Budapest 2019 Grappling Bajnokság végeredménye

Beküldve: | Kategória: Hírek.

Budapest 2019 Grappling Bajnokság

(korosztályos Grappling Magyar Bajnokság)

2019.02.09.-10.

Végeredmény (PDF)

UWW kvalifikációs lista 2019 (PDF)

Végeredmény

Gi Grappling leányok, nők

Gyermek2 korosztály

42 kg. 2 versenyző
I. Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde
II. Tóth Abigél – Fox Sport Egyesület

Ifjúsági2 korosztály

Haladó 52 kg. 4 versenyző
I. Tőrös Tamara – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Barányi Alexa – Fox Sport Egyesület
III. Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde
Nevezett még:
Gerencsér Regina – Classic MMA és BJJ Team

Kadet korosztály

Kezdő 65+ kg. 3 versenyző
I. Szuromi Zsófia – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
II. Vörös Fanni – Tatami Centrum
III. Tál Mónika – ZR Team Farkasok

Felnőtt korosztály

Kezdő 58 kg. 2 versenyző
I. Razgyel Szabó Anikó – Bősi Kempo MMA Klub
II. Bencsik Viktória – ZR Team Pécs

Haladó 71 kg. 4 versenyző
I. Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Elsasser Nikoletta – WBJ Jiu Jitsu
III. Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team
IV. Lenthe Ivett – ZR Team Hungary

Gi Grappling fiúk, férfiak

Manó korosztály

21 kg. 3 versenyző
I. Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület – 7 pont
II. Károlyi Dávid – Tigris Team
III. Zöldesi Zoltán – PIT BJJ – Ze Radiola Team

24 kg. 3 versenyző
I. Károlyi Dávid – Tigris Team – 7 pont
II. Holl Anzelm Antal – Tigris Team
III. Buruncz Bence – Tigris Team

Gyermek1 korosztály

24 kg. 3 versenyző
I. Lókodi Ármin Attila – ZR Team Debrecen – 7 pont
II. Farkas Noel – Fox Sport Egyesület
III. Sövegjártó Samu – ZR Team Budaörs

27 kg. 7 versenyző
I. Victor Illés – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Károlyi Botond – Tigris Team – 4 pont
III. Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde – 2 pont
IV. Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde
V. Vermes Dániel – ZR Team Budaörs
VI. Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület
VII. Balla Szabolcs – ZR Team Debrecen

34 kg. 4 versenyző
I. Selényi Bence – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Pécsi Szebasztián Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
III. Zákány Bence – ZR Team Debrecen
IV. Karaszek Olivér – Növényi Sportakadémia Sopron

Gyermek2 korosztály

27 kg. 3 versenyző
I. Monostori Csaba – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Fessler Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron
III. Hauser Milán – Fox Sport Egyesület

34 kg. 7 versenyző
I. Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület – 7 pont
II. Bartal Kristóf – Musashi Jitsu
III. Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali – 2 pont
IV. Grosmann Roland – Fox Sport Egyesület
V. Szalay Petra – ZR Team Budaörs
VI. Kanalas Marcel – Fox Sport Egyesület
Nevezett még:
Szabó Vivien – ZR Team Budaörs

38 kg. 4 versenyző
I. Csernyik Gábor – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Sipos Hunor – ZR Team Kistelek
III. Szöllősi Noé – ZR Team Debrecen
IV. Vaskovits Marcell – ZR Team Debrecen

50 kg. 3 versenyző
I. Keszthelyi Gellért – Simon Judo – 7 pont
II. Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek
III. Ortner Milán – ZR Team Kalocsa
IV. Balogh Dorián – Fox Sport Egyesület

Ifjúsági1 korosztály

Kezdő 34 kg. 2 versenyző
I. Szücs Kristóf – Musashi Jitsu
II. Félix Erik – Növényi Sportakadémia Sopron

Kezdő 38 kg. 2 versenyző
I. Juhász Norbert – ZR Team Farkasok
II. Romsics Benett – ZR Team Kalocsa

