Harmadik évad teljes rangsorlista

Beküldve: | Kategória: Hírek.

G4 Global Grappling Liga 2014-2015 évad Rangsorlista

Végeredmény az összes forduló után

Klubok rangsor listája:

283.5 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

198.5 pont:
Tatami Centrum

189 pont:
Bács-Team Kecel

172 pont:
Kismészáros Kempo SE

103 pont:
3K Egyesület – Kistelek

94 pont:
Combat Club – GB Debrecen

72 pont:
MVSZSE KSZ – Marcali

67 pont:
Garcie Barra Farkasok

64 pont:
Patai Gladiator Team

63 pont:
Szegedi Küzdősport Klub

62 pont:
Gracie Barra Hungary

57 pont:
Grizzly Grappling Team

55 pont:
BJJ Pécs

53 pont:
Szegedi Ju Jitsu Egyesület

51 pont:
Gracie Barra Dél-Pest

49 pont:
Colonia Center Veszprém

45 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

39 pont:
Koko Fight Club

32 pont:
Cutler Fight Team

31.5 pont:
BJJ Slovakia

28 pont:
WBJ Hungary Team
Növényi Sportakadémia Sopron
Gracie Barra Nyíregyháza
Aranyszarvas KHSE

25 pont:
Pitbull Debrecen

21 pont:
Riberio Jiu-Jitsu Slovakia

20.5 pont:
Predator’s MMA Fight Team
Szolnok Judo ’61 SE

18 pont:
Gracie Barra Pápa – Ronin HSE

17 pont:
Mozgás Központ

16 pont:
Dorogi Nehézatlétikai Club

14 pont:
Növényi Sportakadémia
Mezőcsáti Harcosok Klubja
Spartan Kempo Debrecen
Bősi MMA és Kempo

11.5 pont:
Carlson Gracie Blackout Team

11 pont:
Mátra Kempo SE
Budapest Top Team

7 pont:
MMA Szolnok
Héraklész Fighter Team
East Warriors
Központi Budo Akadémia SE
Fox SE GB Dunaújváros
Ronin Judo & MMA Balatonfüred
Carlson Gracie Hungary Team
Gracie Barra Kalocsa
Twins Gym SE

4 pont:
BBME
Musashi dojo

2 pont:
Agria Grappling

0.5 pont:
Militans MMA
Gracie Barra PIT
Carlson Gracie Debrecen

Egyéni rangsor lista:

74 pont:
Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE

62 pont:
Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

60 pont:
Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

41 pont:
Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE

38 pont:
Gálik Máté – Tatami Centrum

36 pont:
Lakatos Sándor – Tatami Centrum

35 pont:
Sárkány Balázs – Tatami Centrum
Németh Orsolya – Gracie Barra Dél-Pest
Vecsernyés Judit – Patai Gladiator Team

34 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team Kecel

32 pont:
Végh Sándor – Cutler Fight Team

30 pont:
Benkő László – Bács-Team Kecel

28 pont:
Hell Patrik – 3K Egyesület – Kistelek

23 pont:
Bitó Liliána – 3K Egyesület – Kistelek

22.5 pont:
Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde

22 pont:
Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

21 pont:
Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary
Sándor József – Colonia Center Veszprém
Krepsz Fanni – Kismészáros Kempo SE
Patrik Safar – Riberio Jiu-Jitsu Slovakia
Geiger Máté – Gracie Barra Farkasok
Lókodi Ádám – Combat Club – GB Debrecen
Varga Márk – Koko Fight Club
Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum
Vancsik Lúcia – Bács-Team Kecel
Nagy Márk – 3K Egyesület – Kistelek
Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
Imre Zsolt – Bács-Team Kecel

20.5 pont:
Gyulai Balázs – Szolnok Judo ’61 SE20 pont:
Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali
Schnürlein Henrik – Bács-Team Kecel

18 pont:
Hasznos Attila – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Gyulai Balázs – Szolnok Judo ’61 SE
Tóth Bence – BJJ Pécs

16 pont:
Soltész László – Pitbull Debrecen

15 pont:
Czuprik István – Combat Club – GB Debrecen

14.5 pont:
Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia
Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

14 pont:
Kolczonay Csenge – BJJ Pécs
Pál Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu
Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Végh Dániel – Patai Gladiator Team
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde
Mazzag Amadeusz – Kismészáros Kempo SE
Rőfi Gyula – Aranyszarvas KHSE
Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia
Farkas Szebasztián – Mezőcsáti Harcosok Klubja
Hubicska Gábor – Gracie Barra Nyíregyháza
Rákóczi Tamás – Combat Club – GB Debrecen
Csikós-Kumbor Dominika – Szegedi Küzdősport Klub
Faragó Attila – Colonia Center Veszprém
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron
Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Horváth Mihály – Bács-Team
Horváth Márton – MVSZSE KSZ – Marcali
Ambrus Előd – 3K Egyesület – Kistelek
Horváth Gergely – Bács-Team Kecel
Schneider János – Bács-Team Kecel

