Érsekújvár 2019 Grappling Bajnokság2019.03.30
Építészeti Szakközépiskola Csarnoka
Név szűrés:
Idő, azonosító Kategória, versenyzők
A pást
10:30
A01-01
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. (körm.) (1)
Victor Jakab
Balogh Boldizsár
10:34
A01-02
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. (körm.) (1)
Horváth Dominik
Selényi Dávid
10:38
A01-03
2 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 34 kg. (döntő) (1)
Gráner Levéd
Szücs Kristóf
10:42
A01-04
2 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 55 kg. (döntő) (1)
Kovács Benedek
Szabó Csaba
10:46
A01-05
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. (körm.) (2)
Victor Jakab
Stágel László
10:50
A01-06
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. (körm.) (2)
Horváth Dominik
Petrovics Dominik
10:54
A01-07
2 fő: Gi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. (döntő) (1)
Nagy Lőrinc
Király Balázs
10:59
A01-08
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 38 kg. (körm.) (3)
Balogh Boldizsár
Stágel László
11:03
A01-09
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. (körm.) (3)
Selényi Dávid
Petrovics Dominik
11:07
A02-01
2 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 66 kg. (döntő) (1)
Poós Péter
Richard Konc
11:12
A02-02
3 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. (körm.) (1)
Boris Kovacic
Tóth András
11:17
A02-03
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (elődöntő) (1)
Michal Bursák
Skáfár Bence
11:22
A02-04
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (elődöntő) (2)
Román Sándor
Sándor Gábor
11:27
A02-05
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. (elődöntő) (1)
Branislav Beran
Nagy Dávid
11:32
A02-06
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. (elődöntő) (2)
David Udvardi
Németh Lajos
11:37
A02-07
3 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. (körm.) (2)
Boris Kovacic
Weis Roland
11:42
A02-08
2 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 77 kg. (döntő) (1)
Szalai Árpád
Nikolas Král
11:47
A02-09
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (döntő) (3)
1. (Michal-Skáfár) mérk. győztese
2. (Román-Sándor) mérk. győztese
11:52
A02-10
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (bronzm.) (4)
1. (Michal-Skáfár) mérk. vesztese
2. (Román-Sándor) mérk. vesztese
11:57
A02-11
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. (döntő) (3)
1. (Branislav-Nagy) mérk. győztese
2. (David-Németh) mérk. győztese
12:02
A02-12
4 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 92 kg. (bronzm.) (4)
1. (Branislav-Nagy) mérk. vesztese
2. (David-Németh) mérk. vesztese
12:07
A02-13
3 fő: Gi Grappling Haladó Férfi 84 kg. (körm.) (3)
Tóth András
Weis Roland
12:12
A03-01
5 fő: Gi Grappling Férfi Open -80 kg. (1.ford.) (1)
Skáfár Bence
Szalai Árpád
12:17
A03-02
3 fő: NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. (körm.) (1)
Bertok Antonio
Király Balázs
12:22
A03-03
5 fő: Gi Grappling Férfi Open -80 kg. (elődöntő) (2)
Dajka Patrik
Nikolas Král
12:27
A03-04
2 fő: Gi Grappling Férfi Open 80+ kg. (döntő) (1)
Patrik Kovác
Nagy Dávid
12:32
A03-05
5 fő: Gi Grappling Férfi Open -80 kg. (elődöntő) (3)
Román Sándor
1. (Skáfár-Szalai) mérk. győztese
12:37
A03-06
2 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Haladó Fiú 46 kg. (döntő) (1)
Horváth Dominik
Godány Márton
12:41
A03-07
3 fő: NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. (körm.) (2)
Bertok Antonio
Nagy Lőrinc
12:46
A03-08
2 fő: NoGi Grappling Kadet Haladó Leány 52 kg. (döntő) (1)
Tóth Alexa
Lea Kissová
12:51
A03-09
5 fő: Gi Grappling Férfi Open -80 kg. (vm.) (4)
1. (Skáfár-Szalai) mérk. vesztese
3. mérkőzés vesztese
12:56
A03-10
2 fő: NoGi Grappling Haladó Női 58 kg. (döntő) (1)
Varga Stella
R. Szabó Anikó
13:01
A03-11
3 fő: NoGi Grappling Kadet Haladó Fiú 69 kg. (körm.) (3)
Király Balázs
Nagy Lőrinc
13:06
A03-12
5 fő: Gi Grappling Férfi Open -80 kg. (döntő) (5)
2. (Dajka-Nikolas) mérk. győztese
3. mérkőzés győztese
13:11
A03-13
