Ranglista

Beküldve: | Kategória: Versenyrendszer.

Azok a versenyzők, akik a G4 Grappling Liga fordulóin egy Haladó kategóriában kétszer győztek, rangsor pontot kapnak.

Nagyon fontos, hogy rangsor pont csak akkor jár, ha az eredményért meg kellett dolgozni, azaz a versenyzőnek legalább két nyertes lejátszott mérkőzése volt.

Tehát ha egyedül, vagy ketten voltak, akkor nem kap(nak) rangsor pontot. Három vagy négy fős kategóriában is csak az első helyezett kaphat rangsor pontot. Ahogy a kategória egyre nagyobb, úgy egyre többen kapnak rangsor pontot. Csak a ténylegesen lejátszott mérkőzést lehet számolni. Azt nem, ahol az ellenfél nem jelent meg, átlépte a súlyhatárt, nem állt ki. Kezdő Ligában nem lehet rangsor pontot kapni.

A kapott pont attól függ, milyen helyezést ért el.

Rangsor pontok:
I. helyezés: 7 pont
II. helyezés: 4 pont
III. helyezés: 2 pont
IV. helyezés: 1 pont
helyezés nélkül: 0.5 pont

G4 Global Grappling Liga 2017-2018 teljes évad Rangsorlista

G4 Global Grappling Liga 2016-2017 teljes évad Rangsorlista

G4 Global Grappling Liga 2015-2016 teljes évad Rangsorlista

G4 Global Grappling Liga 2014-2015 teljes évad Rangsorlista

G4 Global Grappling Liga 2013-2014 teljes évad Rangsorlista

G4 Global Grappling Liga 2012-2013 teljes évad Rangsorlista

G4 Global Grappling Liga 2018-2019 évad Rangsorlista

Hetedik évad összesített végeredmény az összes forduló után

A hetedik évad fordulóinak tervezett helyszínei

A hetedik évad fordulóinak tervezett helyszínei

Klubok rangsor listája:

188 pont:
Musashi Jitsu

133 pont:
Küzdősport Szako. Bocfölde

126 pont:
ZR Team Budaörs

75 pont:
Tatami Centrum

59 pont:
ZR Team Kistelek

55 pont:
Bács-Team

51 pont:
Koko Fight Club

49 pont:
Szegedi Ju Jitsu Egyesület

39 pont:
MVSZSE KSZ – Marcali

35 pont:
Bősi Kempo MMA Klub
Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Szkíta Grappling

34 pont:
Miskolci Ju Jitsu Egyesület

32 pont:
Pitbull Debrecen

30 pont:
Szegedi Küzdősport Klub

28 pont:
Classic MMA és BJJ Team

23 pont:
Sió-Jitsu

21 pont:
Fox Sport Egyesület
Kárászy Team

18 pont:
Tigris Team

16 pont:
ZR Team Székesfehérvár

14 pont:
Carlson Gracie 3Y02 Team
Carlson Gracie Blackout Team
GB Copacabana Kosice
Immortals Szentes
KyoNewaza Szövetség
ZR Team Debrecen
Zen Mushin Do

13 pont:
Carlson Gracie Vale Tudo D-8

11 pont:
Carlson Gracie Bloodline Team
Wolf Fight Club

10 pont:
ZR Team Nyíregyháza

7 pont:
ASCS Takenoko
Bugaci Futóhomok Egyesület
Kiskunfélegyházi MMA SE
Mad Max Kempo Dojo SE
Maori MMA Team
Növényi Sportakadémia Sopron
Simon Judo
Székesfehérvári Kempo SE
Tasko Fighting
Warrior Gym Debrecen
ZR Team Hungary
ZR Team Szeged

6 pont:
Dombóvári Judo Klub

4 pont:
Mátra Kempo SE
ZR Team Fülöpháza

2 pont:
Spartakus Fight Gym

Egyéni rangsor lista:

56 pont:
Victor Illés – Musashi Jitsu

44 pont:
Gráner Levéd – ZR Team Budaörs

42 pont:
Skáfár Bence – Koko Fight Club
Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde
Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde

35 pont:
Farkas Ferenc – Bács-Team
Üveges Attila – Szkíta Grappling

28 pont:
Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub

25 pont:
Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali
Victor Jakab – Musashi Jitsu