13 pont:
Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary

11 pont:
Kósa Péter – Kismészáros Kempo SE
Keszler Dávid – Predator s MMA Fight Team
Csuka Balázs – Koko Fight Club
Kovács Kristóf – Grizzly Grappling Team
Gál Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nagy Csanád – 3K Egyesület – Kistelek
Molnár Imre – Grizzly Grappling Team
Kardos Péter – Grizzly Grappling Team
Robert Antony – BJJ Slovakia
Gunev Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club

9.5 pont:
Pataki Botond – Tatami Centrum

9 pont:
Magyar Zoltán – Mozgás Központ
Mesterházi Marcell – Colonia Center Veszprém
Végh Norbert – Gracie Barra Farkasok
Merkó Richárd – Ronin HSE
Németh Lajos – Gracie Barra Farkasok
Varga Nikolett – Tatami Centrum

8 pont:
Varga Szabolcs – Mozgás Központ
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

7.5 pont:
Reich Áron – Predator s MMA Fight Team
Tóth Bálint – Carlson Gracie Blackout Team

7 pont:
Kovács Alexandra – Kismészáros Kempo SE
Kerékgyártó Gergő – Combat Club – GB Debrecen
Téglási Töhötöm – Gracie Barra Nyíregyháza
Sárai-Szabó Donát – Tatami Centrum
Mányik Levente – Mátra Kempo SE
Lukács Nikolász – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Lukács Nikolász – Szegedi Küzdősport Klub
Palotás Lőrinc – Combat Club – GB Debrecen
Szűcs András – Tatami Centrum
Lukács Flóra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Mozsár Zsolt – MMA Szolnok
Schnürlein Andor – Bács-Team Kecel
Kovács Patrik – Grizzly Grappling Team
Budavári Koppány – Patai Gladiator Team
Furkó László – Budapest Top Team
Csőszi Balázs – Tatami Centrum
Csőszi Kristóf – Tatami Centrum
Pap Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu
Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Kalla István – Gracie Barra Farkasok
Gombos Imola – Szegedi Küzdősport Klub
Godó László – Szegedi Küzdősport Klub
Horváth Ferenc – Gracie Barra Farkasok
Faragó Antal – Szegedi Küzdősport Klub
Máté Balázs – East Warriors
Kiss Attila – Héraklész Fighter Team
Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub
Győri Dorka – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Mellik Noémi – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Dobos Boglárka – Központi Budo Akadémia SE
Kormos Eszter – Gracie Barra Hungary
Madarász Áron – WBJ Hungary Jiu Jitsu
Erdős Lóránt – Gracie Barra Hungary
Nagy Tamás – Grizzly Grappling Team
Király Balázs – Aranyszarvas KHSE
Turner Dávid – Növényi Sportakadémia Sopron
Nagy Ákos – Grizzly Grappling Team
Szalay Gergő – Gracie Barra Hungary
Izsák Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali
Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub
Gál Roland – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Urr Bence – Combat Club – GB Debrecen
Szekeres András – Combat Club – GB Debrecen
Vladislav Pavlovic – Gracie Barra Nyíregyháza
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen
Szabó Péter – Gracie Barra Hungary
Péter Zoltán – Spartan Kempo Debrecen
Keresztesi Péter – Spartan Kempo Debrecen
Kulcsár Dániel – Combat Club – GB Debrecen
Sági Cintia – MVSZSE KSZ – Marcali
Bartus Melinda Málna – Ronin Judo & MMA Balatonfüred
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde
Czabán Zsombor – Tatami Centrum
Ágoston Koppány – MVSZSE KSZ – Marcali
Meksz Alexa – Gracie Barra Pápa – Ronin HSE
Mészáros Márk – Fox SE GB Dunaújváros
Dénes Gergő – Növényi Sportakadémia Sopron
Nagy Dávid – Bősi MMA és Kempo
Döme János – Bősi MMA és Kempo
Varga Virág – MVSZSE KSZ – Marcali
ifj. Kovács Gábor – Koko Fight Club
Dobos András – Tatami Centrum
Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team
Rigó Tamás – Gracie Barra Kalocsa
Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Horváth Péter – Bács-Team
Körmöndi Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Gyárfás Dániel – Twins Gym SE
Tóth Máté – Aranyszarvas KHSE
Jani István – Szegedi Küzdősport Klub

6 pont:
Filip Dikant – BJJ Slovakia
Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Erdős Máté – Gracie Barra Dél-Pest
Makó Dávid – Gracie Barra BITE Dél-Pest

4 pont:
Kiss Botond Noel – Combat Club – GB Debrecen
Egri-Rónay Benjamin – BBME
Guzsván Péter – Carlson Gracie Blackout
Deli Kristóf – Bács-Team Kecel
Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
Zudor Levente – 3K Egyesület – Kistelek
Lovas Csaba – Gracie Barra Dél-Pest
Nagy Fruzsina – Budapest Top Team
Tringer Bence – Kismészáros Kempo SE
Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Zákány Barnabás – Combat Club – GB Debrecen
Maráz András – Tatami Centrum
Tamás László – Gracie Barra Farkasok
Földényi Márkó – MVSZSE KSZ – Marcali
Szőke Tibor – Colonia Center Veszprém
Stefanovits Petra – Patai Gladiator Team
Horváth Ádám – Bács-Team Kecel
Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok
Bata Rajmond – Musashi dojo

