Hatodik évad összesített rangsorlista

Beküldve: | Kategória: Hírek.

G4 Global Grappling Liga 2017-2018 évad Rangsorlista

Hatodik évad összesített végeredmény

A hatodik évad fordulóinak helyszínei

A hatodik évad fordulóinak helyszínei

Klubok rangsor listája:

347 pont:
Bács-Team

297 pont:
Tatami Centrum

255 pont:
Musashi Jitsu

191 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

116 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

112 pont:
ZR Team Kistelek

109 pont:
ZR Team Budaörs

104 pont:
ZR Team Nyíregyháza

76 pont:
Fox Sport Egyesület

70 pont:
Szegedi Ju Jitsu Egyesület

44 pont:
BJJ Pécs

43 pont:
Növényi Sportakadémia Sopron

35 pont:
Carlson Gracie EW Team

33.5 pont:
Jászberényi Birkózó Klub

29 pont:
MVSZSE KSZ – Marcali

28 pont:
Tasko Fighting
ZR Team Debrecen

27 pont:
Koko Fight Club

23 pont:
Bősi Kempo MMA Klub
PIT BJJ – Ze Radiola Team

22 pont:
ZR Team Farkasok

21 pont:
Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Tigris Team

16 pont:
KyoNewaza Szövetség

15 pont:
Csillagharcosok

14 pont:
Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Ronin Fight Academy
Szegedi Küzdősport Klub

11 pont:
Dorogi Nehézatlétikai Club
Pitbull Team Szeged
Spartan Kempo Debrecen

8 pont:
ZR Team Fülöpháza

7 pont:
4-Fight Grappling & MMA
Baranya Kempo HSE
Carlson Gracie Bloodline Team
Csepeli Pitbullok SC
Fight Club Marghita
Forge ZR BJJ
Fényes Fight Team
Immortals Szentes
Kincses Birkózó SE
Kiskunfélegyházi MMA SE
Köztársaság téri Ált.Isk. Pécs
Pitbull Debrecen
WBJ Jiu Jitsu
Weapon Group SC
ZR Team Székesfehérvár
Zen Mushin Do

6 pont:
Kecskeméti Judo Club

4 pont:
Aranyszarvas KHSE
Dombóvári Judo Klub

3 pont:
Mátra Kempo SE

2 pont:
Alpha Wrest Fight Team
Maori MMA Team
ZR Team Beast
ZR Team Vienna

1 pont:
ZR Team Hungary

Egyéni rangsor lista:

85 pont:
Horváth Ádám – Bács-Team

79 pont:
Székedi Fanni – Tatami Centrum

78 pont:
Benkő László – Bács-Team

64 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team

63 pont:
Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde

58 pont:
Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum

48 pont:
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde

44 pont:
Üveges Attila – Musashi Jitsu

43 pont:
Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde

42 pont:
Győri Levente – Tatami Centrum

36 pont:
Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza

35 pont:
Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team
Stágel László – Musashi Jitsu
Lakatos Sándor – Tatami Centrum

33 pont:
Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek

29 pont:
Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

28 pont:
Hering Timon – BJJ Pécs
Horváth Mihály – Bács-Team
Horváth Péter – Bács-Team
Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Nagy Lőrinc – Tatami Centrum

26 pont:
Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület

25 pont:
Sárkány Balázs – Tatami Centrum
Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza

23 pont:
Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület
Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde
Victor Illés – Musashi Jitsu

21 pont:
Szücs Kristóf – Musashi Jitsu
Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron
Rácz Roland – Tasko Fighting
Szabó Csaba – ZR Team Budaörs
Szalay Szabina – ZR Team Budaörs
Ambrus Előd – ZR Team Kistelek

19 pont:
Victor Jakab – Musashi Jitsu

18 pont:
Schneider János – Bács-Team

16 pont:
Schnürlein Henrik – Bács-Team
Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség
Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Szabó Vivien – ZR Team Budaörs
Szalay Petra – ZR Team Budaörs
Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek

15 pont:
Stágel György – Musashi Jitsu

14 pont:
Varga Márk – Koko Fight Club
Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali
Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Bognár Inez – Musashi Jitsu
Selényi Dávid – Musashi Jitsu
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron
Nikolas Nagy – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Szűcs András – Tatami Centrum
Király Balázs – Tigris Team
Szűcs Barna – ZR Team Budaörs
Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs

