Rangsorlista

Beküldve: | Kategória: Versenyrendszer.

A G4 Liga fordulóin rangsorpontokat lehet kapni a következő feltételek teljesülése esetén:

    – a versenyző a Magyar Grappling Szövetség érvényes versenyengedélyével rendelkezik
    – csak haladó kategóriákban lehet rangsorpontot kapni
    – a versenyző kétszer győzött a kategóriában

Kiegészítés1: Azok a második helyezett versenyzők is kapnak rangsorpontot, akik ugyan csak egyszer győztek, de a mögöttük végző harmadik helyezett megkapta a rangsorpontot.
Kiegészítés2: Csak a ténylegesen lejátszott mérkőzést lehet számolni. Azt nem, ahol az ellenfél nem jelent meg, átlépte a súlyhatárt, nem állt ki. Kezdő kategóriában nem lehet rangsorpontot kapni.

A kapott rangsorpont attól függ, a versenyző milyen helyezést ért el a kategóriában.

Rangsorpontok:
I. helyezés: 7 pont
II. helyezés: 4 pont
III. helyezés: 2 pont
IV. helyezés: 1 pont
helyezés nélkül: 0.5 pont

A korábbi évadok Rangsorlistái

11. G4 Grappling Liga 2023 teljes évad Rangsorlista

10. G4 Grappling Liga 2022 teljes évad Rangsorlista

9. G4 Grappling Liga 2021 teljes évad Rangsorlista

8. G4 Grappling Liga 2019-2020 teljes évad Rangsorlista

7. G4 Grappling Liga 2018-2019 teljes évad Rangsorlista

6. G4 Grappling Liga 2017-2018 teljes évad Rangsorlista

5. G4 Grappling Liga 2016-2017 teljes évad Rangsorlista

4. G4 Grappling Liga 2015-2016 teljes évad Rangsorlista

3. G4 Grappling Liga 2014-2015 teljes évad Rangsorlista

2. G4 Grappling Liga 2013-2014 teljes évad Rangsorlista

1. G4 Grappling Liga 2012-2013 teljes évad Rangsorlista

Rangsorlista

Rangsorlista

G4 Grappling Liga 2024 évad Rangsorlista

12. évad összesített rangsorlista 2 Liga forduló, az Ifjúsági OB és a Grappling Heroes után

Klubok rangsor listája:

304 pont:
Fox Sport Egyesület

189 pont:
ZR Team Törökbálint

126 pont:
Musashi Jitsu

67 pont:
Alba Kempo SE

65 pont:
Koko Fight Club

64 pont:
Tatami Centrum

58 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

54 pont:
VSD Jiu-Jitsu

53 pont:
KyoNewaza Szövetség

49 pont:
Mátra Kempo SE

43 pont:
ZR Team Nyíregyháza

30 pont:
ZR Team Keszthely

28 pont:
Zen Mushin Do

27 pont:
BJJ Pécs
ZR Team Szeged

26 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

25 pont:
Bács-Team

23 pont:
Aranyszarvas KHSE
PIT BJJ – Ze Radiola Team

21 pont:
Kárászy Team

15 pont:
Tapolca BJJ

14 pont:
A-Klub Budapesti Kempo SE

12 pont:
WBJ Jiu Jitsu

11 pont:
West Warriors SE

9 pont:
Veszprémi Egyetemi SC
ZR Team Kaposvár

8 pont:
ZrTeam Zalaegerszeg

7 pont:
Dorogi Nehézatlétikai Club
Kaiser Sportegyesület

4 pont:
Szegedi Harcosok SE- Dedi Team
Szegedi Küzdősport Klub
ZR Team Farkasok
ZR Team Székesfehérvár

2 pont:
FITE Club
ZR Team Pécs

Egyéni rangsor lista:

49 pont:
Szabó Liliána – Mátra Kempo SE

39 pont:
Laky Levente – Koko Fight Club

35 pont:
Hadnagy Olivér – Fox Sport Egyesület
Zöldesi József – Fox Sport Egyesület

34 pont:
Victor Illés – Musashi Jitsu

32 pont:
Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület

31 pont:
Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület

28 pont:
Csuti Gáspár Elemér – Fox Sport Egyesület
Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület
Sikter Dániel – ZR Team Keszthely

25 pont:
Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség

23 pont:
Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team

22 pont:
Forró Máté – Alba Kempo SE

21 pont:
Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde
Hollósy Donát – Kárászy Team
Nagy Lőrinc – Tatami Centrum
Pádár Darinka – Tatami Centrum
Sebők Panna – ZR Team Törökbálint
Szalay Petra – ZR Team Törökbálint

19 pont:
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde

18 pont:
Emődi Vendel – Koko Fight Club
Pellegrini Alessandro – Musashi Jitsu
Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza
Szabó Vivien – ZR Team Törökbálint

