
2 pont: Szűcs Balázs – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. III. hely)
1 pont: Kozák Patrik – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. IV. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Tamás – Kőbánya Sport Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. II. hely)
2 pont: Bódi Ádám – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. III. hely)
7 pont: Taródi Tamás – Gracie Barra PIT (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
2 pont: Horváth Tibor – Bősi MMA és BJJ (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Münczberg Gergő – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Rádi Richárd – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
1 pont: Kolónyi Csaba – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. IV. hely)
7 pont: Topic Rocco – Carlson Gracie Team Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Páli Márk – Gracie Barra BEAC (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
4 pont: Kocsis Zoltán – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. II. hely)
7 pont: Juhász Balázs – BSK CrossFight (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. I. hely)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Farkas Koppány – Dorogi Nehézatlétikai Club (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Erdős Lóránt – GB – Szekeres Ákos Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Bozsanyi Andor – Idei-Fight Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
2 pont: Benkő László – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Szmolka Nikoletta – BJJ Pécs (Gi Grappling Női Open I. hely)
4 pont: Perjés Dóra – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Női Open II. hely)
2 pont: Meksz Alexa – Ronin HSE GB Pápa (Gi Grappling Női Open III. hely)
2 pont: Lajcsák Brigitta – Vita Gym (Gi Grappling Női Open III. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Vida György – Gracie Barra Hungary (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
2 pont: Hoang Than Long Norbert – Gracie Barra Hungary (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
0.5 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Benkő László – Bács-Team (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Keszler Dávid – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Péntek Zoltán – Dorogi Nehézatlétikai Club (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Benedek Barnabás – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
0.5 pont: Balogh-Ráth Olivér – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. hely.nélkül)
0.5 pont: Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. helyezés nélkül)

5. forduló: 2016 március 12. Debrecen
A Debrecen 2016 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Leány 32 kg. I. hely)
7 pont: Puskás Boglárka – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Lajcsák Brigitta – Vita Gym (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
2 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. III. hely)
7 pont: Vaskovits Marcell – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Lókodi Ádám – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Cseszlár Attila – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Daskó Bende – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Szálas Jessica – Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Csótay Benedek – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
7 pont: Pap Nóra – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Pécsi Péter – Zen Mushin Do (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Hubicska Gábor – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Hajdu Patrik – Bushido Spartan Kempo (Gi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Vida György – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Partics Roland Hunor – Predators MMA Fight Team (Gi Grappling Master Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Lajcsák Brigitta – Vita Gym (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Csótay Benedek – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Bozsányi Ferenc – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Leveleki Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Wimmer Jonatán – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
1 pont: Farkas Róbert – Mezőcsáti Harcosok Klubja (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. IV. hely)
7 pont: Mendler Bence – Gracie Barra Nyíregyháza (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Szalontai Balázs – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Szolnoki Imre – Cutler Fight Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Végh Sándor – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Hajdú Szabolcs – Pitbull Debrecen (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest (NoGi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Münczberg Gergő – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Szórád Xavér – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Végh Sándor – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Mátyus Benedek – Gracie Barra BITE Dél-Pest (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Kelemen Imre – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

6. forduló: 2016 április 2. Veszprém
A Veszprém 2016 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Leány 32 kg. I. hely)
7 pont: Puskás Boglárka – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Puskás Boglárka – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Márton – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Földényi Márkó – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. II. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
7 pont: Csótay Benedek – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Vikol András – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Székely Zalán Árpád – Ronin Judo & MMA Balatonfüred (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Osvald Marcell – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Gágó Milán – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Master Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Soltész Alexandra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 32 kg. I. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Nóra – Győri Koko Gym MMA SE (NoGi Grappling Junior Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Manó Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Kontesz Adrián Levente – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Gr. Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Molnár Benjámin – Budapest Top Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Dömök Ákos – Zalaegerszegi BJJ SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Tisler Péter – Weapon Group SC (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie Team Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Faragó Attila – Weapon Group SC (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. I. hely)
7 pont: Idei László – Idei-Fight Team (NoGi Grappling Master Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (Combat Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Bozsanyi Andor – Idei-Fight Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Noémi Katalin – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
2 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Bencze Márk – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Pintér Tibor – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Jakub Petrik – BJJ Slovakia (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