2 pont:
Vincze Martin – MVSZSE KSZ – Marcali
Jágerszky Attila – Agria Grappling
Herceg Olivér – BJJ Pécs
Forgács Martin – Küzdősport Szako. Bocfölde
Jeges Péter – Patai Gladiator Team
Csapó Ferenc – Predator’s MMA Fight Team
Karakó Hunor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Novák Krisztián – Ronin HSE
Piri Gellért – Gracie Barra Farkasok
Vancsik Domán – Bács-Team Kecel
Zsiga Sándor – Pitbull Debrecen
Kiss László – Grizzly Grappling Team
Juhász Norbert – Gracie Barra Farkasok
Kiss Levente – MVSZSE KSZ – Marcali
Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali
Krizonics Ádám – Dorogi Nehézatlétikai Club
Sípos Dániel – 3K Egyesület – Kistelek
Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok

1 pont:
Petrohai Barnabás Márk – Combat Club – GB Debrecen
Luksa Tibor – Grizzly Grappling Team
Tislér Péter – Colonia Center Veszprém

0,5 pont:
Bodor Hunor – Militans MMA
File Béla – Gracie Barra PIT
Kardos Péter – Carlson Gracie Debrecen

Férfi felnőtt rangsor lista kategóriánként:

Gi 65 kg kategória:
14 pont: Rőfi Gyula – Aranyszarvas KHSE

Gi 70 kg kategória:
14 pont: Rákóczi Tamás – Combat Club – GB Debrecen
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum

Gi 75 kg kategória:
18 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
7 pont: Erdős Lóránt – Gracie Barra Hungary
7 pont: Benkő László – Bács-Team
4 pont: Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary
2 pont: Guzsván Péter – Carlson Gracie Blackout Team
2 pont: Erdős Máté – Gracie Barra Dél-Pest
1 pont: Petrohai Barnabás Márk – Combat Club – GB Debrecen

Gi 80 kg kategória:
7 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Blackout Team
7 pont: Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team

Gi 85 kg kategória:
14 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo ’61 SE
8 pont: Czuprik István – Combat Club – GB Debrecen
7 pont: Keszler Dávid – Predator s MMA Fight Team
4 pont: Lovas Csaba – Gracie Barra Dél-Pest
2 pont: Jágerszky Attila – Agria Grappling
2 pont: Filip Dikant – BJJ Slovakia
2 pont: Antony Robert – BJJ Slovakia

Gi 90 kg kategória:
7 pont: Czuprik István – Combat Club – GB Debrecen
7 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team

Gi 95 kg kategória:
14 pont: Geiger Máté – Gracie Barra Farkasok
7 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia

Gi 100 kg kategória:
7 pont: Vladislav Pavlovic – Gracie Barra Nyíregyháza

Gi 105 kg kategória:

Gi 105+ kg kategória:
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Gi Open -80 kg kategória:
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary
7 pont: Tóth Máté – Aranyszarvas KHSE
6 pont: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
4 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team
4 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
2.5 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
2 pont: Guzsván Péter – Carlson Gracie Blackout Team
2 pont: Piri Gellért – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club
2 pont: Schneider János – Bács-Team
0.5 pont: Bodor Hunor – Militans MMA
0.5 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Blackout Team
0.5 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Gi Open 80+ kg kategória:
11 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
7 pont: Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary
7 pont: Jani István – Szegedi Küzdősport Klub
4 pont: Kósa Péter – Kismészáros Kempo SE
4 pont: Keszler Dávid – Predator s MMA Fight Team
2 pont: Makó Dávid – Gracie Barra BITE Dél-Pest
2 pont: Végh Norbert – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Tamás László – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 SE
2 pont: Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok
0.5 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia
0.5 pont: File Béla – Gracie Barra PIT

NoGi 65 kg kategória:
7 pont: Kovács Patrik – Grizzly Grappling Team
7 pont: Nagy Ákos – Grizzly Grappling Team

NoGi 70 kg kategória:
11 pont: Molnár Imre – Grizzly Grappling Team
7 pont: Szabó Péter – Gracie Barra Hungary
7 pont: Nagy Dávid – Bősi MMA és Kempo

NoGi 75 kg kategória:
14 pont: Benkő László – Bács-Team Kecel
7 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team
7 pont: Szalay Gergő – Gracie Barra Hungary
7 pont: Péter Zoltán – Spartan Kempo Debrecen
4 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE
2 pont: Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary
2 pont: Herceg Olivér – BJJ Pécs
1 pont: Luksa Tibor – Grizzly Grappling Team