13 pont:
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

11 pont:
Szabó Tamás – Csillagharcosok
Zellei Péter – Fox Sport Egyesület
Skáfár Bence – Koko Fight Club
Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali
Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu
Gálik Máté – Tatami Centrum
Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza

9 pont:
Tóth Bence – BJJ Pécs
Ritter Ádám – Bács-Team
Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

7 pont:
Németh Imre – 4-Fight Grappling & MMA
Bencze Szabolcs – BJJ Pécs
Keresztes Emőke – Baranya Kempo HSE
Hegedűs Levente – Bősi Kempo MMA Klub
Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub
Tóth András – Bősi Kempo MMA Klub
Babenyecz Bence – Bács-Team
Horváth Gergely – Bács-Team
Schnürlein Andor – Bács-Team
Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team
Krainer Zoltán – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Pécsi Szebasztian Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Komár Dávid Dániel – Csepeli Pitbullok SC
Czonev Armand – Dorogi Nehézatlétikai Club
Avram Adrian – Fight Club Marghita
Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ
Hauser Milán – Fox Sport Egyesület
Nagy Dávid Milán – Fox Sport Egyesület
Udvarhelyi Valér – Fényes Fight Team
Harmath Botond – Immortals Szentes
Baráth Koppány – Jászberényi Birkózó Klub
Száraz Vivien – Jászberényi Birkózó Klub
Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub
Szolnoki Imre – Kincses Birkózó SE
Újvári Márk Máté – Kiskunfélegyházi MMA SE
Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde
Varga Jázmin – Küzdősport Szako. Bocfölde
Végh Dániel – Köztársaság téri Ált.Isk. Pécs
Rakovszki Dominik – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Csernyik Gábor – Musashi Jitsu
Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu
Marton Áron – Musashi Jitsu
Monostori Csaba – Musashi Jitsu
Selényi Bence – Musashi Jitsu
Tivadar Levente – Musashi Jitsu
Varró Attila – Musashi Jitsu
Brizs Bence – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Székely Méri – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Vincze Ferenc – Pitbull Debrecen
Palotás Zoltán – Pitbull Team Szeged
Adrián Takac – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Ecsedi Mátyás – Ronin Fight Academy
Szögyényi László – Ronin Fight Academy
Kiss Dániel – Spartan Kempo Debrecen
Gémes Ferenc – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Klub
Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub
Racz Irén – Tasko Fighting
Károlyi Dávid – Tigris Team
Hideg Olivér – WBJ Jiu Jitsu
Főcény Károly – Weapon Group SC
Szalay Gergő – ZR Team Budaörs
Kiss László – ZR Team Debrecen
Lókodi Ádám – ZR Team Debrecen
Lókodi Ármin Attila – ZR Team Debrecen
Zákány Bence – ZR Team Debrecen
Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok
dr. Guzsván-Nagy Fruzsina – ZR Team Farkasok
Bitó Liliána – ZR Team Kistelek
Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek
Jeremiás Jázmin – ZR Team Kistelek
Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek
Nagy Márk – ZR Team Kistelek
Sipos Hunor – ZR Team Kistelek
Daskó Bende – ZR Team Nyíregyháza
Hubicska Gábor – ZR Team Nyíregyháza
Vida György – ZR Team Nyíregyháza
Bernáth Bálint – ZR Team Székesfehérvár
Tüdős Marcell – Zen Mushin Do

6 pont:
Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Bartal Kristóf – Musashi Jitsu
Fejes István – ZR Team Fülöpháza
Cseszlár Attila – ZR Team Nyíregyháza

4 pont:
Orsós Benjámin – Aranyszarvas KHSE
Csibi Gergely – Csillagharcosok
Czonev Rajmund – Dorogi Nehézatlétikai Club
Baráth Konor – Jászberényi Birkózó Klub
Gallai Zoltán – Jászberényi Birkózó Klub
Polgár Ádám – Jászberényi Birkózó Klub
Illés Zoltán – Kecskeméti Judo Club
Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali
Koós Kende Péter – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kovács Vince – Növényi Sportakadémia Sopron
Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron
Domonkos Martin – Pitbull Team Szeged
Erdei Gábor – Spartan Kempo Debrecen
Székedi Igor – Tatami Centrum
Guzsván Péter – ZR Team Farkasok
Molnár Bátor – ZR Team Farkasok