7. forduló: 2016 június 4. Kecskemét
A 2015/2016 tanévi Grappling Diákolimpián és Global Kupa 2016 versenyen kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek1 Leány 28 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Leány 32 kg. I. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Leány 44+ kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Leány 36 kg. I. hely)
7 pont: Bognár Inez – Muszashi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek2 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Fülöp Rebeka – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Leány 44 kg. I. hely)
7 pont: Riz Friderika Kármen – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Gr. Gyermek2 Leány 48+ kg. I. hely)
7 pont: Váradi Zsóka – GB – Szekeres Ákos Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Anett – Gracie Barra Orgovány (Gi Grappling Junior Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Pál Nóra – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Somodi Zétény – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Viczán Tamás – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Petrovics Máté – Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Stágel László – Muszashi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
2 pont: Babéj Hunor – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
1 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. IV. hely)
7 pont: Sárkány Marcell – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Petrovics Dominik – Bugac-Kkfházi Judo – Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Endrész Alexander – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Benedek Alfréd – Muszashi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Kontesz Adrián Levente – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (Gi Gr. Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Rácz Botond – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Riz Friderika Kármen – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. I. hely)
7 pont: Vas Tibor Endre – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Fazekas Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Révész Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. III. hely)
7 pont: István Bálint – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
4 pont: Lückl Levente – Gracie Jiu Jitsu Hungary (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. II. hely)
2 pont: Kaszó Győző – Gracie Jiu Jitsu Hungary (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. III. hely)
1 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. IV. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
4 pont: Lukács Nikolasz – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. II. hely)
2 pont: Varró Attila – Muszashi Isaszeg (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Zoltán – Gracie Barra Orgovány (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Csonka Levente – Révész Ju-Jitsu SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Dajka Ferenc – GB – Szekeres Ákos Team (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
1 pont: Udvarhelyi Benedek – Kinizsi TTK (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. IV. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Balinkó Bató Botond – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Kondor Raul – Székesfehérvári Kempo SE (Gi Grappling Junior Fiú 95 kg. I. hely)
7 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Master Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Master Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – GB – Szekeres Ákos Team (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 28 kg. I. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 44+ kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Leány 36 kg. I. hely)
7 pont: Csikós-Kumbor Dominika – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Gr. Ifjúsági2 Leány 65 kg. I. hely)
4 pont: Gombos Imola – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. II. hely)
2 pont: Puskás Boglárka – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. III. hely)
7 pont: Somodi Zétény – Tatami Centrum (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Fekete Olivér – GB – Szekeres Ákos Team (NoGi Grappling Manó Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Babéj Hunor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Sárkány Marcell – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Endrész Alexander – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Kontesz Adrián Levente – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Gr. Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület-Gracie Barra BJJ (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: István Bálint – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. I. hely)
2 pont: Fazekas Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 45 kg. III. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Kótai Dániel – Militans MMA (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. II. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Zoltán – Gracie Barra Orgovány (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 70 kg. II. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Takács Bendegúz – Gracie Jiu Jitsu Hungary (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Csonka Levente – Révész Ju Jitsu SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Csóka Tamás – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
4 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. II. hely)
2 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
4 pont: Balogh Dominik – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 80 kg. II. hely)
7 pont: Baros Tamás – Babits Mihály Gimnázium (NoGi Grappling Junior Fiú 95 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dominik – Növényi Sportakadémia Sopron (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Noémi Katalin – Carlson Gracie Team Hungary (NoGi Open Nők I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Botos Zsolt – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Tóth Dániel – Gracie Barra Fülöpháza (NoGi Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Férfi Open 80+ kg. III. hely)

8. forduló: 2016 július 2. Siófok
A Siófok 2016 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Leány 40 kg. I. hely)
7 pont: Puskás Boglárka – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Perjés Dóra – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Női 55 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Muszasi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
2 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Domboróczky Botond – Fox SE Hipszki BJJ Dunaújváros (Gi Gr. Gyermek1 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
2 pont: Stágel György – Muszasi Isaszeg (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
2 pont: Tóth Károly Imre – Mad Max Kempo Dojo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. III. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Gágó Milán – ZR Team Székesfehérvár (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
4 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. II. hely)
2 pont: Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. III. hely)
7 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Stágel György – Muszasi Isaszeg (Gi Grappling Senior1 Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Nyirati Csongor – Gracie Jiu Jitsu Hungary (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox SE Hipszki BJJ Dunaújváros (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Rádi Richárd – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
2 pont: Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. III. hely)
7 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Senior1 Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Szmolka Nikoletta – BJJ Pécs (Gi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Tóth Máté – Gracie Jiu Jitsu Hungary (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs Kristóf – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Cselőtei Tamás – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Stétz Dániel – BJJ Pécs (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Schuck Gergely – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

Hozzászólások lezárva.