Rangsorlista

Beküldve: | Kategória: Versenyrendszer.

A G4 Liga fordulóin rangsorpontokat lehet kapni a következő feltételek teljesülése esetén:

    – a versenyző a Magyar Grappling Szövetség érvényes versenyengedélyével rendelkezik
    – csak haladó kategóriákban lehet rangsorpontot kapni
    – a versenyző kétszer győzött a kategóriában

Kiegészítés1: Azok a második helyezett versenyzők is kapnak rangsorpontot, akik ugyan csak egyszer győztek, de a mögöttük végző harmadik helyezett megkapta a rangsorpontot.
Kiegészítés2: Csak a ténylegesen lejátszott mérkőzést lehet számolni. Azt nem, ahol az ellenfél nem jelent meg, átlépte a súlyhatárt, nem állt ki. Kezdő kategóriában nem lehet rangsorpontot kapni.

A kapott rangsorpont attól függ, a versenyző milyen helyezést ért el a kategóriában.

Rangsorpontok:
I. helyezés: 7 pont
II. helyezés: 4 pont
III. helyezés: 2 pont
IV. helyezés: 1 pont
helyezés nélkül: 0.5 pont

A korábbi évadok Rangsorlistái

9. G4 Grappling Liga 2021 teljes évad Rangsorlista

8. G4 Grappling Liga 2019-2020 teljes évad Rangsorlista

7. G4 Grappling Liga 2018-2019 teljes évad Rangsorlista

6. G4 Grappling Liga 2017-2018 teljes évad Rangsorlista

5. G4 Grappling Liga 2016-2017 teljes évad Rangsorlista

4. G4 Grappling Liga 2015-2016 teljes évad Rangsorlista

3. G4 Grappling Liga 2014-2015 teljes évad Rangsorlista

2. G4 Grappling Liga 2013-2014 teljes évad Rangsorlista

1. G4 Grappling Liga 2012-2013 teljes évad Rangsorlista

Rangsorlista

Rangsorlista

G4 Grappling Liga 2022 évad Rangsorlista

Tizedik évad összesített rangsorlista a második forduló után

Klubok rangsor listája:

179 pont:
ZR Team Budaörs

85 pont:
Musashi Jitsu
Tatami Centrum

84 pont:
Fox Sport Egyesület

77 pont:
Szkíta Sportegyesület

67 pont:
Mátra Kempo SE

48 pont:
Koko Fight Club

32 pont:
ZR Team Kozármisleny

29 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

28 pont:
Bősi Kempo MMA Klub

26 pont:
Carlson Gracie EW Team

23 pont:
BJJ Pécs

22 pont:
Alba Kempo SE

21 pont:
Bács-Team
FITE Club

17 pont:
Kárászy Team
PIT BJJ – Ze Radiola Team

15 pont:
Növényi Sportakadémia Sopron

14 pont:
Aranyszarvas KHSE
Carlson Gracie Team Hungary
ZR Team Farkasok

11 pont:
Wolf Fight Club
ZR Team Szekszárd

8 pont:
KyoNewaza Szövetség
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

7 pont:
Dorogi Nehézatlétikai Club
Kaiser Sportegyesület
Kudo Hungary SE
Szegedi Harcosok SE- Dedi Team
ZR Team Szeged
ZR Team Székesfehérvár

4 pont:
Orgovány Szabadidő és Sport E.
Warrior Gym Debrecen
West Warriors SE
ZR Team Debrecen
ZR Team Nyíregyháza

3 pont:
Barakk SE

1 pont:
Budapest Top Team

Egyéni rangsor lista:

53 pont:
Szabó Liliána – Mátra Kempo SE

28 pont:
Pintér Alex – Koko Fight Club
Zöldesi József – Szkíta Sportegyesület

26 pont:
Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület
Gráner Levéd – ZR Team Budaörs

21 pont:
Koppány Péter Alajos – Carlson Gracie EW Team
Victor Illés – Musashi Jitsu
Tóth Alexa – Szkíta Sportegyesület
Nagy Lőrinc – Tatami Centrum