2 pont:
Fekete Dániel – Alpha Wrest Fight Team
Tóth Kristian – Bősi Kempo MMA Klub
Bocz Gergő – Dombóvári Judo Klub
Vattay Henrik – Dombóvári Judo Klub
Grosmann Roland – Fox Sport Egyesület
Csillag István – Kecskeméti Judo Club
Oláh Zoltán – Koko Fight Club
Horgos Bendegúz – Maori MMA Team
Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Juhász Levente – Musashi Jitsu
Kis Félix Angelusz – Mátra Kempo SE
Kurucz Márk – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Kranitz-Nagy Attila – ZR Team Beast
Tóth Márk – ZR Team Fülöpháza
Cao Dávid – ZR Team Nyíregyháza
Téglási Töhötöm – ZR Team Nyíregyháza
Paul Pietsch – ZR Team Vienna

1 pont:
Horvát Levente – Musashi Jitsu
Tivadari Tamás – Musashi Jitsu
Búzás Chrisztoffer – Mátra Kempo SE
Győri Ágoston – Tatami Centrum
Berczeli András – ZR Team Hungary
Jászai Csongor – ZR Team Nyíregyháza

0.5 pont:
Beszteri Ferenc – Jászberényi Birkózó Klub

Férfi felnőtt rangsor lista kategóriánként:

Gi Grappling 71 kg. kategóra:
14 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
4 pont: Zellei Péter – Fox Sport Egyesület
2 pont: Csillag István – Kecskeméti Judo Club
1 pont: Berczeli András – ZR Team Hungary

Gi Grappling 77 kg. kategóra:
7 pont: Benkő László – Bács-Team
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team
7 pont: Szalay Gergő – ZR Team Budaörs
7 pont: Vida György – ZR Team Nyíregyháza
4 pont: Schneider János – Bács-Team
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
2 pont: Paul Pietsch – ZR Team Vienna
1 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület

Gi Grappling 84 kg. kategóra:
30 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ
4 pont: Illés Zoltán – Kecskeméti Judo Club

Gi Grappling 92 kg. kategóra:
14 pont: Rácz Roland – Tasko Fighting
7 pont: Németh Imre – 4-Fight Grappling & MMA
2 pont: Kurucz Márk – PIT BJJ – Ze Radiola Team

Gi Grappling 100 kg. kategóra:
14 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team
7 pont: Főcény Károly – Weapon Group SC

Gi Grappling 100+ kg. kategóra:
14 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron

Gi Grappling Open -80 kg. kategóra:
21 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
11 pont: Benkő László – Bács-Team
7 pont: Schneider János – Bács-Team
4 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület
4 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club

Gi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
18 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
14 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team
2 pont: Fekete Dániel – Alpha Wrest Fight Team
2 pont: Tóth Márk – ZR Team Fülöpháza

NoGi Grappling 66 kg. kategóra:
7 pont: Szolnoki Imre – Kincses Birkózó SE
4 pont: Csibi Gergely – Csillagharcosok
2 pont: Kranitz-Nagy Attila – ZR Team Beast

NoGi Grappling 71 kg. kategóra:
9 pont: Ritter Ádám – Bács-Team
7 pont: Zellei Péter – Fox Sport Egyesület
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
4 pont: Szabó Tamás – Csillagharcosok

NoGi Grappling 77 kg. kategóra:
14 pont: Benkő László – Bács-Team
9 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
4 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron

NoGi Grappling 84 kg. kategóra:
21 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Benkő László – Bács-Team
7 pont: Szögyényi László – Ronin Fight Academy
7 pont: Hubicska Gábor – ZR Team Nyíregyháza

NoGi Grappling 92 kg. kategóra:
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub
7 pont: Rácz Roland – Tasko Fighting
7 pont: Kiss László – ZR Team Debrecen

NoGi Grappling 100 kg. kategóra:
7 pont: Brizs Bence – PIT BJJ – Ze Radiola Team
7 pont: Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Klub
7 pont: Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub

NoGi Grappling 100+ kg. kategóra:
7 pont: Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub
7 pont: Adrián Takac – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia

NoGi Grappling Open -80 kg. kategóra:
11 pont: Benkő László – Bács-Team
7 pont: Schneider János – Bács-Team
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
4 pont: Guzsván Péter – ZR Team Farkasok