NoGi 80 kg kategória:
14 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team
11 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
7 pont: Sándor József – Colonia Center Veszprém
7 pont: Reich Áron – Predator’s MMA Fight Team
4 pont: Tringer Bence – Kismészáros Kempo SE
2 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team
1 pont: Schneider János – Bács-Team

NoGi 85 kg kategória:
14 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen
9 pont: Robert Antony – BJJ Slovakia
7 pont: Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary
4 pont: Filip Dikant – BJJ Slovakia
4 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61
1 pont: Tislér Péter – Colonia Center Veszprém

NoGi 90 kg kategória:
7 pont: Kiss Attila – Héraklész Fighter Team
7 pont: Merkó Richárd – Ronin HSE

NoGi 95 kg kategória:
7 pont: Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub
7 pont: Geiger Máté – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Novák Krisztián – Ronin HSE

NoGi 100 kg kategória:

NoGi 105 kg kategória:
7 pont: Faragó Attila – Colonia Center Veszprém

NoGi 105+ kg kategória:
21 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
7 pont: Kósa Péter – Kismészáros Kempo SE
7 pont: Faragó Attila – Colonia Center Veszprém
2 pont: Bata Rajmond – Musashi dojo

NoGi Open -80 kg kategória:
11.5 pont: Kardos Péter – Grizzly Grappling Team
11 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum
7 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team
4 pont: Erdős Máté – Gracie Barra Dél-Pest
2.5 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum
2 pont: Csapó Ferenc – Predator’s MMA Fight Team
2 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen
2 pont: Zsiga Sándor – Pitbull Debrecen
2 pont: Németh Lajos – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Benkő László – Bács-Team
0.5 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
0.5 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 SE

NoGi Open 80+ kg kategória:
14 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
7 pont: Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary
4 pont: Makó Dávid – Gracie Barra Dél-Pest
4 pont: Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Kiss László – Grizzly Grappling Team
2 pont: Tamás László – Gracie Barra Farkasok
2 pont: Sípos Dániel – 3K Egyesület – Kistelek
2 pont: Bata Rajmond – Musashi dojo

Combat 65 kg kategória:

Combat 70 kg kategória:

Combat 75 kg kategória:

Combat 80 kg kategória:

Combat 85 kg kategória:

Combat 90 kg kategória:

Combat 95 kg kategória:

Combat 100 kg kategória:

Combat 105 kg kategória:

Combat 105+ kg kategória:

Kesztyűs 65 kg kategória:

Kesztyűs 70 kg kategória:

Kesztyűs 75 kg kategória:
7 pont: Keresztesi Péter – Spartan Kempo Debrecen
7 pont: Schneider János – Bács-Team

Kesztyűs 80 kg kategória:
7 pont: Furkó László – Budapest Top Team

Kesztyűs 85 kg kategória:
7 pont: Kulcsár Dániel – Combat Club – GB Debrecen

Kesztyűs 90 kg kategória:
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team Kecel
2 pont: Merkó Richárd – Ronin HSE

Kesztyűs 95 kg kategória:

Kesztyűs 100 kg kategória:

Kesztyűs 105 kg kategória:

Kesztyűs 105+ kg kategória:
7 pont: Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub

Kesztyűs Open -80 kg kategória:
7 pont: Benkő László – Bács-Team Kecel
4 pont: Schneider János – Bács-Team Kecel

Kesztyűs Open 80+ kg kategória:
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team Kecel
4 pont: Szőke Tibor – Colonia Center Veszprém
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team Kecel

Cage Grappling 80 kg kategória:
7 pont: Sándor József – Colonia Center Veszprém

Győztes mérkőzések száma a kezdő kategóriákban:

Gi:

6 db: Marozsi Imre – Tatami Centrum
6 db: Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub

5 db: Fekete Dániel – Grizzly Grappling Team
5 db: Katona Imre – Gracie Barra PIT
5 db: Benkő László – Bács-Team Kecel
5 db: Horváth Ádám – Bács-Team Kecel

4 db: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
4 db: Sefsik Soma – egyéni
4 db: Németh Lajos – Gracie Barra Farkasok
4 db: Pataki Botond – Tatami Centrum
4 db: Gálik Máté – Tatami Centrum

3 db: Szabó László – Grizzly Grappling Team
3 db: Nagy Tamás – Bács-Team Kecel
3 db: Schneider János – Bács-Team Kecel
3 db: Imre Zsolt – Bács-Team Kecel
3 db: Ambrus Géza – Tatami Centrum

2 db: Nagy Erik– Szegedi Küzdősport Klub
2 db: Csontos Dávid – Grizzly Grappling Team
2 db: Csapó Ferenc – Predators’s MMA Team
2 db: Fekete Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
2 db: Kuti Tamás – Kismészáros Kempo SE
2 db: Fekete Krisztián – Ronin HSE
2 db: Kiss Robin – Predators’s MMA Team
2 db: Mód Gergely – Predators’s MMA Team
2 db: Veres Beton Márk – Combat Club – GB Debrecen
2 db: Bartha Szilárd – Miskolc Fight Team
2 db: Batta László – Gracie Barra Nyíregyháza
2 db: Horváth Ferenc – Gracie Barra Farkasok
2 db: Rőth Richárd – Ronin HSE
2 db: Michal Sarik – BJJ Slovakia
2 db: Skáfár Bence – Koko Fight Club
2 db: Kelemen Zoltán – Miskolc Fight Team
2 db: Flaisz Zoltán – Bács-Team Kecel
2 db: Tóth Andor – Bács-Team
2 db: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
2 db: Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok

1 db: Borbíró Imre – Érdi Spartacus SC
1 db: Iharosi Roland – BJJ Pécs
1 db: Kovács Patrik – Grizzly Grappling Team
1 db: Péter Zoltán– Spartan Kempo Debrecen
1 db: Komoróczy Zoltán – Gracie Barra Debrecen – Combat Club
1 db: Vörösmarthi Zsolt – Tatami Centrum
1 db: Varga Martin – Gracie Barra PIT
1 db: Piri Gellért – Gracie Barra Farkasok
1 db: Mike Szelam – Gracie Barra Farkasok
1 db: Boros Attila – Gracie Barra PIT
1 db: Fekete Attila – Gracie Barra Nyíregyháza
1 db: Erdei Zsombor – Szegedi Küzdősport Klub
1 db: Kelemen Zoltán – Miskolc Fight Team
1 db: Szoboszlai Gergő – Combat Club – GB Debrecen
1 db: Keresztesi Ádám – Gracie Barra Dél-Pest
1 db: Sebestyén Ákos – Fox SE – Gracie Barra Dunaújváros
1 db: Igor Jusko – BJJ Slovakia
1 db: Nilmersson Pereira da Silva – Carlson Gracie BloodLine
1 db: Csorba Gusztáv – Budapest Top Team
1 db: Vizi István – Bács-Team
1 db: Kelemen Attila – Tatami Centrum
1 db: Dima Elvis – Bács-Team

NoGi:

7 db: Szabó Tamás – Kőbánya Sport Club

5 db: Pataki Botond – Tatami Centrum

4 db: Matos Máté – Szegedi Küzdősport Klub
4 db: Flórián Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club
4 db: Kelemen Zoltán – Miskolc Fight Team
4 db: Bata Rajmond – Musashi dojo
4 db: Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok

3 db: Nagy Ákos – Grizzly Grappling Team
3 db: Skáfár Bence – Koko Fight Club

2 db: Herczeg Tibor – Budapest Top Team
2 db: Juhász Balázs – ReKaGym
2 db: Okos Péter – East Warriors
2 db: Kiss Robin – Predators’s MMA Team
2 db: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
2 db: Szőgyényi László – Warrior Gym Debrecen
2 db: Kozák Patrik – Dorogi Nehézatlétikai Club
2 db: Szekér Máté – Dorogi Nehézatlétikai Club
2 db: Vizi István – Bács-Team
2 db: Kelemen Attila – Tatami Centrum
2 db: Tóth Andor – Bács-Team
2 db: Székely Ferenc – Aranyszarvas KHSE

1 db: Frányó Péter – Szegedi Küzdősport Klub
1 db: Iharosi Roland – BJJ Pécs
1 db: Dunai Mihály – Tatami Centrum
1 db: Oravec Árpád – Szegedi Küzdősport Klub
1 db: Szolnoki Imre – Héraklész Fighter Team
1 db: Keresztesi Péter – Spartan Kempo Debrecen
1 db: Lakatos Attila – Egyéni nevezés
1 db: Péter Zoltán – Spartan Kempo Debrecen
1 db: Girgyó Dávid – Héraklész Fighter Team
1 db: Gergely Balázs – Grizzly Grappling Team
1 db: Szabó László – Grizzly Grappling Team
1 db: Kuti Tamás – Kismészáros Kempo SE
1 db: Mike Szelam – Gracie Barra Farkasok
1 db: Kovács Patrik – Grizzly Grappling Team
1 db: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
1 db: Veres Beton Márk – Combat Club – GB Debrecen
1 db: Csorba Ádám – Gracie Barra Farkasok
1 db: Sebestyén Ákos – Fox SE – Gracie Barra Dunaújváros
1 db: Igor Jusko – BJJ Slovakia
1 db: Erdei Zsombor – Szegedi Küzdősport Klub
1 db: Michal Sarik – BJJ Slovakia
1 db: Bilkó József – Növényi Sportakadémia Sopron
1 db: Nyírő Ádám – Gracie Barra Farkasok
1 db: Czéh Attila – Bács-Team
1 db: Muskovics László – Twins Gym SE
1 db: Dima Elvis – Bács-Team
1 db: Dr. Kovács László – Szegedi Küzdősport Klub
1 db: Hidas Gábor – Mozgás Központ
1 db: Kristóf Bálint – East Warriors
1 db: Csák Dárius – BJJ Pécs

Combat:

2 db: Tóth Andor – Bács-Team

1 db: Lakatos Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
1 db: Horváth Gergely – Bács-Team