Kezdő 46 kg. 4 versenyző
I. Zöldesi József – PIT BJJ – Ze Radiola Team
II. Selényi Dávid – Musashi Jitsu
III. Ortner Dániel – ZR Team Kalocsa
IV. Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület

Kezdő 50 kg. 5 versenyző
I. Gerics Dávid – Simon Judo
II. Sebeök Mátyás – Musashi Jitsu
III. Rozsos Dominik – Musashi Jitsu
Nevezett még:
Rozsos Gergő – Musashi Jitsu
Horvát Levente – Musashi Jitsu

Haladó 34 kg. 4 versenyző
I. Gráner Levéd – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum
III. Lókodi Ádám – ZR Team Debrecen
IV. Pápai Szilárd – ZR Team Farkasok

Haladó 38 kg. 2 versenyző
I. Stágel László – Musashi Jitsu
II. Kovács Bence – ZR Team Farkasok

Haladó 46 kg. 3 versenyző
I. Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde – 7 pont
II. Szalay Szabina – ZR Team Budaörs
III. Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek

Haladó 55 kg. 5 versenyző
I. Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Molnár Bátor – ZR Team Farkasok
III. Albrecht Martin – Simon Judo
IV. Kovács Ádám – ZR Team Kalocsa
Nevezett még:
Karakó Hunor Tamás – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Ifjúsági2 korosztály

Kezdő 47 kg. 3 versenyző
I. Szabó Bence – ZR Team Debrecen
II. Vlk Márk – Bősi Kempo MMA Klub
III. Richmond Christopher – ZR Team Debrecen

Kezdő 66 kg. 3 versenyző
I. Patay Olivér – Musashi Jitsu
II. Farkas Dorián – Fox Sport Egyesület
III. Litvák Levente – ZR Team Debrecen
IV. Szabó Máté – Simon Judo

Haladó 42 kg. 2 versenyző
I. Üveges Attila – Szkíta Grappling
II. Meleg Szabolcs – Carlson Gracie Kispest Team

Haladó 47 kg. 5 versenyző
I. Üveges Attila – Szkíta Grappling – 7 pont
II. Stágel György – Musashi Jitsu
III. Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek – 2 pont
IV. Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde
V. Meleg Szabolcs – Carlson Gracie Kispest Team

Haladó 53 kg. 3 versenyző
I. Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde – 7 pont
II. Koza Márk – Székesfehérvári Kempo SE
III. Babenyecz Bence – Bács-Team

Haladó 59 kg. 6 versenyző
I. Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület – 7 pont
II. Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE – 4 pont
III. Béres Gergő – Musashi Jitsu – 2 pont
IV. Zákány Barnabás – ZR Team Debrecen
V. Ambrus Előd – ZR Team Kistelek
VI. Hum József Jr. – Classic MMA és BJJ Team

Haladó 66 kg. 2 versenyző
I. Illés Dániel – ZR Team Debrecen
II. Kovács Ádám – Simon Judo

Haladó 73+ kg. 2 versenyző
I. Katona Tímea – Fox Sport Egyesület
II. Demeter Dominik – KyoNewaza Szövetség

Kadet korosztály

Kezdő 58 kg. 2 versenyző
I. Bíró Noel – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
II. Bezeczky Hunor – PIT BJJ – Ze Radiola Team

Kezdő 63 kg. 2 versenyző
I. Szabó Dávid – ZR Team Debrecen
II. Tál Mónika – ZR Team Farkasok

Haladó 58 kg. 2 versenyző
I. Kecskeméti Nimród – ZR Team Kistelek
II. Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza

Haladó 63 kg. 3 versenyző
I. Farkas Ferenc – Bács-Team – 7 pont
II. Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek
III. Szimeonov-Kertész Denisz – Carlson Gracie Kispest Team

Haladó 69 kg. 2 versenyző
I. Király Balázs – ZR Team Székesfehérvár
nevezett még:
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