15 pont:
Lakatos Sándor – Tatami Centrum

14 pont:
Major Ákos – Alba Kempo SE
Mocsonoky Márk – Bősi Kempo MMA Klub
Sayfullah Martushin – Bősi Kempo MMA Klub
Szabó Gyula – Carlson Gracie Team Hungary
Michael van Ginkel – FITE Club
Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület
Dankó Flóra – Fox Sport Egyesület
Laky Levente – Koko Fight Club
Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde
Gábor Áron – Szkíta Sportegyesület
Kis Nikolett – Szkíta Sportegyesület
Süle Szilárd – Tatami Centrum
Szabó Levente – ZR Team Budaörs
Zöldesi Zoltán – ZR Team Budaörs
Újváry Máté – ZR Team Budaörs
Lőrincz Márk – ZR Team Kozármisleny

11 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team
Újvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde
Győri Levente – Tatami Centrum
Gráner Tibor – ZR Team Budaörs
Ruszthi Hunor – ZR Team Budaörs
Szabó Csaba – ZR Team Budaörs
Ács Zalán – ZR Team Budaörs
Rőfi Gyula – ZR Team Szekszárd

9 pont:
Hollósy Donát – Kárászy Team
Pesti Márton – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Bognár Márk – Tatami Centrum

8 pont:
Forró Zsombor – Alba Kempo SE
Krizsán Kristóf – BJJ Pécs
Dudás Bálint – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Németh Samu – ZR Team Budaörs
Gacs Gergő – ZR Team Kozármisleny
Gerényi Tamás – ZR Team Kozármisleny

7 pont:
Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE
Nyirati Nimród – Aranyszarvas KHSE
Rádi Richárd – BJJ Pécs
Hódi Erik – Dorogi Nehézatlétikai Club
Mészáros Gergely – FITE Club
Nagy Zoé – Fox Sport Egyesület
Huszár Gábor – Kaiser Sportegyesület
Kovács Viktor – Kudo Hungary SE
Czabai Balázs – Musashi Jitsu
Horváth Simon – Musashi Jitsu
Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu
Stágel György – Musashi Jitsu
Stágel László – Musashi Jitsu
Szabó Zsófia – Musashi Jitsu
Várszegi Olivér – Musashi Jitsu
Szabó Dávid – Mátra Kempo SE
Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron
Abonyi Benett – Szegedi Harcosok SE- Dedi Team
Csóka Tamás – Tatami Centrum
Papp Lajos – Wolf Fight Club
Dobai Sámuel – ZR Team Budaörs
Gyügyei Zsombor – ZR Team Budaörs
Görföl Miló – ZR Team Budaörs
Szalay Gergő – ZR Team Budaörs
Szalay Szabina – ZR Team Budaörs
Császnek Zoltán – ZR Team Farkasok
Török Marcell – ZR Team Farkasok
Keserű Zoltán – ZR Team Szeged
Gágó Milán – ZR Team Székesfehérvár

6 pont:
Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület
Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség
Adorján Máté – ZR Team Budaörs
Czikmántory Csanád – ZR Team Budaörs

5 pont:
Pénzes Attila – Musashi Jitsu

4 pont:
Cretu Christian – BJJ Pécs
Tóth Bence – BJJ Pécs
Babenyecz Bence – Bács-Team
Vancsik Domán – Bács-Team
Hári Hunor – Carlson Gracie EW Team
Katona Tímea – Fox Sport Egyesület
Bata Ádám József – Koko Fight Club
Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde
Kovács Márk – Kárászy Team
Rusovszki Máté – Kárászy Team
Garaba Gergely – Musashi Jitsu
Juhász Levente – Musashi Jitsu
Boksán Móric – Növényi Sportakadémia Sopron
Koczák Béla – Orgovány Szabadidő és Sport E.
Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Makula Szilvió – PIT BJJ – Ze Radiola Team
Claudio Calleja – Tatami Centrum
Gálik Máté – Tatami Centrum
Bánszky Dániel – Warrior Gym Debrecen
Lukács-Farkas András – West Warriors SE
Mihalicza Marci – ZR Team Budaörs
Litvák Levente – ZR Team Debrecen
Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza

3 pont:
Tendl Péter – Barakk SE
Furi Peter – Wolf Fight Club

2 pont:
Schneider János – Bács-Team
Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület
Oláh Zoltán – Koko Fight Club
Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség
Monostori Csaba – Musashi Jitsu
Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron
Nagy Ádám Viktor – Növényi Sportakadémia Sopron
Czikmántory Sebestyén – ZR Team Budaörs
Hörömpöli András – ZR Team Budaörs
Szabó Vivien – ZR Team Budaörs
Tóth András – ZR Team Budaörs
Bodó Mattyasovszki Botond – ZR Team Kozármisleny

1 pont:
Kochan József – Budapest Top Team
Tolnai Milán – Carlson Gracie EW Team
Konyári Dániel – Wolf Fight Club

.