NoGi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
9 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team
4 pont: Polgár Ádám – Jászberényi Birkózó Klub
0.5 pont: Beszteri Ferenc – Jászberényi Birkózó Klub

Cage Grappling 95 kg. kategóra:
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team

Nyilatkozat nélküli kvalifikációk
a 2018. szeptember 29.-i Magyar Bajnoki Döntőre
:

Gi Grappling versenyszámban kvalifikált női versenyzők

Gi 53 kg. (1 fő)
Székely Méri – PIT BJJ – Ze Radiola Team (1.forduló)

Gi 58 kg. (1 fő)
Razgyel Szabó Anikó – Bősi Kempo MMA Klub (6.forduló)

Gi 71 kg. (7. fő)
Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team (4.forduló)
Nyisztor Tímea – ZR Team Hungary (4.forduló)
Böröck Edit – Növényi Sportakadémia Sopron (4.forduló)
Varga Szilvia – ZR Team Debrecen (5. forduló)
Tar Csenge – Spartan Kempo Debrecen (5. forduló)
Katarina Kovanová – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Harka Lívia – Koko Fight Club (9. forduló)

Gi Grappling versenyszámban kvalifikált férfi versenyzők

Gi 66 kg. (7 fő)
Kun Gábor – PIT BJJ – Ze Radiola Team (1.forduló)
Varga Márk – Koko Fight Club (1.forduló)
Szabó Péter – ZR Team Hungary (4. forduló)
Sándor Tamás – Carlson Gracie Bloodline Team (4. forduló)
Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület (4.forduló)
Pataki Botond – Tatami Centrum (8. forduló)
Csóka Tamás – Tatami Centrum (8. forduló)

Gi 71 kg. (11 fő)
Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (1.forduló)
Nagy Dominik – Növényi Sportakadémia Sopron (2.forduló)
Ritter Ádám – Bács-Team (3. forduló)
Pázsit Zoltán – ZR Team Hungary (3. forduló)
Zellei Péter – Fox Sport Egyesület (4. forduló)
Berczeli András – ZR Team Hungary (4. forduló)
Csuka László – Spartan Kempo Debrecen (5. forduló)
Skáfár Bence – Koko Fight Club (7. forduló)
Bernáth Bálint – ZR Team Székesfehérvár (7. forduló)
Klemencz Dániel – KyoNewaza Szövetség (8. forduló)
Lakatos Sándor – Tatami Centrum (9. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Schneider János – Bács-Team (1.forduló)

Gi 77 kg. (14 fő)
Nagy Dávid Milán – Fox Sport Egyesület (1.forduló)
Schnürlein Henrik – Bács-Team (1.forduló)
Benkő László – Bács-Team (2.forduló)
Nagy Géza – ZR Team Farkasok (2.forduló)
Schneider János – Bács-Team (3. forduló)
Rawlinson Patrik – Musashi Jitsu (3. forduló)
Vida György – ZR Team Nyíregyháza (4. forduló)
Szalay Gergő – ZR Team Budaörs (4. forduló)
Gálik Máté – Tatami Centrum (5. forduló)
Máté Balázs – Carlson Gracie EW Team (5. forduló)
Szalai Árpád – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (7. forduló)
Bagi László – Immortals Szentes (8. forduló)
Kozma Bence – Tatami Centrum (8. forduló)

Gi 84 kg. (14 fő)
Nagy Dávid 1993 – Bősi Kempo MMA Klub (1.forduló)
Vadócz Zoltán – PIT BJJ – Ze Radiola Team (1.forduló)
Horváth Ádám – Bács-Team (2.forduló)
Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok (2.forduló)
Tóth Márk – ZR Team Fülöpháza (3. forduló)
Imre Zsolt – Bács-Team (3. forduló)
Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ (4. forduló)
Illés Zoltán – Kecskeméti Judo Club (4. forduló)
Németh Lajos – ZR Team Farkasok (6. forduló)
Boris Kovacic – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Pesti Márton – ZR Team Fülöpháza (8. forduló)
Riger Olivér – Forge ZR BJJ (8. forduló)
Gerényi Tamás – ZR Team Pécs (9. forduló)
Szabó Gergely – Carlson Gracie Team Hungary (9. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (9. forduló)