Haladó 76 kg. 3 versenyző
I. Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE – 7 pont
II. Tóth Bence – Classic MMA és BJJ Team
III. Bereczki Ákos – Koko Fight Club

Haladó 85 kg. 3 versenyző
I. Fekete Gábor – Bősi Kempo MMA Klub – 7 pont
II. Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség
III. Ambrus Álmos – ZR Team Kistelek

Junior korosztály

Kezdő 77 kg. 2 versenyző
I. Bárány István – ZR Team Debrecen
II. Mao Tsudori – ZR Team Debrecen

Kezdő 84 kg. 2 versenyző
I. Tóth András – Bősi Kempo MMA Klub
II. Damián Borbély – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia

Haladó 62 kg. 2 versenyző
I. Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza
II. István Bálint – Tatami Centrum

Haladó 66 kg. 2 versenyző
I. Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
II. Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza

Haladó 77 kg. 5 versenyző
I. Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia – 7 pont
II. Balint Mark – ZR Team Vienna
III. Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület – 2 pont
IV. Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza
V. Krainer Zoltán – Carlson Gracie Vale Tudo D-8

Felnőtt korosztály

Kezdő 66 kg. 7 versenyző
I. Gadanecz Márton – Carlson Gracie Blackout Team
II. Poós Péter – Musashi Jitsu
III. Kutas Krisztián – Szkíta Grappling
IV. Vidi Sándor – Szkíta Grappling
V. Osztrider Ádám – Koko Fight Club
VI. Túróczi Zoltán – Musashi Jitsu
VII. Garai József – ZR Team Nyíregyháza

Kezdő 71 kg. 2 versenyző
I. Perge Tamás – Musashi Jitsu
II. Nagy Attila – Carlson Gracie Team Hungary

Kezdő 77 kg. 10 versenyző
I. Weis Roland – Musashi Jitsu
II. Tomás Gyurkovics – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
III. Dajka Patrik – ZR Team Farkasok
IV. Lázók Krisztián – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
V. Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza
VI. Mező Dávid – PIT BJJ – Ze Radiola Team
VII. Tóth Marcell – ZR Team Hungary
VIII Boros Attila – Bősi Kempo MMA Klub
Nevezett még:
Szabó Róbert – Szegedi Küzdősport Klub
Bodor Bence – ZR Team Pécs

Kezdő 84 kg. 5 versenyző
I. Papp Máté Bence – Carlson Gracie Blackout Team
II. Hauser Adrián – Fox Sport Egyesület
III. Baráth Pál – Szkíta Grappling
IV. Bárány László – ZR Team Debrecen
V. Mester Zoltán – ZR Team Farkasok

Kezdő 100 kg. 4 versenyző
I. Tarsoly Dániel – Kárászy Team
II. Köteles Péter – Tatami Centrum
III. Sági Roland – Fox Sport Egyesület
Nevezett még:
Sow Tamás – PIT BJJ – Ze Radiola Team

Haladó 66 kg. 8 versenyző
I. Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület – 7 pont
II. Győri Levente – Tatami Centrum – 4 pont
III. Richard Konc – Spartakus Fight Gym – 2 pont
IV. István Bálint – Tatami Centrum
V. Tendl Péter – Szkíta Grappling
VI. Szabó Péter – ZR Team Hungary
VII. Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület
VIII Filip Kovatsch – GB Copacabana Kosice

Haladó 71 kg. 8 versenyző
I. Skáfár Bence – Koko Fight Club – 7 pont
II. Ritter Ádám – Bács-Team – 4 pont
III. Németh Tamás – ZR Team Székesfehérvár – 2 pont
IV. Győri Levente – Tatami Centrum – 1 pont
V. Klemencz Dániel – KyoNewaza Szövetség
VI. Zsemlye Gábor – Bősi Kempo MMA Klub
VII. Csóka Tamás – Tatami Centrum
VIII Pázsit Zoltán – ZR Team Hungary