15 pont:
Bús Marcell – Fox Sport Egyesület

14 pont:
Biró Zille Lili – A-Klub Budapesti Kempo SE
Baros Botond – Alba Kempo SE
Kövér Ábel Dániel – BJJ Pécs
Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület
Kis Nikolett – Fox Sport Egyesület
Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület
Sági Roland – Fox Sport Egyesület
Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség
Csobor Kata – Küzdősport Szako. Bocfölde
Görbe László Norbert – Musashi Jitsu
Stágel László – Musashi Jitsu
Lakatos Kincső – VSD Jiu-Jitsu
Magyari Márk – VSD Jiu-Jitsu
Kerülő Kada Márk – ZR Team Nyíregyháza
Demeter Donát – ZR Team Szeged
Ruszthi Hunor – ZR Team Törökbálint
Szabó Csaba – ZR Team Törökbálint
Szalay Szabina – ZR Team Törökbálint
Zöldesi Zoltán – ZR Team Törökbálint

11 pont:
Szajkó Botond – Alba Kempo SE
Vancsik Domán – Bács-Team
Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület
Zöldesi Zoltán – Fox Sport Egyesület
Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Sajcz Kálmán Miksa – Tapolca BJJ
Molnár Bálint – West Warriors SE
Gráner Levéd – ZR Team Törökbálint
Ruszthi Szabolcs – ZR Team Törökbálint

10 pont:
Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu

9 pont:
Szilágyi István Benett – Alba Kempo SE
Orsós Imre – BJJ Pécs
Kiss Bendegúz – ZR Team Kaposvár
Várkondi Levente – ZR Team Nyíregyháza
Szalay Gergő – ZR Team Törökbálint

7 pont:
Forró Zsombor – Alba Kempo SE
Kmetovity Kiara – Aranyszarvas KHSE
Kovács Annabell – Aranyszarvas KHSE
Nyirati Nimród – Aranyszarvas KHSE
Szilágyi Erik – Dorogi Nehézatlétikai Club
Kardos Ferenc – Fox Sport Egyesület
Ujvári Eszter Liza – Fox Sport Egyesület
Zagyva László Máté – Kaiser Sportegyesület
Halasi Boldizsár – KyoNewaza Szövetség
Tóth Doma – KyoNewaza Szövetség
Ferenci Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Juhász Levente – Musashi Jitsu
Németh Eszter – Musashi Jitsu
Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu
Tóth Zsombor – Musashi Jitsu
Lelkes Buda – Tatami Centrum
Polyák Szabolcs – Tatami Centrum
Gyenge Zóra Sára – VSD Jiu-Jitsu
Wagner Sára – VSD Jiu-Jitsu
Horváth Róbert – Veszprémi Egyetemi SC
Dóra Zoltán – WBJ Jiu Jitsu
Kis Balázs Ernő – ZR Team Szeged
Bretz Dániel – ZR Team Törökbálint
Kertész Botond – ZR Team Törökbálint
Szekeres Ákos Zoltán – ZR Team Törökbálint
Báthori Noel – Zen Mushin Do
Csapó Regő – Zen Mushin Do
Jantos Tibor – Zen Mushin Do
Kunyu Nikolasz – Zen Mushin Do

6 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team

4 pont:
Buruncz Bence – Alba Kempo SE
Gyimesi Csongor Gábor – BJJ Pécs
Babenyecz Bence – Bács-Team
Vancsik Noel – Bács-Team
Tóth Benett – Fox Sport Egyesület
Herke Milán – Koko Fight Club
Laczkó Máté – Koko Fight Club
Szipőcs Noémi – Küzdősport Szako. Bocfölde
Bakos Bence – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Kónya Zsombor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Szikora Gellért – Szegedi Harcosok SE- Dedi Team
Szolnoki Roland – Szegedi Küzdősport Klub
Páhi Ádám – Tapolca BJJ
Csikós Tamás – Tatami Centrum
Faragó Zsolt – Tatami Centrum
Gali Gergő – VSD Jiu-Jitsu
Lakatos Lóránd – VSD Jiu-Jitsu
Magyari Dániel – VSD Jiu-Jitsu
Derkényi Iván – WBJ Jiu Jitsu
Molnár Bátor – ZR Team Farkasok
Faragó Patrik – ZR Team Szeged
Szentes Dániel – ZR Team Székesfehérvár
Adorján Máté – ZR Team Törökbálint
Gyügyei Zsombor – ZR Team Törökbálint
Scherr Patrik – ZR Team Törökbálint
Sebők Márton – ZR Team Törökbálint
Bíró Dániel – ZrTeam Zalaegerszeg
Henczi Benjámin – ZrTeam Zalaegerszeg