5 fő: Gi Grappling Férfi Open -80 kg. (bronzm.) (6)
2. (Dajka-Nikolas) mérk. vesztese
4. mérkőzés győztese
13:16
A04-01
3 fő: NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (körm.) (1)
Victor Illés
Sós Lázár
13:20
A04-02
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (elődöntő) (1)
Gráner Levéd
Dénes Zoltán
13:24
A04-03
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (elődöntő) (2)
Boráros Viktória
Takács Gergő
13:28
A04-04
2 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 46 kg. (döntő) (1)
Vida Norbert
Major Márk
13:32
A04-05
3 fő: NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (körm.) (2)
Victor Illés
Szili Zsombor
13:36
A04-06
2 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 66 kg. (döntő) (1)
Csörgő Márton
Both Roman
13:40
A04-07
2 fő: NoGi Grappling Gyermek2 Fiú 55 kg. (döntő) (1)
Bertók József
Pócs Máté
13:44
A04-08
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (döntő) (3)
1. (Gráner-Dénes) mérk. győztese
2. (Boráros-Takács) mérk. győztese
13:48
A04-09
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (bronzm.) (4)
1. (Gráner-Dénes) mérk. vesztese
2. (Boráros-Takács) mérk. vesztese
13:52
A04-10
3 fő: NoGi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (körm.) (3)
Sós Lázár
Szili Zsombor
13:56
A05-01
5 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (1.ford.) (1)
Skáfár Bence
Michal Bursák
14:01
A05-02
5 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (elődöntő) (2)
Sándor Gábor
Nagy Arnold
14:06
A05-03
2 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 66 kg. (döntő) (1)
Richard Konc
Poós Péter
14:11
A05-04
5 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (elődöntő) (3)
Kontári Dániel
1. (Skáfár-Michal) mérk. győztese
14:16
A05-05
2 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 77 kg. (döntő) (1)
Kiss Bence
Nikolas Král
14:21
A05-06
5 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (vm.) (4)
1. (Skáfár-Michal) mérk. vesztese
3. mérkőzés vesztese
14:26
A05-07
2 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 84 kg. (döntő) (1)
Tóth András
Boris Kovacic
14:31
A05-08
5 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (döntő) (5)
2. (Sándor-Nagy) mérk. győztese
3. mérkőzés győztese
14:36
A05-09
5 fő: NoGi Grappling Haladó Férfi 71 kg. (bronzm.) (6)
2. (Sándor-Nagy) mérk. vesztese
4. mérkőzés győztese
B pást
10:30
B01-01
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (1.ford.) (1)
Kürtösi Kornél
Bartal Kristóf
10:34
B01-02
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (1.ford.) (2)
Selényi Bence
Tomás Pocs
10:38
B01-03
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (1.ford.) (3)
Papp Zoltán
Gráner Levéd
10:42
B01-04
3 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. (körm.) (1)
Szili Zsombor
Patrik Halanda
10:46
B01-05
3 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. (körm.) (1)
Garaba Gergely
Bónus Bence
10:50
B01-06
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (elődöntő) (4)
Takács Gergő
1. (Kürtösi-Bartal) mérk. győztese
10:54
B01-07
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (elődöntő) (5)
2. (Selényi-Tomás) mérk. győztese
3. (Papp-Gráner) mérk. győztese
10:58
B01-08
3 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. (körm.) (2)
Szili Zsombor
Lukás Agh
11:02
B01-09
3 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. (körm.) (2)
Garaba Gergely
Pellegrini Alessandr
11:06
B01-10
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (vm.) (6)
1. (Kürtösi-Bartal) mérk. vesztese
4. mérkőzés vesztese
11:10
B01-11
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (vm.) (7)
2-3. mérkőzés vesztese
5. mérkőzés vesztese
11:14
B01-12
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (döntő) (8)
4. mérkőzés győztese
5. mérkőzés győztese
11:18
B01-13
3 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 27 kg. (körm.) (3)
Patrik Halanda
Lukás Agh
11:22
B01-14
3 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 34 kg. (körm.) (3)
Bónus Bence
Pellegrini Alessandr