Haladó 77 kg. 5 versenyző
I. Gálik Máté – Tatami Centrum – 7 pont
II. Szabó Róbert – Szegedi Küzdősport Klub
III. Mao Tsudori – ZR Team Debrecen
Nevezett még:
Matús Arpás – Jungle BJJ Nitra
Szalay Gergő – ZR Team Budaörs

Haladó 84 kg. 4 versenyző
I. Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team – 7 pont
II. Cziffra Atilla – ZR Team Pécs
III. Gerényi Tamás – ZR Team Pécs
IV. Schnürlein Henrik – Bács-Team

Haladó 92 kg. 4 versenyző
I. Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub – 7 pont
II. Lovas Tamás – ZR Team Nyíregyháza
III. Koczák Béla – Orgovány Szabadidő és Sport E.
IV. Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub

Haladó 100 kg. 4 versenyző
I. Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 – 7 pont
II. Pavol Langer – GB Copacabana Kosice
III. Imrik Csaba – Imrik Egyesület
IV. Kiss Atilla – ZR Team Debrecen

Haladó 100+ kg. 2 versenyző
I. Pavol Langer – GB Copacabana Kosice
II. Vér Csaba – ZR Team Fülöpháza

Veterán1 korosztály

84 kg. 3 versenyző
I. Szilágyi Gábor – Musashi Jitsu
II. Stágel György – Musashi Jitsu
III. Hauser Adrián – Fox Sport Egyesület

92 kg. 3 versenyző
I. Benkő László – Bács-Team – 7 pont
II. Forgács Ottó – Carlson Gracie 3Y02 Team
III. Hum József – Classic MMA és BJJ Team

100 kg. 3 versenyző
I. Makai Zsolt – ZR Team Debrecen
II. Kovács Imre – Musashi Jitsu
III. Tarsoly Dániel – Kárászy Team

Veterán2 korosztály

100+ kg. 2 versenyző
I. Martin Bozík – GB Copacabana Kosice
II. Ambrus Tibor – ZR Team Kistelek

NoGi Grappling leányok, nők

Gyermek2 korosztály

42 kg. 2 versenyző
I. Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde
II. Tóth Abigél – Fox Sport Egyesület

Ifjúsági2 korosztály

Haladó 52 kg. 2 versenyző
I. Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde
II. Barányi Alexa – Fox Sport Egyesület

Kadet korosztály

Kezdő 65+ kg. 2 versenyző
I. Vörös Fanni – Tatami Centrum
II. Bucholsky Lili – Zen Mushin Do

Felnőtt korosztály

Kezdő 58 kg. 2 versenyző
I. Razgyel Szabó Anikó – Bősi Kempo MMA Klub
II. Moldiván Orsolya – ZR Team Debrecen

Haladó 71 kg. 3 versenyző
I. Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team – 7 pont
II. Elsasser Nikoletta – WBJ Jiu Jitsu
III. Lenthe Ivett – ZR Team Hungary

NoGi Grappling fiúk, férfiak

Manó korosztály

21 kg. 3 versenyző
I. Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület – 7 pont
II. Károlyi Dávid – Tigris Team
III. Zöldesi Zoltán – PIT BJJ – Ze Radiola Team

24 kg. 3 versenyző
I. Károlyi Dávid – Tigris Team – 7 pont
II. Holl Anzelm Antal – Tigris Team
III. Buruncz Bence – Tigris Team

27 kg. 2 versenyző
I. Sayfullah Martushin – Bősi Kempo MMA Klub
II. Farkas Noel – Fox Sport Egyesület

Gyermek1 korosztály

30 kg. 8 versenyző
I. Victor Illés – Musashi Jitsu – 7 pont
II. Pécsi Szebasztián Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 – 4 pont
III. Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde – 2 pont
IV. Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde – 1 pont
V. Vermes Dániel – ZR Team Budaörs
VI. Sövegjártó Samu – ZR Team Budaörs
VII. Károlyi Botond – Tigris Team
VIII Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület

Gyermek2 korosztály

34 kg. 7 versenyző
I. Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali – 7 pont
II. Szalay Petra – ZR Team Budaörs – 4 pont
III. Gráner Levéd – ZR Team Budaörs – 2 pont
IV. Kanalas Marcel – Fox Sport Egyesület
V. Grosmann Roland – Fox Sport Egyesület
VI. Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület
Nevezett még:
Szabó Vivien – ZR Team Budaörs

38 kg. 3 versenyző
I. Sipos Hunor – ZR Team Kistelek – 7 pont
II. Zagyva Tibor – ZR Team Debrecen
III. Szoták Hunor – ZR Team Debrecen

50 kg. 3 versenyző
I. Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek – 7 pont
II. Pócs Máté – Bősi Kempo MMA Klub
III. Bakó Balázs – ZR Team Debrecen

55 kg. 2 versenyző
I. Bertók József – Bősi Kempo MMA Klub
II. Balogh Dorián – Fox Sport Egyesület

Ifjúsági1 korosztály

Kezdő 27 kg. 2 versenyző
I. Hauser Milán – Fox Sport Egyesület
II. Szabó Mihály – ZR Team Debrecen

Kezdő 42 kg. 4 versenyző
I. Zöldesi József – PIT BJJ – Ze Radiola Team
II. Juhász Norbert – ZR Team Farkasok
III. Kovács Bence – ZR Team Farkasok
IV. Vida Norbert – Bősi Kempo MMA Klub

Kezdő 46 kg. 2 versenyző
I. Major Márk – Bősi Kempo MMA Klub
II. Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület

Kezdő 55 kg. 2 versenyző
I. Both Roman – Bősi Kempo MMA Klub
II. Molnár Bátor – ZR Team Farkasok

Haladó 34 kg. 3 versenyző
I. Gráner Levéd – ZR Team Budaörs – 7 pont
II. Mitykó-Decendario Miklós – Tatami Centrum
III. Boráros Viktória – Bősi Kempo MMA Klub

Haladó 46 kg. 2 versenyző
I. Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde
II. Szalay Szabina – ZR Team Budaörs

Ifjúsági2 korosztály

Kezdő 47 kg. 4 versenyző
I. Üveges Attila – Szkíta Grappling
II. Hervay Márk – Bősi Kempo MMA Klub
III. Vlk Márk – Bősi Kempo MMA Klub
IV. Szabó Bence – ZR Team Debrecen

Kezdő 59 kg. 4 versenyző
I. Vancsik Domán – Bács-Team
II. Nagy László – Bősi Kempo MMA Klub
III. Bátky Tamás – Bősi Kempo MMA Klub
Nevezett még:
Németh Levente – Bősi Kempo MMA Klub

Kezdő 73 kg. 4 versenyző
I. Jaszkanics Krisztián – WBJ Jiu Jitsu
II. Horváth Roland – Bősi Kempo MMA Klub
III. Katona Tímea – Fox Sport Egyesület
IV. Balogh Bence – ZR Team Debrecen

Haladó 47 kg. 3 versenyző
I. Üveges Attila – Szkíta Grappling – 7 pont
II. Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek
III. Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde

Haladó 53 kg. 3 versenyző
I. Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde
II. Babenyecz Bence – Bács-Team
III. Koza Márk – Székesfehérvári Kempo SE

Haladó 59 kg. 3 versenyző
I. Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
II. Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE
III. Hum József Jr. – Classic MMA és BJJ Team

Kadet korosztály

Kezdő 58 kg. 2 versenyző
I. Bíró Noel – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
II. Bezeczky Hunor – PIT BJJ – Ze Radiola Team

Kezdő 69 kg. 5 versenyző
I. Bertok Antonio – Wolf Fight Club
II. Szabó Dávid – ZR Team Debrecen
III. Lukács Szilárd – ZR Team Debrecen
IV. Zeleméri Jeremi – Bajai MMA Club
Nevezett még:
Cseh Dominik – Bősi Kempo MMA Klub

Kezdő 76 kg. 2 versenyző
I. Paksi Kevin – Bősi Kempo MMA Klub
II. Bereczki Ákos – Koko Fight Club