Gi 92 kg. (9 fő)
Balogh Lőrinc – ZR Team Nyíregyháza (1.forduló)
Rácz Roland – Tasko Fighting (1.forduló)
Kiss László – ZR Team Debrecen (4. forduló)
Kurucz Márk – PIT BJJ – Ze Radiola Team (4. forduló)
Czibulka Dávid – Wolf Fight Club (4. forduló)
Komjáthi Szabolcs – ZR Team Hungary (5. forduló)
Németh Imre – 4-Fight Grappling & MMA (6. forduló)
Csiba Márton – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Nagy Dávid 1992 – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)

Gi 100 kg. (9 fő)
Gyetvai Balázs – Fox Sport Egyesület (1.forduló)
Főczény Károly – Weapon Group SC (2.forduló)
Wéber Zsolt – ZR Team Farkasok (2.forduló)
Vaszca Tamás Dániel – ZR Team Szeged (3. forduló)
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (3. forduló)
Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team (4. forduló)
Svéda Márk – ZR Team Hungary (4. forduló)
Molnár Dániel – ZR Team Debrecen (5. forduló)
Jádi Zoltán – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)

Gi 100+ kg. (8 fő)
Zathureczky Zsolt – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (1.forduló)
Molnár Péter – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Martin Kmeto – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (7. forduló)
Hóti Barnabás – ZR Team Farkasok (7. forduló)
Farkas Ádám – Immortals Szentes (8. forduló)
Tálos Lajos – Tigris Team (9. forduló)
Kóczán Arnold – Koko Fight Club (9. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Főczény Károly – Weapon Group SC (7. forduló)

NoGi Grappling versenyszámban kvalifikált női versenyzők

NoGi 53 kg. (1 fő)
Székely Méri – PIT BJJ – Ze Radiola Team (1.forduló)

NoGi 58 kg. (2 fő)
Hegedűs Csenge – ZR Team Hungary (4. forduló)
Razgyel Szabó Anikó – Bősi Kempo MMA Klub (4.forduló)

NoGi 64 kg. (3 fő)
Racz Irén – Tasko Fighting (4. forduló)
Varga Stella – Wolf Fight Club (4.forduló)
Elsasser Nikoletta – WBJ Jiu Jitsu (4.forduló)

NoGi 71 kg. (6 fő)
Keresztes Emőke – Baranya Kempo HSE (4. forduló)
Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team (4.forduló)
Lenthe Ivett – ZR Team Hungary (4.forduló)
Psenák Bianka – Wolf Fight Club (6. forduló)
Katarina Kovanová – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Harka Lívia – Koko Fight Club (9. forduló)

NoGi 71+ kg. (1 fő)
Száraz Vivien – Jászberényi Birkózó Klub (4. forduló)

NoGi Grappling versenyszámban kvalifikált férfi versenyzők

NoGi 66 kg. (12 fő)
Kun Gábor – PIT BJJ – Ze Radiola Team (1.forduló)
Szolnoki Imre – Kincses Birkózó SE (1.forduló)
Csibi Gergely – Csillagharcosok (4.forduló)
Kranitz-Nagy Attila – ZR Team Beast (4.forduló)
Bácskai Dávid – Budapest Top Team (4.forduló)
Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület (4.forduló)
Somogyi Bence – ZR Team Farkasok (4.forduló)
Szabó Tamás – Jászberényi Birkózó Klub (5.forduló)
Zeke Zsolt – Fényes Fight Team (5.forduló)
Zalán Szabolcs – 4-Fight Grappling & MMA (6. forduló)
Csóka Tamás – Tatami Centrum (8. forduló)
Pataki Botond – Tatami Centrum (8. forduló)

NoGi 71 kg. (9 fő)
Skáfár Bence – Koko Fight Club (1.forduló)
Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (2.forduló)
Nagy Dominik – Növényi Sportakadémia Sopron (2.forduló)
Ritter Ádám – Bács-Team (3. forduló)
Szabó Tamás – Csillagharcosok (4. forduló)
Zellei Péter – Fox Sport Egyesület (4. forduló)
Kedro Nikolas – Wolf Fight Club (6. forduló)
Lakatos Sándor – Tatami Centrum (9. forduló)
Cretu Christian – ZR Team Pécs (9. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (1.forduló)
Csóka Tamás – Tatami Centrum (4. forduló)
Szabó Tamás – Jászberényi Birkózó Klub (7.forduló)
Fekete Dániel – Alpha Wrest Fight Team (8. forduló)