2 pont:
Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE
Mészáros Gergely – FITE Club
Démuth Roland – Fox Sport Egyesület
Ujvári Gábor – Fox Sport Egyesület
Monostori Csaba – Musashi Jitsu
Poós Péter – Musashi Jitsu
Pénzes Attila – Musashi Jitsu
Szántó Benjamin – Musashi Jitsu
Béli Kristóf – Veszprémi Egyetemi SC
Török Marcell – ZR Team Keszthely
Szabó-Takács Iván – ZR Team Nyíregyháza
Gerényi Tamás – ZR Team Pécs
Popovits Patrik – ZR Team Szeged
Hörömpöli Andris – ZR Team Törökbálint
Kárpáti Zalán – ZR Team Törökbálint

1 pont:
Utasi Áron – WBJ Jiu Jitsu
Gráner Tibor – ZR Team Törökbálint

.

.

Kiosztott rangsorpontok:

1. forduló: 2024. március 2. Kiskőrös
A Kiskőrös 2024 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsorpontok:

7 pont: Lakatos Kincső – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Sebők Panna – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 80 kg. I. hely)
7 pont: Pádár Darinka – Tatami Centrum (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Baros Botond – Alba Kempo SE (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Kövér Ábel Dániel – BJJ Pécs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Bús Marcell – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. II. hely)
7 pont: Magyari Márk – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
4 pont: Ruszthi Szabolcs – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. II. hely)
2 pont: Szántó Benjamin – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. III. hely)
7 pont: Zagyva László Máté – Kaiser Sportegyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Ruszthi Hunor – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Gali Gergő – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
1 pont: Utasi Áron – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. IV. hely)
7 pont: Sikter Dániel – ZR Team Keszthely (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Magyari Dániel – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. II. hely)
7 pont: Sikter Dániel – ZR Team Keszthely (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Szajkó Botond – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Buruncz Bence – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. II. hely)
7 pont: Forró Zsombor – Alba Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi Zoltán – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Pellegrini Alessandro – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Görbe László Norbert – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
7 pont: Hollósy Donát – Kárászy Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Hadnagy Olivér – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
4 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. II. hely)
7 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi József – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
4 pont: Herke Milán – Koko Fight Club (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. II. hely)
7 pont: Juhász Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Junior Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
2 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Demeter Donát – ZR Team Szeged (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
7 pont: Kiss Bendegúz – ZR Team Kaposvár (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Orsós Imre – BJJ Pécs (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Szilágyi Erik – Dorogi Nehézatlétikai Club (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Gergő – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Faragó Zsolt – Tatami Centrum (Gi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Török Marcell – ZR Team Keszthely (Gi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Sági Roland – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Veterán1 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Kmetovity Kiara – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Gyermek2 Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Annabell – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Baros Botond – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Kövér Ábel Dániel – BJJ Pécs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Bús Marcell – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. II. hely)
7 pont: Ruszthi Szabolcs – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Nyirati Nimród – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Gyimesi Csongor Gábor – BJJ Pécs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Ruszthi Hunor – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
7 pont: Szajkó Botond – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Benett – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Adorján Máté – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi Zoltán – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Csuti Gáspár Elemér – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Kárpáti Zalán – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Hollósy Donát – Kárászy Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Emődi Vendel – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. II. hely)
7 pont: Hadnagy Olivér – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Várkondi Levente – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi József – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
4 pont: Henczi Benjámin – ZrTeam Zalaegerszeg (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. II. hely)
7 pont: Kunyu Nikolasz – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Bakos Bence – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Babenyecz Bence – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Vancsik Domán – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Gr. Junior Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
7 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
7 pont: Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Róbert – Veszprémi Egyetemi SC (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
2 pont: Orsós Imre – BJJ Pécs (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. III. hely)
7 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Jantos Tibor – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. I. hely)
2 pont: Szalay Gergő – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Demeter Donát – ZR Team Szeged (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Poós Péter – Musashi Jitsu (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
2 pont: Démuth Roland – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

2. forduló: 2024. április 13. Jászberény
Az UWW Grappling 2024 Válogató Versenyen kiosztott rangsorpontok:

7 pont: Biró Zille Lili – A-Klub Budapesti Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Leány 30 kg. I. hely)
7 pont: Lakatos Kincső – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Gyenge Zóra Sára – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 38 kg. I. hely)
7 pont: Wagner Sára – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 72 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Vivien – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Sebők Panna – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 80 kg. I. hely)
7 pont: Pádár Darinka – Tatami Centrum (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Kis Nikolett – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Junior Haladó Női 64 kg. I. hely)
7 pont: Kertész Botond – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Scherr Patrik – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. II. hely)
2 pont: Szilágyi István Benett – Alba Kempo SE (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Szilágyi István Benett – Alba Kempo SE (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Bús Marcell – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Magyari Márk – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Lóránd – VSD Jiu-Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. II. hely)
7 pont: Bretz Dániel – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Szipőcs Noémi – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: Hörömpöli Andris – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Sikter Dániel – ZR Team Keszthely (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Derkényi Iván – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Sikter Dániel – ZR Team Keszthely (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Dóra Zoltán – WBJ Jiu Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Csuti Gáspár Elemér – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. I. hely)
4 pont: Sebők Márton – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. II. hely)
7 pont: Pellegrini Alessandro – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Görbe László Norbert – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Szabó-Takács Iván – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Hadnagy Olivér – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
4 pont: Gráner Levéd – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. II. hely)
2 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. III. hely)
2 pont: Monostori Csaba – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. IV. hely)
7 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Szentes Dániel – ZR Team Székesfehérvár (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. II. hely)
7 pont: Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi József – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
4 pont: Molnár Bátor – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. II. hely)
7 pont: Kerülő Kada Márk – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Junior Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Polyák Szabolcs – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Vancsik Domán – Bács-Team (Gi Grappling Junior Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
7 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
4 pont: Páhi Ádám – Tapolca BJJ (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. II. hely)
7 pont: Ferenci Gábor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Veterán1 Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Sági Roland – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Veterán1 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Biró Zille Lili – A-Klub Budapesti Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 30 kg. I. hely)
7 pont: Pádár Darinka – Tatami Centrum (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 60 kg. I. hely)
7 pont: Kis Nikolett – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Junior Haladó Női 64 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Doma – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Haladó Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Kardos Ferenc – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Forró Máté – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
7 pont: Hollósy Donát – Kárászy Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Hadnagy Olivér – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
4 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. II. hely)
2 pont: Várkondi Levente – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. III. hely)
7 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. II. hely)
2 pont: Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. III. hely)
7 pont: Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi József – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Kerülő Kada Márk – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Szikora Gellért – Szegedi Harcosok SE- Dedi Team (NoGi Gr. Junior Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Babenyecz Bence – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Lelkes Buda – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Kónya Zsombor – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Bíró Dániel – ZrTeam Zalaegerszeg (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. II. hely)
2 pont: Ujvári Gábor – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. III. hely)
1 pont: Gráner Tibor – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. IV. hely)
7 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Molnár Bálint – West Warriors SE (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
2 pont: Szolnoki Roland – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. III. hely)
7 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Faragó Patrik – ZR Team Szeged (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Béli Kristóf – Veszprémi Egyetemi SC (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
4 pont: Csikós Tamás – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. II. hely)
7 pont: Molnár Bálint – West Warriors SE (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
2 pont: Szolnoki Roland – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

2024. május 11. Jászberény
Az Ifjúsági OB és Grappling Heroes versenyen kiosztott rangsorpontok:

7 pont: Németh Eszter – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 42 kg. I. hely)
7 pont: Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 52 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Vivien – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 52 kg. II. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 57 kg. I. hely)
7 pont: Sebők Panna – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 80 kg. I. hely)
7 pont: Csobor Kata – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Ujvári Eszter Liza – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi Zoltán – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Gyügyei Zsombor – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Laczkó Máté – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Csuti Gáspár Elemér – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Zsombor – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Sajcz Kálmán Miksa – Tapolca BJJ (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Emődi Vendel – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Pellegrini Alessandro – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. II. hely)
2 pont: Popovits Patrik – ZR Team Szeged (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. III. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 54 kg. I. hely)
7 pont: Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Vancsik Noel – Bács-Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. II. hely)
2 pont: Pénzes Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. III. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Törökbálint (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Vivien – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Petra – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 57 kg. I. hely)
7 pont: Csobor Kata – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Halasi Boldizsár – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Zöldesi Zoltán – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Laczkó Máté – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Csuti Gáspár Elemér – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Báthori Noel – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Sajcz Kálmán Miksa – Tapolca BJJ (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Emődi Vendel – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Csapó Regő – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 73 kg. I. hely)
7 pont: Hadnagy Olivér – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 54 kg. I. hely)
7 pont: Kálmán Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Domboróczky Botond – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Törökbálint (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. II. hely)
2 pont: Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. III. hely)
7 pont: Zöldesi József – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Kis Balázs Ernő – ZR Team Szeged (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 110 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Grappling Heroes -80 kg. I. hely)
4 pont: Ujvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (Grappling Heroes -80 kg. II. hely)
2 pont: Gerényi Tamás – ZR Team Pécs (Grappling Heroes -80 kg. III. hely)
2 pont: Kiss Bendegúz – ZR Team Kaposvár (Grappling Heroes -80 kg. III. hely)
7 pont: Szekeres Ákos Zoltán – ZR Team Törökbálint (Grappling Heroes 80+ kg. I. hely)
4 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (Grappling Heroes 80+ kg. II. hely)
2 pont: Mészáros Gergely – FITE Club (Grappling Heroes 80+ kg. III. hely)

Hozzászólások lezárva.