Kesztyűs:

2 db: Dudás Péter – MVSZSE KSZ – Marcali
2 db: Horváth Ádám – Bács-Team Kecel

1 db: Erdős Lóránt – Gracie Barra Hungary
1 db: Papp Roland – Predators’s MMA Team
1 db: Groska András – Predators’s MMA Team
1 db: Schneider János – Bács-Team Kecel
1 db: Kovács Zoltán – Mezőcsáti Harcosok Klubja
1 db: Mikó Levente – Érdi Spartacus SC
1 db: Jablonszki Andor – VRSE Ju Jitsu Veszprém
1 db: Flórián Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club
1 db: Tóth Andor – Bács-Team

Kiosztott rangsor pontok:

1. forduló: 2014 október 4. Hatvan
Az V. Rohács Norbert Emlékversenyen kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Kovács Alexandra – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Felnőtt Női 60 kg. I. hely)
7 pont: Lókodi Ádám – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
4 pont: Kiss Botond Noel – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. II. hely)
7 pont: Kerékgyártó Gergő – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Varga Szabolcs – Mozgás Központ (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. II. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Hell Patrik – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Vecsernyés Judit – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Egri-Rónay Benjamin – BBME (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Téglási Töhötöm – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Kolczonay Csenge – BJJ Pécs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Hasznos Attila – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Sárai-Szabó Donát – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
2 pont: Vincze Martin – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. III. hely)
7 pont: Végh Dániel – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 56 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Magyar Zoltán – Mozgás Központ (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Mányik Levente – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Lukács Nikolász – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
2 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Palotás Lőrinc – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 80 kg. I. hely)
7 pont: Rákóczi Tamás – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Guzsván Péter – Carlson Gracie Blackout (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
1 pont: Petrohai Barnabás Márk – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. IV. hely)
7 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Czuprik István – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
2 pont: Jágerszky Attila – Agria Grappling (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
7 pont: Lukács Flóra – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Hell Patrik – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Kolczonay Csenge – BJJ Pécs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Mozsár Zsolt – MMA Szolnok (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Deli Kristóf – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. II. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Andor – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Mesterházi Marcell – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Patrik Safar – Riberio Jiu-Jitsu Slovakia (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Patrik – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Dencinger Dávid – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Herceg Olivér – BJJ Pécs (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
1 pont: Luksa Tibor – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. IV. hely)
7 pont: Sándor József – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
2 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
7 pont: Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Kósa Péter – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Sándor József – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Senior1 Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Budavári Koppány – Patai Gladiator Team (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Furkó László – Budapest Top Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
2 pont: Guzsván Péter – Carlson Gracie Blackout (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. IV. hely)
0.5 pont: Bodor Hunor – Militans MMA (Grappling Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Kósa Péter – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Makó Dávid – Gracie Barra BITE Dél-Pest (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

2. forduló: 2014 november 29. Szeged
A III. Szeged Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Krepsz Fanni – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Pál Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Csőszi Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Varga Szabolcs – Mozgás Központ (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. II. hely)
2 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Hell Patrik – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
2 pont: Forgács Martin – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. III. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Csőszi Kristóf – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Hasznos Attila – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
2 pont: Jeges Péter – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Végh Dániel – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 48 kg. I. hely)
7 pont: Magyar Zoltán – Mozgás Központ (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Pap Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Kalla István – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Czuprik István – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Geiger Máté – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Csikós-Kumbor Dominika – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Gr. Ifjúsági2 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Hell Patrik – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Zudor Levente – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. II. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Hasznos Attila – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Gombos Imola – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Godó László – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Ferenc – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Faragó Antal – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Máté Balázs – East Warriors (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
4 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. II. hely)
2 pont: Mesterházi Marcell – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Reich Áron – Predator s MMA Fight Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Kiss Attila – Héraklész Fighter Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Péter Norbert – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Szebasztián – Mezőcsáti Harcosok Klubja (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Sándor József – Colonia Center Veszprém (Cage Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Pál Nóra – WBJ Hungary Jiu Jitsu (NoGi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open 80 kg. I. hely)
4 pont: Kardos Péter – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Férfi Open 80 kg. II. hely)
2 pont: Csapó Ferenc – Predator s MMA Fight Team (NoGi Grappling Férfi Open 80 kg. III. hely)
2 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open 80 kg. III. hely)
0.5 pont: Reich Áron – Predator s MMA Fight Team (NoGi Grappling Férfi Open 80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Szekeres Ákos – Gracie Barra Hungary (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