Kezdő 85 kg. 2 versenyző
I. Fekete Gábor – Bősi Kempo MMA Klub
II. Lőrinczi Imre – Tasko Fighting

Haladó 69 kg. 3 versenyző
I. Farkas Ferenc – Bács-Team – 7 pont
II. Király Balázs – ZR Team Székesfehérvár
III. Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza

Haladó 76 kg. 3 versenyző
I. Tóth Bence – Classic MMA és BJJ Team – 7 pont
II. Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE
III. Bereczki Ákos – Koko Fight Club

Junior korosztály

Kezdő 77 kg. 4 versenyző
I. Széll János – Fényes Fight Team
II. Bogolin Patrik – Classic MMA és BJJ Team
III. Bárány István – ZR Team Debrecen
Nevezett még:
Mao Tsudori – ZR Team Debrecen

Kezdő 84 kg. 4 versenyző
I. Szabó Kevin – Pitbull Debrecen
II. Tóth András – Bősi Kempo MMA Klub
III. Damián Borbély – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
IV. Abuczki Tamás – Fényes Fight Team

Kezdő 92+ kg. 2 versenyző
I. Kimpf Péter – Classic MMA és BJJ Team
II. Tóth Norbert Sándor – Fényes Fight Team

Haladó 62 kg. 2 versenyző
I. Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza
II. Ábrahám-Tandari László – Szegedi Küzdősport Klub

Haladó 77 kg. 3 versenyző
I. Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia – 7 pont
II. Udvarhelyi Valér – Fényes Fight Team
III. Krainer Zoltán – Carlson Gracie Vale Tudo D-8

Felnőtt korosztály

Kezdő 66 kg. 7 versenyző
I. Poós Péter – Musashi Jitsu
II. Gadanecz Márton – Carlson Gracie Blackout Team
III. Cserpák Balázs – Fényes Fight Team
IV. Vidi Sándor – Szkíta Grappling
V. Kutas Krisztián – Szkíta Grappling
VI. Osztrider Ádám – Koko Fight Club
Nevezett még:
Garai József – ZR Team Nyíregyháza

Kezdő 71 kg. 3 versenyző
I. Matyóka Márió – Zen Mushin Do
II. Czihat Máté – Classic MMA és BJJ Team
Nevezett még:
Bársony René – Szegedi Küzdősport Klub

Kezdő 77 kg. 9 versenyző
I. Zsiga Zsolt – Zen Mushin Do
II. Weis Roland – Musashi Jitsu
III. Dajka Patrik – ZR Team Farkasok
IV. Tanács Dávid – ZR Team Szeged
V. Mező Dávid – PIT BJJ – Ze Radiola Team
VI. Sándor Greguricz – Pitbull Debrecen
VII. Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza
VIII Gonda Gergő – Classic MMA és BJJ Team
Nevezett még:
Szabó Róbert – Szegedi Küzdősport Klub

Kezdő 84 kg. 9 versenyző
I. Wimmer Jonatán – Pitbull Debrecen
II. Gulyás Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
III. Kóczán Arnold – Koko Fight Club
IV. Mester Zoltán – ZR Team Farkasok
V. Tóth Henrik – Wolf Fight Club
VI. Bárány László – ZR Team Debrecen
VII. Baráth Pál – Szkíta Grappling
VIII Fülöp Dániel – Classic MMA és BJJ Team
Nevezett még:
Papp Máté Bence – Carlson Gracie Blackout Team

Kezdő 92 kg. 4 versenyző
I. Oroszi Bertold – Koko Fight Club
II. Gerencsér Bálint – Bajai MMA Club
III. Balla Péter – ZR Team Farkasok
Nevezett még:
Sow Tamás – PIT BJJ – Ze Radiola Team

Kezdő 100 kg. 3 versenyző
I. Alexander Abosi – GB Copacabana Kosice
II. Köteles Péter – Tatami Centrum
III. Sági Roland – Fox Sport Egyesület