.

Kiosztott rangsorpontok:

1. forduló: 2022. február 12-13. Budapest
A 2022 évi Korosztályos Magyar Bajnokságon kiosztott rangsorpontok:

7 pont: Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 42 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Szkíta Sportegyesület (Gi Grappling Haladó Női 64 kg. I. hely)
7 pont: Görföl Miló – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Újváry Máté – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Mihalicza Marci – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Ács Zalán – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. II. hely)
7 pont: Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Dudás Bálint – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: Gerendai Péter – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Simon – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Garaba Gergely – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Szabó Vivien – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Hollósy Donát – Kárászy Team (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Pintér Alex – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
4 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. II. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
4 pont: Pénzes Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Lukász Milán – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. II. hely)
7 pont: Stágel György – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Litvák Levente – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. II. hely)
2 pont: Juhász Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. III. hely)
7 pont: Gábor Áron – Szkíta Sportegyesület (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Rőfi Gyula – ZR Team Szekszárd (Gi Grappling Haladó Férfi 62 kg. I. hely)
4 pont: Gráner Tibor – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Férfi 62 kg. II. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. II. hely)
2 pont: Tendl Péter – Barakk SE (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. III. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Szabó Gyula – Carlson Gracie Team Hungary (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Újvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
2 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. III. hely)
1 pont: Tolnai Milán – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. IV. hely)
7 pont: Süle Szilárd – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Gerényi Tamás – ZR Team Kozármisleny (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Gacs Gergő – ZR Team Kozármisleny (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
4 pont: Bánszky Dániel – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. II. hely)
2 pont: Nagy Ádám Viktor – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. III. hely)
7 pont: Koppány Péter Alajos – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
4 pont: Rusovszki Máté – Kárászy Team (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. II. hely)
2 pont: Tóth András – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. III. hely)
7 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Haladó Férfi 130 kg. I. hely)
4 pont: Hári Hunor – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Haladó Férfi 130 kg. II. hely)
2 pont: Hörömpöli András – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Férfi 130 kg. III. hely)
7 pont: Rádi Richárd – BJJ Pécs (Gi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Keserű Zoltán – ZR Team Szeged (Gi Grappling Veterán2 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Zoé – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 80 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Szkíta Sportegyesület (NoGi Grappling Haladó Női 58 kg. I. hely)
7 pont: Nyirati Nimród – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Újváry Máté – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Németh Samu – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Ács Zalán – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. II. hely)
7 pont: Abonyi Benett – Szegedi Harcosok SE- Dedi Team (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Dudás Bálint – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. II. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Pintér Alex – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Nyirati Csongor – Aranyszarvas KHSE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. II. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Vancsik Domán – Bács-Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. II. hely)
7 pont: Gábor Áron – Szkíta Sportegyesület (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 71 kg. I. hely)
4 pont: Babenyecz Bence – Bács-Team (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 71 kg. II. hely)
4 pont: Rőfi Gyula – ZR Team Szekszárd (NoGi Grappling Haladó Férfi 62 kg. II. hely)
7 pont: Michael van Ginkel – FITE Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. II. hely)
2 pont: Veres Kovács Ádám – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. III. hely)
1 pont: Tendl Péter – Barakk SE (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. IV. hely)
7 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Schneider János – Bács-Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
1 pont: Konyári Dániel – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. IV. hely)
7 pont: Szabó Gyula – Carlson Gracie Team Hungary (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Claudio Calleja – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
2 pont: Dénes Ákos – Növényi Sportakadémia Sopron (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. III. hely)
7 pont: Süle Szilárd – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Gerényi Tamás – ZR Team Kozármisleny (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
1 pont: Furi Peter – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. IV. hely)
7 pont: Hódi Erik – Dorogi Nehézatlétikai Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
4 pont: Lukács-Farkas András – West Warriors SE (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. II. hely)
1 pont: Gacs Gergő – ZR Team Kozármisleny (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. IV. hely)
1 pont: Kochan József – Budapest Top Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. V. hely)
7 pont: Koppány Péter Alajos – Carlson Gracie EW Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Papp Lajos – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 130 kg. I. hely)
7 pont: Bognár Márk – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Koppány Péter Alajos – Carlson Gracie EW Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