3. forduló: 2015 február 7. Budapest
A III. Budapest Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Győri Dorka – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Leány 24 kg. I. hely)
7 pont: Mellik Noémi – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Krepsz Fanni – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Dobos Boglárka – Központi Budo Akadémia SE (Gi Grappling Junior Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Kormos Eszter – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Csanád – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Karakó Hunor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team Kecel (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Madarász Áron – WBJ Hungary Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Lukács Nikolas – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Mazzag Amadeusz – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. II. hely)
2 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Patrik Safar – Riberio Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Rőfi Gyula – Aranyszarvas KHSE (Gi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Erdős Lóránt – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
4 pont: Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. II. hely)
2 pont: Erdős Máté – Gracie Barra Dél-Pest (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Blackout Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Keszler Dávid – Predator s MMA Fight Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Lovas Csaba – Gracie Barra Dél-Pest (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
2 pont: Filip Dikant – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
1 pont: Czuprik István – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. IV. hely)
7 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Geiger Máté – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Végh Norbert – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Senior1 Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Krepsz Fanni – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Leány 65 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Fruzsina – Budapest Top Team (NoGi Grappling Felnőtt Női 60 kg. I. hely)
7 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Gál Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Tamás – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. II. hely)
2 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Király Balázs – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 56 kg. I. hely)
7 pont: Mazzag Amadeusz – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. II. hely)
7 pont: Dióssi Csaba – Növényi Sportakadémia (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Patrik Safar – Riberio Jiu-Jitsu Slovakia (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Turner Dávid – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Junior Fiú 95 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Ákos – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 65 kg. I. hely)
7 pont: Molnár Imre – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Gergő – Gracie Barra Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
2 pont: Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. III. hely)
7 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Tringer Bence – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Filip Dikant – BJJ Slovakia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
2 pont: Robert Antony – BJJ Slovakia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
1 pont: Tislér Péter – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. IV. hely)
7 pont: Merkó Richárd – Ronin HSE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Geiger Máté – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
2 pont: Novák Krisztián – Ronin HSE (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. III. hely)
7 pont: Faragó Attila – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105 kg. I. hely)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
2 pont: Bata Rajmond – Musashi dojo (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. III. hely)
7 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Master Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Senior1 Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Izsák Bálint – MVSZSE KSZ – Marcali (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Szebasztián – Mezőcsáti Harcosok Klubja (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team Kecel (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
2 pont: Merkó Richárd – Ronin HSE (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 90 kg. III. hely)
7 pont: Bertalan Dezső – Szegedi Küzdősport Klub (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra Dél-Pest (Gi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Kovács Krisztián – Gracie Barra Hungary (Gi Open Férfi -80 kg. I. hely)
4 pont: Buda Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Open Férfi -80 kg. II. hely)
2 pont: Piri Gellért – Gracie Barra Farkasok (Gi Open Férfi -80 kg. III. hely)
2 pont: Csuka Balázs – Koko Fight Club (Gi Open Férfi -80 kg. III. hely)
0.5 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Open Férfi -80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Tóth Bálint – Carlson Gracie Blackout Team (Gi Open Férfi -80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Open Férfi -80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Open Férfi 80+ kg. I. hely)
4 pont: Keszler Dávid – Predator s MMA Fight Team (Gi Open Férfi 80+ kg. II. hely)
2 pont: Végh Norbert – Gracie Barra Farkasok (Gi Open Férfi 80+ kg. III. hely)
2 pont: Tamás László – Gracie Barra Farkasok (Gi Open Férfi 80+ kg. III. hely)
0.5 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia (Gi Open Férfi 80+ kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: File Béla – Gracie Barra PIT (Gi Open Férfi 80+ kg. helyezés nélkül)

4. forduló: 2015 március 7. Debrecen
A II. Debrecen Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Lókodi Ádám – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Richárd – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. II. hely)
2 pont: Stolár Ákos – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Gál Roland – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
4 pont: Gál Szabolcs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. II. hely)
7 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Zákány Barnabás – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Vancsik Domán – Bács-Team Kecel (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Kovács Kristóf – Grizzly Grappling Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Varga Márk – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Hubicska Gábor – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Urr Bence – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 85+ kg. I. hely)
7 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Szekeres András – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Rákóczi Tamás – Combat Club – GB Debrecen (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Vladislav Pavlovic – Gracie Barra Nyíregyháza (Gi Grappling Felnőtt Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Lókodi Ádám – Combat Club – GB Debrecen (NoGi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Csanád – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
4 pont: Kovács Kristóf – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. II. hely)
2 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. III. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Alex – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Sárkány Balázs – Tatami Centrum (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Hubicska Gábor – Gracie Barra Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
4 pont: Maráz András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Péter – Gracie Barra Hungary (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
4 pont: Molnár Imre – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. II. hely)
7 pont: Péter Zoltán – Spartan Kempo Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
4 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. II. hely)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Keresztesi Péter – Spartan Kempo Debrecen (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Dániel – Combat Club – GB Debrecen (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Kardos Péter – Grizzly Grappling Team (NoGi Open Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Erdős Máté – Gracie Barra Dél-Pest (NoGi Open Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
2 pont: Zsiga Sándor – Pitbull Debrecen (NoGi Open Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
0.5 pont: Pataki Botond – Tatami Centrum (NoGi Open Felnőtt Férfi 80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Makó Dávid – Gracie Barra Dél-Pest (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Kiss László – Grizzly Grappling Team (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Tamás László – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