Haladó 62 kg. 3 versenyző
I. Nagy Arnold – Wolf Fight Club – 7 pont
II. Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület
III. Tendl Péter – Szkíta Grappling

Haladó 66 kg. 4 versenyző
I. Richard Konc – Spartakus Fight Gym
II. Filip Kovatsch – GB Copacabana Kosice
III. Zeke Zsolt – Fényes Fight Team
Nevezett még:
Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület

Haladó 71 kg. 8 versenyző
I. Skáfár Bence – Koko Fight Club – 7 pont
II. Kedro Nikolas – Wolf Fight Club – 4 pont
III. Ritter Ádám – Bács-Team – 2 pont
IV. Kontári Dániel – Wolf Fight Club
V. Csóka Tamás – Tatami Centrum
VI. Cretu Christian – Classic MMA és BJJ Team
VII. Klemencz Dániel – KyoNewaza Szövetség
VIII Zsemlye Gábor – Bősi Kempo MMA Klub

Haladó 77 kg. 3 versenyző
I. Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen – 7 pont
II. Szabó Róbert – Szegedi Küzdősport Klub
III. Steiszkál Roland – Wrestling Team MMA
Nevezett még:
Matús Arpás – Jungle BJJ Nitra

Haladó 84 kg. 7 versenyző
I. Adam Nagy – GB Copacabana Kosice – 7 pont
II. Schnürlein Henrik – Bács-Team
III. Vida György – Tatami Centrum – 2 pont
IV. Mandziuk Mykhailo – Tasko Fighting
V. Gerényi Tamás – ZR Team Pécs
VI. Cziffra Atilla – ZR Team Pécs
Nevezett még:
Kállai Gergely – Wrestling Team MMA

Haladó 92 kg. 4 versenyző
I. Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub – 7 pont
II. Kühn Gábor – Bajai MMA Club
III. Benkő László – Bács-Team
Nevezett még:
Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub

Haladó 100 kg. 4 versenyző
I. Pavol Langer – GB Copacabana Kosice – 7 pont
II. Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
III. Kiss Attila – Tasko Fighting
Nevezett még:
Imrik Csaba – Imrik Egyesület

Haladó 100+ kg. 2 versenyző
I. Martin Bozik – GB Copacabana Kosice
II. Pavol Langer – GB Copacabana Kosice

Veterán2 korosztály

92 kg. 2 versenyző
I. Hum József – Classic MMA és BJJ Team
II. Makai Zsolt – ZR Team Debrecen

Open férfiak

-80 kg. 9 versenyző
I. Gálik Máté – Tatami Centrum – 7 pont
II. Lakatos Sándor – Tatami Centrum – 4 pont
III. Skáfár Bence – Koko Fight Club
III. Dajka Patrik – ZR Team Farkasok
V. Mao Tsudori – ZR Team Debrecen
V. Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Nevezett még:
Vanczer Levente – ZR Team Nyíregyháza
Garai József – ZR Team Nyíregyháza
Matús Arpás – Jungle BJJ Nitra

80+ kg. 9 versenyző
I. Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team – 7 pont
II. Vida György – Tatami Centrum – 4 pont
III. Gyetvai Balázs – Fox Sport Egyesület
III. Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 – 2 pont
V. Benkő László – Bács-Team
V. Mester Zoltán – ZR Team Farkasok
Nevezett még:
Koczák Béla – Orgovány Szabadidő és Sport E.
Lovas Tamás – ZR Team Nyíregyháza
Forgács Ottó – Carlson Gracie 3Y02 Team

Newaza Gi nők

U21 korosztály

63 kg. 3 versenyző
I. Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs
II. Szuromi Zsófia – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Nevezett még:
Tóth Anett – ZR Team Orgovány

Newaza Gi férfiak

U18 korosztály

73 kg. 3 versenyző
I. Horvai Miklos – ZR Team Kalocsa
II. Kecskeméti Nimród – ZR Team Kistelek
Nevezett még:
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