23 pont:
Győri Levente – Tatami Centrum

21 pont:
Csernyik Gábor – Musashi Jitsu
Károlyi Dávid – Sió-Jitsu
Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Gálik Máté – Tatami Centrum

18 pont:
Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde

15 pont:
Szalay Petra – ZR Team Budaörs

14 pont:
Benkő László – Bács-Team
Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team
Bencze Szabolcs – Classic MMA és BJJ Team
Tóth Bence – Classic MMA és BJJ Team
Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület
Harmath Botond – Immortals Szentes
Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség
Kósa Péter – Kárászy Team
Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Monostori Csaba – Musashi Jitsu
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen
Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Román Sándor – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub
Károlyi Dávid – Tigris Team
Tőrös Tamara – ZR Team Budaörs
Vermes Dániel – ZR Team Budaörs
Ambrus Előd – ZR Team Kistelek
Kontesz Adrián Levente – ZR Team Kistelek
Király Balázs – ZR Team Székesfehérvár

13 pont:
Vida György – Tatami Centrum

11 pont:
Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team
Szuromi Zsófia – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu

9 pont:
Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Benedek Barna – Koko Fight Club
Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület
Bartal Kristóf – Musashi Jitsu
Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu

8 pont:
Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde

7 pont:
Tamás Dávid – ASCS Takenoko
Petrovics Máté – Bugaci Futóhomok Egyesület
Fekete Gábor – Bősi Kempo MMA Klub
Vikol András – Carlson Gracie 3Y02 Team
Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team
Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület
Adam Nagy – GB Copacabana Kosice
Pavol Langer – GB Copacabana Kosice
Újvári Márk Máté – Kiskunfélegyházi MMA SE
Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde
Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde
Ódor Patrik – Küzdősport Szako. Bocfölde
Vadócz Zoltán – Kárászy Team
Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali
Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali
Magyari Renáta – Mad Max Kempo Dojo SE
Horgos Bendegúz – Maori MMA Team
Garaba Gergely – Musashi Jitsu
Kalász Ádám – Musashi Jitsu
Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu
Selényi Bence – Musashi Jitsu
Stágel László – Musashi Jitsu
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron
Szabó Kevin – Pitbull Debrecen
Vincze Ferenc – Pitbull Debrecen
Michal Bursák – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
Keszthelyi Gellért – Simon Judo
Prazsák Kristóf – Szegedi Küzdősport Klub
Szikora Gellért – Szegedi Küzdősport Klub
Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE
Rácz Roland – Tasko Fighting
Polyák Szabolcs – Tatami Centrum
Szűcs András – Tatami Centrum
Molnár Bence – Warrior Gym Debrecen
Nagy Arnold – Wolf Fight Club
Szabó Csaba – ZR Team Budaörs
Szalay Szabina – ZR Team Budaörs
Szekeres Ákos Zoltán – ZR Team Budaörs
Szűcs Barna – ZR Team Budaörs
Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs
Lókodi Ármin Attila – ZR Team Debrecen
Zákány Bence – ZR Team Debrecen
Bodor Hunor – ZR Team Hungary
Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek
Kecskeméti Nimród – ZR Team Kistelek
Sipos Hunor – ZR Team Kistelek
Mészáros Gergely – ZR Team Szeged
Bódi Ádám – Zen Mushin Do
Szabó Dávid – Zen Mushin Do

6 pont:
Ritter Ádám – Bács-Team
Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek
Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza

4 pont:
Pécsi Szebasztián Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
Bocz Gergő – Dombóvári Judo Klub
Balogh Benedek Attila – Musashi Jitsu
Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE
Soltész László – Pitbull Debrecen
Lakatos Sándor – Tatami Centrum
Károlyi Botond – Tigris Team
Kedro Nikolas – Wolf Fight Club
Szabó Vivien – ZR Team Budaörs
Fejes István – ZR Team Fülöpháza
Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza

2 pont:
Szűcs Virág – Dombóvári Judo Klub
Kiss Zoltán – Küzdősport Szako. Bocfölde
Béres Gergő – Musashi Jitsu
Sebeők Mátyás – Musashi Jitsu
Holl Anzelm Antal – Sió-Jitsu
Richard Konc – Spartakus Fight Gym
Hustiák Márk – Szegedi Küzdősport Klub
Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek
Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek
Németh Tamás – ZR Team Székesfehérvár

Férfi felnőtt rangsor lista kategóriánként:

Gi Grappling Haladó 71 kg. kategóra:
14 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club

Gi Grappling Haladó 84 kg. kategóra:
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team

Gi Grappling Haladó 92 kg. kategóra:
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub

Gi Grappling Haladó 100+ kg. kategóra:
7 pont: Kósa Péter – Kárászy Team

Gi Grappling Open -80 kg. kategóra:
14 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum
7 pont: Román Sándor – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum

Gi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub
7 pont: Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team
7 pont: Kósa Péter – Kárászy Team
4 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team
4 pont: Vida György – Tatami Centrum
2 pont: Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8
2 pont: Benedek Barna – Koko Fight Club

NoGi Grappling Haladó 71 kg. kategóra:
14 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club

NoGi Grappling Haladó 77 kg. kategóra:
7 pont: Újvári Márk Máté – Kiskunfélegyházi MMA SE

NoGi Grappling Haladó 84 kg. kategóra:
7 pont: Bódi Ádám – Zen Mushin Do

NoGi Grappling Haladó 100+ kg. kategóra:
7 pont: Benedek Barna – Koko Fight Club

NoGi Grappling Open -80 kg. kategóra:
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum
7 pont: Vida György – Tatami Centrum
7 pont: Bodor Hunor – ZR Team Hungary

NoGi Grappling Open 80+ kg. kategóra:
7 pont: Szekeres Ákos Zoltán – ZR Team Budaörs
7 pont: Mészáros Gergely – ZR Team Szeged
4 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen

Cage Grappling 80 kg. kategóra:
7 pont: Benkő László – Bács-Team

:

A Felnőtt Döntőn megnyerhető övek és kupák

A Felnőtt Döntőn megnyerhető övek és kupák

Nyilatkozat nélküli kvalifikációk
a 2019. szeptember 28.-i Magyar Bajnokság Felnőtt Döntőre
:

Gi Grappling versenyszámban kvalifikált női versenyzők:

Gi 64 kg.
Nagy Fruzsina – ZR Team Farkasok (2. forduló)

Gi 71 kg.
Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs (4. forduló)
Elsasser Nikoletta – WBJ Jiu Jitsu (4. forduló)
Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team (4. forduló)

Gi 71+ kg.
Puskás Boglárka – Koko Fight Club (7. forduló)

Gi Grappling versenyszámban kvalifikált férfi versenyzők:

Gi 66 kg.
Rawlinson Patrick – Musashi Jitsu (2. forduló)
Szabó Botond – ZR Team Farkasok (2. forduló)
Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (4. forduló)
Győri Levente – Tatami Centrum (4. forduló)
Richard Konc – Spartakus Fight Gym (4. forduló)
Poós Péter – Musashi Jitsu (6. forduló)
István Bálint – Tatami Centrum (8. forduló)

Gi 71 kg.
Skáfár Bence – Koko Fight Club (1. forduló)
Richard Konc – Spartakus Fight Gym (1. forduló)
Sándor Tamás – Carlson Gracie Bloodline Team (2. forduló)
Oláh Zoltán – Koko Fight Club (2. forduló)
Győri Levente – Tatami Centrum (3. forduló)
Ritter Ádám – Bács-Team (4. forduló)
Németh Tamás – ZR Team Székesfehérvár (4. forduló)
Klemencz Dániel – KyoNewaza Szövetség (4. forduló)
Román Sándor – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Michal Bursák – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Sándor Gábor – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)
Pataki Botond – Tatami Centrum (7. forduló)

Gi 77 kg.
Gálik Máté – Tatami Centrum (4. forduló)
Szabó Róbert – Szegedi Küzdősport Klub (4. forduló)
Mao Tsudori – ZR Team Debrecen (4. forduló)
Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Szalai Árpád – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Krizsán Kristóf – Classic MMA és BJJ Team (8. forduló)
Fogt Balázs – Musashi Jitsu (8. forduló)