5. forduló: 2015 április 4. Pápa
Az I. Pápa Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Vancsik Lúcia – Bács-Team Kecel (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Sági Cintia – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Leány 65+ kg. I. hely)
7 pont: Bartus Melinda Málna – Ronin Judo & MMA Balatonfüred (Gi Gr. Junior Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Márton – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
2 pont: Juhász Norbert – Gracie Barra Farkasok (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Földényi Márkó – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Kiss Levente – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Vecsernyés Judit – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Czabán Zsombor – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
2 pont: Járfás Tamás – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. III. hely)
7 pont: Ágoston Koppány – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 SE (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
2 pont: Antony Robert – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. III. hely)
7 pont: Misicsák Zoltán – BJJ Slovakia (Gi Grappling Felnőtt Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Csikós-Kumbor Dominika – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Gr. Ifjúsági2 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Meksz Alexa – Gracie Barra Pápa – Ronin HSE (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Gunev Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Gergely – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. II. hely)
2 pont: Krizonics Ádám – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Márk – Fox SE GB Dunaújváros (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Dénes Gergő – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Németh Lajos – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Junior Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dávid – Bősi MMA és Kempo (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 70 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team Kecel (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Antony Robert – BJJ Slovakia (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 85 kg. I. hely)
7 pont: Faragó Attila – Colonia Center Veszprém (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Master Férfi 95 kg. I. hely)
7 pont: Döme János – Bősi MMA és Kempo (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team Kecel (Kesztyűs Open Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Schneider János – Bács-Team Kecel (Kesztyűs Open Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team Kecel (Kesztyűs Open Felnőtt Férfi 80+ kg. I. hely)
4 pont: Szőke Tibor – Colonia Center Veszprém (Kesztyűs Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team Kecel (Kesztyűs Férfi Open 80+ kg. III. hely)

6. forduló: 2015 június 13. Kecel
Az I. Kecel Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Varga Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Leány 48+ kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
2 pont: Varga Nikolett – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Női 65 kg. III. hely)
7 pont: ifj. Kovács Gábor – Koko Fight Club (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
7 pont: Vecsernyés Judit – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
4 pont: Stefanovits Petra – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. II. hely)
2 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. III. hely)
7 pont: Dobos András – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 45 kg. I. hely)
7 pont: Vancsik Lúcia – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Krebán Olivér – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Szelei Menyhért – Carlson Gracie Hungary Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Rigó Tamás – Gracie Barra Kalocsa (Gi Grappling Master Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Koleszár Evelin – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 44 kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest (NoGi Grappling Felnőtt Női 65 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Szőke-Tóth Norisz – Tatami Centrum (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Péter – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Mihály – Bács-Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 52 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Dániel – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Gunev Kristóf – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Junior Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Máthé Ádám – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Gyárfás Dániel – Twins Gym SE (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. II. hely)
2 pont: Horváth Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. III. hely)
1 pont: Schneider János – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. IV. hely)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Schneider János – Bács-Team (Kesztyűs Küzdelem Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Németh Orsolya – Gracie Barra BITE Dél-Pest (NoGi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Végh Sándor – Cutler Fight Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Németh Lajos – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
0.5 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Kardos Péter – Carlson Gracie Debrecen (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. helyezés nélkül)
0.5 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 SE (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. helyezés nélkül)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Szabó Sándor – Gracie Barra Farkasok (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Sípos Dániel – 3K Egyesület – Kistelek (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Bata Rajmond – Musashi dojo (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

7. forduló: 2015 július 4. Siklós
Az I. Siklós Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Vancsik Lúcia – Bács-Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Leány 55 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Márton – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Bitó Liliána – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Márk – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 28 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Vecsernyés Judit – Patai Gladiator Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – 3K Egyesület – Kistelek (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (Gi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
2 pont: Schnürlein Henrik – Bács-Team (Gi Grappling Junior Fiú 75 kg. III. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Imre Zsolt – Bács-Team (Gi Grappling Felnőtt Férfi 90 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Huba Kitán – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. I. hely)
2 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 32 kg. III. hely)
7 pont: Vecsernyés Judit – Patai Gladiator Team (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 40 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 36 kg. I. hely)
7 pont: Muzsai Nimród Orion – Kismészáros Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 44 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Ifjúsági1 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Sejkoczki Dávid – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Gergely – Bács-Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Fiú 65 kg. I. hely)
7 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (NoGi Grappling Junior Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 75 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Felnőtt Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Master Férfi 105+ kg. I. hely)
7 pont: Vörös Balázs – MVSZSE KSZ – Marcali (Kesztyűs Küzdelem Junior Fiú 70 kg. I. hely)
7 pont: Varga Nikolett – Tatami Centrum (Gi Grappling Női Open I. hely)
7 pont: Tóth Máté – Aranyszarvas KHSE (Gi Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Schneider János – Bács-Team (Gi Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Jani István – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Ördög Balázs – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Gyulai Balázs – Szolnok Judo 61 SE (Gi Férfi Open 80+ kg. III. hely)
2 pont: Főczény Károly – Gracie Barra Farkasok (Gi Férfi Open 80+ kg. III. hely)

Hozzászólások lezárva.