81 kg. 5 versenyző
I. Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség
II. Ambrus Álmos – ZR Team Kistelek
III. Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek
Nevezett még:
Horváth Csaba – Simon Judo
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület

U21 korosztály

69 kg. 3 versenyző
I. Győri Levente – Tatami Centrum
II. Kőfalvi Balázs – Rákosmenti Sport Egyesület
Nevezett még:
Tóth Zoltán – ZR Team Orgovány

21+ korosztály

85 kg. 3 versenyző
I. Szekeres Ákos Zoltán – ZR Team Budaörs
II. Benkő László – Bács-Team
III. Kerpács Rezső – ZR Team Kalocsa

94 kg. 3 versenyző
I. Monostori Imre – ZR Team Kalocsa
II. Koczák Béla – Orgovány Szabadidő és Sport E.
Nevezett még:
Tóth Dániel – ZR Team Orgovány

94+ kg. 3 versenyző
I. Ambrus Tibor – ZR Team Kistelek
II. Gyetvai Balázs – Fox Sport Egyesület
III. Sipos Dániel – ZR Team Kistelek

Newaza NoGi férfiak

21+ korosztály

94 kg. 4 versenyző
I. Benkő László – Bács-Team
II. Kühn Gábor – Bajai MMA Club
III. Gerencsér Bálint – Bajai MMA Club
Nevezett még:
Tóth Dániel – ZR Team Orgovány

Különdíjak

Legeredményesebb női versenyző:
Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde

Legeredményesebb gyermek versenyző:
Üveges Attila – Szkíta Grappling

Legeredményesebb férfi versenyző:
Pavol Langer – GB Copacabana Kosice

Legeredményesebb csapat:
Musashi Jitsu

Kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Tőrös Tamara – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Tigris Team (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Lókodi Ármin Attila – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
4 pont: Károlyi Botond – Tigris Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. II. hely)
2 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. III. hely)
7 pont: Selényi Bence – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Monostori Csaba – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Csernyik Gábor – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Keszthelyi Gellért – Simon Judo (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
2 pont: Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Béres Gergő – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Fekete Gábor – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. I. hely)
2 pont: Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. III. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. II. hely)
2 pont: Richard Konc – Spartakus Fight Gym (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. III. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Németh Tamás – ZR Team Székesfehérvár (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
1 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. IV. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Veterán1 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team (NoGi Grappling Haladó Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Tigris Team (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Pécsi Szebasztián Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (NoGi Gr. Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. III. hely)
1 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. IV. hely)
7 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Sipos Hunor – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – Classic MMA és BJJ Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Arnold – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 62 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Kedro Nikolas – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Adam Nagy – GB Copacabana Kosice (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
2 pont: Vida György – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Pavol Langer – GB Copacabana Kosice (NoGi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. döntő I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. döntő II. hely)
7 pont: Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. döntő I. hely)
4 pont: Vida György – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. döntő II. hely)
2 pont: Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. döntő III. hely)

Klubok rangsor listája:

44 pont:
Musashi Jitsu

34 pont:
ZR Team Budaörs

29 pont:
Tatami Centrum

27 pont:
Bács-Team

21 pont:
Fox Sport Egyesület

19 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

18 pont:
Tigris Team

16 pont:
ZR Team Kistelek

14 pont:
Carlson Gracie Blackout Team
GB Copacabana Kosice
Koko Fight Club
Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Szegedi Küzdősport Klub
Szkíta Grappling

13 pont:
Carlson Gracie Vale Tudo D-8

11 pont:
Wolf Fight Club

9 pont:
MVSZSE KSZ – Marcali

7 pont:
Bősi Kempo MMA Klub
Carlson Gracie 3Y02 Team
Classic MMA és BJJ Team
Pitbull Debrecen
Székesfehérvári Kempo SE
ZR Team Debrecen
Simon Judo

4 pont:
Mátra Kempo SE

2 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Spartakus Fight Gym
ZR Team Székesfehérvár

Hozzászólások lezárva.