Gi 84 kg.
Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (1. forduló)
Bodor Hunor – ZR Team Hungary (1. forduló)
Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team (4. forduló)
Cziffra Atilla – ZR Team Pécs (4. forduló)
Gerényi Tamás – ZR Team Pécs (4. forduló)
Boris Kovacic – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Weis Roland – Musashi Jitsu (6. forduló)
Dajka Patrik – ZR Team Farkasok (8. forduló)
Tóth András – Bősi Kempo MMA Klub (8. forduló)
Kiss Imre – Aranyszarvas KHSE (8. forduló)

Gi 92 kg.
Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (2. forduló)
Koczák Béla – Orgovány Szabadidő és Sport E. (2. forduló)
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (4. forduló)
Lovas Tamás – ZR Team Nyíregyháza (4. forduló)
Rácz Roland – Tasko Fighting (5. forduló)
Kühn Gábor – Bajai MMA Club (5. forduló)
Németh Lajos – ZR Team Farkasok (6. forduló)
Branislav Beran – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Vadócz Zoltán – Kárászy Team (8. forduló)
János Oros – BJJ Slovakia (8. forduló)
Weisz Márk – ZR Team Farkasok (8. forduló)

Gi 100 kg.
Békési Gergely – Veszprémi Kempo Klub (2. forduló)
Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (4. forduló)
Pavol Langer – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Imrik Csaba – Imrik Egyesület (4. forduló)
Mészáros Gergely – ZR Team Szeged (7. forduló)
Alex Szabó – BJJ Slovakia (8. forduló)

Gi 100+ kg.
Kósa Péter – Kárászy Team (1. forduló)
Benedek Barna – Koko Fight Club (1. forduló)
Pavol Langer – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Vér Csaba – ZR Team Fülöpháza (4. forduló)
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (8. forduló)
Tálos Lajos – Sió-Jitsu (8. forduló)

NoGi Grappling versenyszámban kvalifikált női versenyzők:

NoGi 58 kg.
Varga Stella – Wolf Fight Club (6. forduló)
R. Szabó Anikó – Bősi Kempo MMA Klub (6. forduló)

NoGi 64 kg.
Nagy Fruzsina – ZR Team Farkasok (2. forduló)

NoGi 71 kg.
Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team (4. forduló)
Elsasser Nikoletta – WBJ Jiu Jitsu (4. forduló)
Lenthe Ivett – ZR Team Hungary (4. forduló)

NoGi Grappling versenyszámban kvalifikált férfi versenyzők:

NoGi 62 kg.
Nagy Arnold – Wolf Fight Club (4. forduló)
Rőfi Gyula – Hikari Aikido Egyesület (4. forduló)
Tendl Péter – Szkíta Grappling (4. forduló)
István Bálint – Tatami Centrum (8. forduló)

NoGi 66 kg.
Richard Konc – Spartakus Fight Gym (4. forduló)
Filip Kovatsch – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Zeke Zsolt – Fényes Fight Team (4. forduló)
Poós Péter – Musashi Jitsu (6. forduló)
Martina Máté – BHA Pécs (8. forduló)

NoGi 71 kg.
Skáfár Bence – Koko Fight Club (1. forduló)
Budai Richárd – Baranya Kempo HSE (1. forduló)
Sándor Tamás – Carlson Gracie Bloodline Team (2. forduló)
Klemencz Dániel – KyoNewaza Szövetség (2. forduló)
Kedro Nikolas – Wolf Fight Club (4. forduló)
Ritter Ádám – Bács-Team (4. forduló)
Kontári Dániel – Wolf Fight Club (4. forduló)
Michal Bursák – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Nagy Arnold – Wolf Fight Club (6. forduló)
Konyári Dániel – Wolf Fight Club (6. forduló)
Pataki Botond – Tatami Centrum (7. forduló)
Kulcsár Balázs – KyoNewaza Szövetség (8. forduló)

NoGi 77 kg.
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (1. forduló)
Péntek Péter – Gorillas Grappling Team (1. forduló)
Újvári Márk Máté – Kiskunfélegyházi MMA SE (3. forduló)
Steiszkál Roland – Wrestling Team MMA (3. forduló)
Szabó Róbert – Szegedi Küzdősport Klub (4. forduló)
Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (6. forduló)
Krizsán Kristóf – Classic MMA és BJJ Team (8. forduló)
Világi Zsolt – Bősi Kempo MMA Klub (8. forduló)