NoGi 77 kg. (14 fő)
Schnürlein Henrik – Bács-Team (1.forduló)
Tagai Márk – Bács-Team (1.forduló)
Benkő László – Bács-Team (2.forduló)
Jusuf Ahmeti – Elite Fight Club Bős (2.forduló)
Schneider János – Bács-Team (3. forduló)
Münczberg Gergő – Zen Mushin Do (3. forduló)
Szűcs András – Tatami Centrum (4. forduló)
Szórád Xavér – PIT BJJ – Ze Radiola Team (4. forduló)
Gálik Máté – Tatami Centrum (5. forduló)
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (5. forduló)
Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (7.forduló)
Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (7.forduló)
Dajka Patrik – ZR Team Farkasok (7.forduló)
Szalay Gergő – ZR Team Budaörs (8. forduló)

NoGi 84 kg. (15 fő)
Ágh István – Bősi Kempo MMA Klub (1.forduló)
Szögyényi László – Ronin Fight Academy (1.forduló)
Horváth Ádám – Bács-Team (2.forduló)
Tisler Péter – Weapon Group SC (2.forduló)
Tóth Márk – ZR Team Fülöpháza (3. forduló)
Bódi Ádám – Zen Mushin Do (3. forduló)
Polgár Ádám – Jászberényi Birkózó Klub (4. forduló)
Bari Patrik – Wolf Fight Club (4. forduló)
Kállai Gergely – Wrestling Team MMA (6. forduló)
Németh Lajos – ZR Team Farkasok (6. forduló)
Hubicska Gábor – ZR Team Nyíregyháza (8. forduló)
Riger Olivér – Forge ZR BJJ (8. forduló)
Cziffra Atilla – ZR Team Pécs (9. forduló)
Gerényi Tamás – ZR Team Pécs (9. forduló)
Kunkli Attila – Alpha Wrest Fight Team (9. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Benkő László – Bács-Team (6. forduló)
Münczberg Gergő – Zen Mushin Do (8. forduló)

NoGi 92 kg. (11 fő)
Csiszár Balázs – VRSE Ju Jitsu Veszprém (1.forduló)
Rácz Roland – Tasko Fighting (1.forduló)
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (3. forduló)
Kiss László – ZR Team Debrecen (4. forduló)
Czibulka Dávid – Wolf Fight Club (4. forduló)
Szabó Sándor – ZR Team Farkasok (4. forduló)
Nagy Dávid 1992 – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Németh Imre – 4-Fight Grappling & MMA (6. forduló)
Csiba Márton – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Fekete Dániel – Alpha Wrest Fight Team (8. forduló)
Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Klub (8. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Kállai Gergely – Wrestling Team MMA (3. forduló)

NoGi 100 kg. (10 fő)
Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub (3.forduló)
Ökrös Sándor – Carlson Gracie EW Team (3. forduló)
Vaszca Tamás Dániel – ZR Team Szeged (3. forduló)
Brizs Bence – PIT BJJ – Ze Radiola Team (4. forduló)
Főczény Károly – Weapon Group SC (4. forduló)
Molnár Dániel – ZR Team Debrecen (5. forduló)
Adrián Takac – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Jádi Zoltán – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Klub (9. forduló)
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (9. forduló)

NoGi 100+ kg. (6 fő)
Morvai László – Növényi Sportakadémia Sopron (1.forduló)
Zathureczky Zsolt – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (1.forduló)
Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub (4.forduló)
Beszteri Ferenc – Jászberényi Birkózó Klub (4.forduló)
Molnár Péter – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Kóczán Arnold – Koko Fight Club (9. forduló)
Ide is kvalifikált, de más súlycsoportban indul:
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (4.forduló)
Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Klub (8. forduló)

Kiosztott rangsor pontok:

1. forduló: 2017. szeptember 30. Hatvan
A Hatvan 2017 Grappling Bajnokság és Emlékversenyen kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Rakovszki Dominik – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Varga Jázmin – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
2 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. II. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. III. hely)
7 pont: Hering Timon – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 73 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior1 Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dávid Milán – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team (Gi Grappling Junior2 Fiú 92 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Rácz Roland – Tasko Fighting (Gi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Hauser Milán – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
2 pont: Cseszlár Attila – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. III. hely)
7 pont: Hering Timon – BJJ Pécs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 73 kg. I. hely)
2 pont: Horgos Bendegúz – Maori MMA Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 73 kg. III. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior1 Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Krainer Zoltán – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (NoGi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Komár Dávid Dániel – Csepeli Pitbullok SC (NoGi Grappling Junior2 Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Szögyényi László – Ronin Fight Academy (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Rácz Roland – Tasko Fighting (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Székely Méri – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)

2. forduló: 2017. október 28. Sopron
A Sopron 2017 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
2 pont: Szabó Vivien – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. III. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Főcény Károly – Weapon Group SC (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Hegedűs Levente – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
2 pont: Tóth Kristian – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. III. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)

3. forduló: 2017. november 25. Szeged
A Szeged 2017 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Bartal Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Csernyik Gábor – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior1 Fiú 54 kg. I. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Schneider János – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Palotás Zoltán – Pitbull Team Szeged (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Gr. Gyermek2 Fiú 38 kg. I. h.)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: -jvári Márk Máté – Kiskunfélegyházi MMA SE (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Ferenc – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Senior1 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Cage Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Tóth Márk – ZR Team Fülöpháza (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

4. forduló: 2018. február 10. Budapest
A Budapest 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Leány 38 kg. I. hely)
7 pont: Bognár Inez – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 42 kg. I. hely)
7 pont: Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Junior1 Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Kertész Jennifer Anikó – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Felnőtt Női 71 kg. I. hely)
7 pont: dr. Guzsván-Nagy Fruzsina – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Master Női 64 kg. I. hely)
7 pont: Bencze Szabolcs – BJJ Pécs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Tivadar Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
2 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. III. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Bartal Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
1 pont: Tivadari Tamás – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. IV. hely)
7 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
1 pont: Jászai Csongor – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. IV. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. III. hely)
1 pont: Horvát Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. IV. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: -veges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. II. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. III. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. I. hely)
2 pont: Kis Félix Angelusz – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. III. hely)
7 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
2 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Király Balázs – Tigris Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Junior1 Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Marton Áron – Musashi Jitsu (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. II. hely)
2 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. III. hely)
7 pont: Hideg Olivér – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Junior1 Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Zellei Péter – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Csillag István – Kecskeméti Judo Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. III. hely)
1 pont: Berczeli András – ZR Team Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. IV. hely)
7 pont: Vida György – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. II. hely)
2 pont: Paul Pietsch – ZR Team Vienna (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. III. hely)
1 pont: Mészáros Márk – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. IV. hely)
7 pont: Mátyus Benedek – Forge ZR BJJ (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Illés Zoltán – Kecskeméti Judo Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Rácz Roland – Tasko Fighting (Gi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. I. hely)
2 pont: Kurucz Márk – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. III. hely)
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (Gi Grappling Senior1 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 57+ kg. I. hely)
7 pont: Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Junior1 Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Racz Irén – Tasko Fighting (NoGi Grappling Felnőtt Női 64 kg. I. hely)
7 pont: Keresztes Emőke – Baranya Kempo HSE (NoGi Grappling Felnőtt Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Pécsi Szebasztian Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (NoGi Gr. Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
4 pont: Czonev Rajmund – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. II. hely)
2 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. III. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Grosmann Roland – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Koós Kende Péter – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Székedi Igor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. III. hely)
1 pont: Nagy Csanád László – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Gr. Gyermek2 Fiú 42 kg. IV. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
4 pont: Molnár Bátor – ZR Team Farkasok (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. II. hely)
2 pont: Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
2 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Czonev Armand – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Kovács Vince – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. II. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Nagy Máté Vajk – 3K Egyesület – Zé Radiola Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Király Balázs – Tigris Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Junior1 Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. II. hely)
2 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. III. hely)
1 pont: Búzás Chrisztoffer – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. IV. hely)
7 pont: Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (NoGi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
4 pont: Domonkos Martin – Pitbull Team Szeged (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. II. hely)
2 pont: Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. III. hely)
7 pont: Szolnoki Imre – Kincses Birkózó SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Csibi Gergely – Csillagharcosok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 66 kg. II. hely)
2 pont: Kranitz-Nagy Attila – ZR Team Beast (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 66 kg. III. hely)
7 pont: Zellei Péter – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Tamás – Csillagharcosok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Vajda Tamás – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. II. hely)
2 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Kiss László – ZR Team Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Brizs Bence – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Kristóf – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100+ kg. I. hely)
7 pont: Szabó Tamás – Csillagharcosok (NoGi Grappling Master Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Senior1 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Ecsedi Mátyás – Ronin Fight Academy (Kesztyűs Küzdelem Junior2 Fiú 62 kg. I. hely)
7 pont: Száraz Vivien – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Guzsván Péter – ZR Team Farkasok (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Polgár Ádám – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
0.5 pont: Beszteri Ferenc – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. helyezés n.)