2. forduló: 2022. április 23. Inárcs
Az Inárcs 2022 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsorpontok:

7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Zsófia – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. I. hely)
7 pont: Dankó Flóra – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 72 kg. I. hely)
7 pont: Kis Nikolett – Szkíta Sportegyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 90 kg. I. hely)
4 pont: Katona Tímea – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 90 kg. II. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Szkíta Sportegyesület (Gi Grappling Haladó Női 58 kg. I. hely)
7 pont: Czabai Balázs – Musashi Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Ruszthi Hunor – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Czikmántory Sebestyén – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Gyügyei Zsombor – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi Zoltán – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Forró Zsombor – Alba Kempo SE (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Adorján Máté – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: Czikmántory Csanád – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Lőrincz Márk – ZR Team Kozármisleny (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Sayfullah Martushin – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Mocsonoky Márk – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. II. hely)
2 pont: Krizsa Hunor – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. III. hely)
7 pont: Várszegi Olivér – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Levente – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 90 kg. I. hely)
7 pont: Pintér Alex – Koko Fight Club (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
4 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. II. hely)
2 pont: Monostori Csaba – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. III. hely)
1 pont: Pénzes Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. IV. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Csaba – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. II. hely)
7 pont: Zöldesi József – Szkíta Sportegyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 73 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Levente – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 100 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi József – Szkíta Sportegyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Lőrinc – Tatami Centrum (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
4 pont: Boksán Móric – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. II. hely)
2 pont: Juhász Levente – Musashi Jitsu (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. III. hely)
7 pont: Szabó Dávid – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 84 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Tibor – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Gergő – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Újvári Márk Máté – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
4 pont: Cretu Christian – BJJ Pécs (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. II. hely)
7 pont: Pesti Márton – PIT BJJ – Ze Radiola Team (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Bánszky Dániel – Warrior Gym Debrecen (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Huszár Gábor – Kaiser Sportegyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
4 pont: Kovács Márk – Kárászy Team (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. II. hely)
7 pont: Gágó Milán – ZR Team Székesfehérvár (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
4 pont: Koczák Béla – Orgovány Szabadidő és Sport E. (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. II. hely)
7 pont: Major Ákos – Alba Kempo SE (Gi Grappling Veterán2 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Török Marcell – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Veterán2 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Császnek Zoltán – ZR Team Farkasok (Gi Grappling Veterán3 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Viktor – Kudo Hungary SE (Gi Grappling Veterán3 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Leány 34 kg. I. hely)
7 pont: Dankó Flóra – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 72 kg. I. hely)
7 pont: Kis Nikolett – Szkíta Sportegyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 90 kg. I. hely)
7 pont: Ruszthi Hunor – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Liliána – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Németh Samu – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
7 pont: Zöldesi Zoltán – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Forró Zsombor – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Bodó Mattyasovszki Botond – ZR Team Kozármisleny (NoGi Gr. Gyermek2 Fiú 30 kg. III. hely)
7 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Czikmántory Csanád – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: Adorján Máté – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Lőrincz Márk – ZR Team Kozármisleny (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Sayfullah Martushin – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Mocsonoky Márk – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 75 kg. I. hely)
7 pont: Dobai Sámuel – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
4 pont: Makula Szilvió – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 42 kg. II. hely)
7 pont: Pintér Alex – Koko Fight Club (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
4 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. II. hely)
2 pont: Hollósy Donát – Kárászy Team (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. III. hely)
7 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
4 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Gr. Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. II. hely)
7 pont: Zöldesi József – Szkíta Sportegyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 73 kg. I. hely)
7 pont: Zöldesi József – Szkíta Sportegyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
4 pont: Farkas Bátor – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. II. hely)
7 pont: Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Michael van Ginkel – FITE Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Bata Ádám József – Koko Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. II. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
4 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. II. hely)
2 pont: Pesti Márton – PIT BJJ – Ze Radiola Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Mészáros Gergely – FITE Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Major Ákos – Alba Kempo SE (NoGi Grappling Veterán1 Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Csóka Tamás – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Bence – BJJ Pécs (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
2 pont: Oláh Zoltán – Koko Fight Club (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. III. hely)
7 pont: Laky Levente – Koko Fight Club (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Krizsán Kristóf – BJJ Pécs (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Furi Peter – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

Hozzászólások lezárva.