NoGi 84 kg.
Bódi Ádám – Zen Mushin Do (1. forduló)
Bodor Hunor – ZR Team Hungary (1. forduló)
Adam Nagy – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Schnürlein Henrik – Bács-Team (4. forduló)
Vida György – Tatami Centrum (4. forduló)
Benkő László – Bács-Team (7. forduló)
Sárközi Róbert – Szegedi Küzdősport Klub (7. forduló)
Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (7. forduló)

NoGi 92 kg.
Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (2. forduló)
Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (2. forduló)
Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (4. forduló)
Kühn Gábor – Bajai MMA Club (4. forduló)
Benkő László – Bács-Team (4. forduló)
Rácz Roland – Tasko Fighting (5. forduló)
Benke Balázs – Alpha Wrest Fight Team (5. forduló)
Vasi Attila – Bősi Kempo MMA Klub (8. forduló)
Weisz Márk – ZR Team Farkasok (8. forduló)
Kiss Imre – Aranyszarvas KHSE (8. forduló)

NoGi 100 kg.
Főczény Károly – Weapon Group SC (2. forduló)
Békési Gergely – Veszprémi Kempo Klub (2. forduló)
Pavol Langer – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (4. forduló)
Kiss Attila – Tasko Fighting (4. forduló)
Mészáros Gergely – ZR Team Szeged (7. forduló)

NoGi 100+ kg.
Benedek Barna – Koko Fight Club (1. forduló)
Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (1. forduló)
Martin Bozik – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Pavol Langer – GB Copacabana Kosice (4. forduló)
Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (8. forduló)
Madár Géza – Sió-Jitsu (8. forduló)
Morvai László – Növényi Sportakadémia Sopron (8. forduló)

Kiosztott rangsor pontok:

1. forduló: 2018. október 6. Hatvan
A Hatvan 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Vermes Dániel – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Monostori Csaba – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Ferenczi Kíra – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs Barna – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (Gi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Kósa Péter – Kárászy Team (Gi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 100+ kg. I. hely)
7 pont: Vermes Dániel – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Körmöndi Marcell – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (NoGi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Bódi Ádám – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Benedek Barna – Koko Fight Club (NoGi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 100+ kg. I. hely)
7 pont: Kósa Péter – Kárászy Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Sándor József – Carlson Gracie Bloodline Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Benedek Barna – Koko Fight Club (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

2. forduló: 2018. október 27. Veszprém
A Veszprém 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (NoGi Grappling Felnőtt Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Bodor Hunor – ZR Team Hungary (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)

3. forduló: 2018. december 1. Szeged
A Szeged 2018 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Kadet Fiú 63-69 kg. összevont I. hely)
7 pont: Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Tamás Dávid – ASCS Takenoko (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Szikora Gellért – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 66 kg. I. hely)
7 pont: Rusz Regő – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Prazsák Kristóf – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 62 kg. I. hely)
7 pont: -jvári Márk Máté – Kiskunfélegyházi MMA SE (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Cage Grappling Férfi 80 kg. I. hely)
7 pont: Szűcs András – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
7 pont: Szekeres Ákos Zoltán – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Soltész László – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)