5. forduló: 2018. március 3. Debrecen
A Debrecen 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Bitó Liliána – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Gyermek2 Leány 42 kg. I. hely)
7 pont: Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 46 kg. I. hely)
7 pont: Jeremiás Jázmin – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Felnőtt Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Lókodi Ármin Attila – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Zákány Bence – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Erdei Gábor – Spartan Kempo Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Lókodi Ádám – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Daskó Bende – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Kiss Dániel – Spartan Kempo Debrecen (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Vincze Ferenc – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 73+ kg. I. hely)
7 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Avram Adrian – Fight Club Marghita (NoGi Grappling Junior2 Fiú 62 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
7 pont: Hocz Csaba – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

6. forduló: 2018. március 24. Gúta
A Gúta 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Szücs Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Selényi Dávid – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: -veges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
2 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Németh Imre – 4-Fight Grappling & MMA (Gi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: -veges Attila – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Varró Attila – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Junior2 Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Vojta Dominik – 4-Fight Grappling & MMA (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

7. forduló: 2018. április 14. Gúta
A Keszthely 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Szabó Vivien – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Leány 27 kg. I. hely)
7 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ferenc – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Junior2 Fiú 92 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100+ kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. II. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

8. forduló: 2018. május 26. Kecskemét
A Kecskemét 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 42 kg. I. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 57+ kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Selényi Bence – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Monostori Csaba – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Szücs Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
2 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs Barna – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
2 pont: Juhász Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. III. hely)
7 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Végh Dániel – Köztársaság téri Ált.Isk. Pécs (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Fejes István – ZR Team Fülöpháza (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. II. hely)
2 pont: Bocz Gergő – Dombóvári Judo Klub (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. III. hely)
7 pont: Hering Timon – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 73+ kg. I. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
4 pont: Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. II. hely)
2 pont: Vattay Henrik – Dombóvári Judo Klub (Gi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. III. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Harmath Botond – Immortals Szentes (Gi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Gergő – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Felnőtt Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Senior1 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Kígyóssy Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Vivien – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Sipos Hunor – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Szűcs Barna – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Cseszlár Attila – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: -veges Attila – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Baráth Koppány – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. III. hely)
1 pont: Győri Ágoston – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. IV. hely)
7 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Baráth Konor – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. II. hely)
2 pont: Téglási Töhötöm – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. III. hely)
7 pont: Babenyecz Bence – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. I. hely)
2 pont: Fejes István – ZR Team Fülöpháza (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 66 kg. III. hely)
7 pont: Hering Timon – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 73+ kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Gallai Zoltán – Jászberényi Birkózó Klub (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. II. hely)
2 pont: Cao Dávid – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. III. hely)
7 pont: Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Orsós Benjámin – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Junior1 Fiú 76 kg. II. hely)
7 pont: Tüdős Marcell – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Junior1 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Bernáth Bálint – ZR Team Székesfehérvár (NoGi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Udvarhelyi Valér – Fényes Fight Team (NoGi Grappling Junior2 Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Hubicska Gábor – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Senior1 92 kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)

9. forduló: 2018. június 30. Siófok
A Siófok 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Bognár Inez – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 46 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Tigris Team (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Szücs Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Selényi Dávid – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Nikolas Nagy – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. I. hely)
2 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (Gi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. III. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100+ kg. I. hely)
7 pont: Székedi Fanni – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Leány 42 kg. I. hely)
7 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior1 Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Junior1 Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Nikolas Nagy – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (NoGi Grappling Junior2 Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Bacsó Márió – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Senior1 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
2 pont: Fekete Dániel – Alpha Wrest Fight Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

Hozzászólások lezárva.