4. forduló: 2019. február 9.-10. Budapest
A Budapest 2019 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Tőrös Tamara – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Váradi Erzsébet – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Haladó Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Tigris Team (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Lókodi Ármin Attila – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
4 pont: Károlyi Botond – Tigris Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. II. hely)
2 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. III. hely)
7 pont: Selényi Bence – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Monostori Csaba – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Paddi Boldizsár – Fox Sport Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Csernyik Gábor – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Keszthelyi Gellért – Simon Judo (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Kovács Benedek Alfréd – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
2 pont: Kecskeméti Jázmin – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. III. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Gémes Levente – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Tóth Kovács Gergő – Mátra Kempo SE (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
2 pont: Béres Gergő – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. III. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
7 pont: Burián Bendegúz – Székesfehérvári Kempo SE (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Fekete Gábor – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. I. hely)
2 pont: Juhász Máté – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. III. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. I. hely)
4 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. II. hely)
2 pont: Richard Konc – Spartakus Fight Gym (Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. III. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Németh Tamás – ZR Team Székesfehérvár (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
1 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. IV. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team (Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (Gi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Benkő László – Bács-Team (Gi Grappling Veterán1 Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Vörös Seron – Carlson Gracie 3Y02 Team (NoGi Grappling Haladó Női 71 kg. I. hely)
7 pont: Daniel Bendegúz – Fox Sport Egyesület (NoGi Grappling Manó Fiú 21 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Tigris Team (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
4 pont: Pécsi Szebasztián Pál – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (NoGi Gr. Gyermek1 Fiú 30 kg. II. hely)
2 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. III. hely)
1 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. IV. hely)
7 pont: Takács Gergő – MVSZSE KSZ – Marcali (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
4 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. II. hely)
2 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Sipos Hunor – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Gombos Pál Olivér – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – Classic MMA és BJJ Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Nikolas Král – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 77 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Arnold – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 62 kg. I. hely)
7 pont: Skáfár Bence – Koko Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
4 pont: Kedro Nikolas – Wolf Fight Club (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. II. hely)
2 pont: Ritter Ádám – Bács-Team (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. III. hely)
7 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. I. hely)
7 pont: Adam Nagy – GB Copacabana Kosice (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
2 pont: Vida György – Tatami Centrum (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. III. hely)
7 pont: Vörös Péter – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Pavol Langer – GB Copacabana Kosice (NoGi Grappling Haladó Férfi 100 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
4 pont: Lakatos Sándor – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. II. hely)
7 pont: Tóth Bence – Carlson Gracie Blackout Team (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)
4 pont: Vida György – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. II. hely)
2 pont: Brandt Roland – Carlson Gracie Vale Tudo D-8 (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. III. hely)

5. forduló: 2019. március 9. Debrecen
A Debrecen 2019 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Vincze Ferenc – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Rácz Roland – Tasko Fighting (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Vida György – Tatami Centrum (NoGi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)

6. forduló: 2019. március 30. Érsekújvár
Az Érsekújvár 2019 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. I. hely)
7 pont: Szili Zsombor – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Garaba Gergely – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
2 pont: Bartal Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. III. hely)
7 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
7 pont: Román Sándor – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Király Balázs – ZR Team Székesfehérvár (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Michal Bursák – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. I. hely)
7 pont: Román Sándor – Ribeiro Jiu-Jitsu Slovakia (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)

7. forduló: 2019. május 25. Kiskunfélegyháza
A Kiskunfélegyháza 2019 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Szalay Petra – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. I. hely)
4 pont: Szabó Vivien – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. II. hely)
2 pont: Pellegrini Lilianna – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. III. hely)
7 pont: Takács Anna – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Gyermek2 Leány 50 kg. I. hely)
7 pont: Szalay Szabina – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Leány 46 kg. I. hely)
7 pont: Tőrös Tamara – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 57 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Dudás Virág – MVSZSE KSZ – Marcali (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. I. hely)
4 pont: Szuromi Zsófia – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. II. hely)
2 pont: Szűcs Virág – Dombóvári Judo Klub (Gi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. III. hely)
7 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Zákány Bence – ZR Team Debrecen (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Bartal Kristóf – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Csernyik Gábor – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Petrovics Máté – Bugaci Futóhomok Egyesület (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Stágel László – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. I. hely)
4 pont: Balogh Boldizsár – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. II. hely)
2 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. III. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
4 pont: Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. II. hely)
2 pont: Sebeők Mátyás – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. III. hely)
7 pont: Szabó Csaba – ZR Team Budaörs (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 50 kg. I. hely)
7 pont: Polyák Szabolcs – Tatami Centrum (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 60 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Ódor Patrik – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Kontesz Adrián Levente – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – ZR Team Kistelek (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
7 pont: Horgos Bendegúz – Maori MMA Team (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 73+ kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
4 pont: Fejes István – ZR Team Fülöpháza (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. II. hely)
2 pont: Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. III. hely)
7 pont: Vikol András – Carlson Gracie 3Y02 Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
2 pont: Kiss Zoltán – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. III. hely)
7 pont: Harmath Botond – Immortals Szentes (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Tóth András Tamás – KyoNewaza Szövetség (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
4 pont: Bocz Gergő – Dombóvári Judo Klub (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. II. hely)
7 pont: Demeter Donát – Szegedi Ju Jitsu Egyesület (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 71 kg. I. hely)
4 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (Gi Grappling Junior Haladó Fiú 71 kg. II. hely)
7 pont: Magyari Renáta – Mad Max Kempo Dojo SE (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Leány 57+ kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 52 kg. I. hely)
7 pont: Szuromi Zsófia – Miskolci Ju Jitsu Egyesület (NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 65 kg. I. hely)
7 pont: Gráner Levéd – ZR Team Budaörs (NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. I. hely)
7 pont: Horváth Dominik – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Gr. Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. I. hely)
2 pont: Nagy Csanád László – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. III. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Kulcsár Kristóf – Küzdősport Szako. Bocfölde (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 kg. I. hely)
7 pont: Kontesz Adrián Levente – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Ambrus Előd – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. I. hely)
4 pont: Pletyák Dávid – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 59 kg. II. hely)
7 pont: Szabó Dávid – Zen Mushin Do (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 73+ kg. I. hely)
7 pont: Kecskeméti Nimród – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 58 kg. I. hely)
7 pont: Farkas Ferenc – Bács-Team (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. I. hely)
4 pont: Bodó Márk – ZR Team Nyíregyháza (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. II. hely)
2 pont: Nagy Máté Vajk – ZR Team Kistelek (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 63 kg. III. hely)
7 pont: Király Balázs – ZR Team Székesfehérvár (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. I. hely)
7 pont: Harmath Botond – Immortals Szentes (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 76 kg. I. hely)
7 pont: Molnár Bence – Warrior Gym Debrecen (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
2 pont: Hustiák Márk – Szegedi Küzdősport Klub (NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. III. hely)
7 pont: Győri Levente – Tatami Centrum (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 71 kg. I. hely)
7 pont: Szabó Kevin – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Junior Haladó Fiú 84 kg. I. hely)
7 pont: Szigetváry Bertalan – Pitbull Debrecen (NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. I. hely)
7 pont: Mészáros Gergely – ZR Team Szeged (NoGi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

8. forduló: 2019. június 29. Siófok
A Siófok 2019 Grappling Bajnokságon kiosztott rangsor pontok:

7 pont: Károlyi Dávid – Sió-Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
4 pont: Balogh Benedek Attila – Musashi Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. II. hely)
2 pont: Holl Anzelm Antal – Sió-Jitsu (Gi Grappling Manó Fiú 24 kg. III. hely)
7 pont: Bencze Szabolcs – Classic MMA és BJJ Team (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Sós Lázár – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Victor Illés – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Csernyik Gábor – Musashi Jitsu (Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. I. hely)
7 pont: Victor Jakab – Musashi Jitsu (Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Alexa – Küzdősport Szako. Bocfölde (Gi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 kg. I. hely)
7 pont: Tóth Bence – Classic MMA és BJJ Team (Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 85 kg. I. hely)
7 pont: Vadócz Zoltán – Kárászy Team (Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Táp Ferenc – Növényi Sportakadémia Sopron (Gi Grappling Haladó Férfi 100+ kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Sió-Jitsu (NoGi Grappling Manó Fiú 24 kg. I. hely)
7 pont: Károlyi Dávid – Sió-Jitsu (NoGi Grappling Manó Fiú 27 kg. I. hely)
7 pont: Bencze Szabolcs – Classic MMA és BJJ Team (NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. I. hely)
7 pont: Üveges Attila – Szkíta Grappling (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 47 k I. hely)
7 pont: Kalász Ádám – Musashi Jitsu (NoGi Grappling Ifjúsági2 Haladó Fiú 53 k I. hely)
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (NoGi Grappling Haladó Férfi 92 kg. I. hely)
7 pont: Gálik Máté – Tatami Centrum (Gi Grappling Férfi Open -80 kg. I. hely)
7 pont: Nagy Dávid – Bősi Kempo MMA Klub (Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. I. hely)

Hozzászólások lezárva.