11:26
B01-15
7 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 34 kg. (bronzm.) (9)
6. mérkőzés győztese
7. mérkőzés győztese
11:30
B02-01
3 fő: Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. (körm.) (1)
Pakuts Hajnal
Szabó Vivien
11:34
B02-02
4 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (elődöntő) (1)
Forgács Raul
Sós Lázár
11:38
B02-03
4 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (elődöntő) (2)
Victor Illés
Patrik Vrba
11:42
B02-04
2 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 42 kg. (döntő) (1)
Vízhányó Zoé
Patrik Vacek
11:46
B02-05
2 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 46 kg. (döntő) (1)
Zagorácz Bence
Petrovics Máté
11:50
B02-06
3 fő: Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. (körm.) (2)
Pakuts Hajnal
Pellegrini Lilianna
11:54
B02-07
2 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 50 kg. (döntő) (1)
Gulyás Balázs
Pócs Máté
11:58
B02-08
4 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (döntő) (3)
1. (Forgács-Sós) mérk. győztese
2. (Victor-Patrik) mérk. győztese
12:02
B02-09
4 fő: Gi Grappling Gyermek1 Fiú 30 kg. (bronzm.) (4)
1. (Forgács-Sós) mérk. vesztese
2. (Victor-Patrik) mérk. vesztese
12:06
B02-10
2 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 55 kg. (döntő) (1)
Alex Kiss
Bertók József
12:10
B02-11
2 fő: Gi Grappling Gyermek2 Leány 27 kg. (döntő) (1)
Lenka Drábiková
Koszta Ágnes
12:14
B02-12
3 fő: Gi Grappling Gyermek2 Leány 30 kg. (körm.) (3)
Szabó Vivien
Pellegrini Lilianna
12:18
B03-01
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (1.ford.) (1)
Lukás Daniel
Dajka Patrik
12:23
B03-02
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (elődöntő) (2)
Boros Attila
Adam Vitko
12:28
B03-03
2 fő: Gi Grappling Gyermek2 Fiú 30 kg. (döntő) (1)
Forgács Raul
Monostori Csaba
12:32
B03-04
2 fő: Gi Grappling Junior Kezdő Fiú 77 kg. (döntő) (1)
Tibor Puksa
Petrovics Tamás
12:37
B03-05
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (elődöntő) (3)
Füzfás Levente
1. (Lukás-Dajka) mérk. győztese
12:42
B03-06
4 fő: Gi Grappling Junior Kezdő Fiú 84 kg. (elődöntő) (1)
Szűcs Tibor
Damián Borbély
12:47
B03-07
4 fő: Gi Grappling Junior Kezdő Fiú 84 kg. (elődöntő) (2)
Norbert Ondrás
Fekete Gábor
12:52
B03-08
2 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 84 kg. (döntő) (1)
Ihász Zsolt
Pabian Ádám
12:57
B03-09
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (vm.) (4)
1. (Lukás-Dajka) mérk. vesztese
3. mérkőzés vesztese
13:02
B03-10
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (döntő) (5)
2. (Boros-Adam) mérk. győztese
3. mérkőzés győztese
13:07
B03-11
4 fő: Gi Grappling Junior Kezdő Fiú 84 kg. (döntő) (3)
1. (Szűcs-Damián) mérk. győztese
2. (Norbert-Fekete) mérk. győztese
13:12
B03-12
4 fő: Gi Grappling Junior Kezdő Fiú 84 kg. (bronzm.) (4)
1. (Szűcs-Damián) mérk. vesztese
2. (Norbert-Fekete) mérk. vesztese
13:17
B03-13
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (bronzm.) (6)
2. (Boros-Adam) mérk. vesztese
4. mérkőzés győztese
13:22
B04-01
3 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 59 kg. (körm.) (1)
Németh Levente
Zakariás Adrián
13:26
B04-02
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 47 kg. (elődöntő) (1)
Méhes Krisztián
Hervay Márk
13:30
B04-03
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 47 kg. (elődöntő) (2)
Almásy Zsombor
Nagy Tamás
13:34
B04-04
2 fő: NoGi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 72+ kg. (döntő) (1)
Lados Péter
Horváth Roland
13:38
B04-05
3 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 59 kg. (körm.) (2)
Németh Levente
Vlk Márk
13:42
B04-06
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 47 kg. (döntő) (3)
1. (Méhes-Hervay) mérk. győztese
2. (Almásy-Nagy) mérk. győztese
13:46
B04-07
4 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 47 kg. (bronzm.) (4)
1. (Méhes-Hervay) mérk. vesztese
2. (Almásy-Nagy) mérk. vesztese
13:50
B04-08
3 fő: NoGi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 59 kg. (körm.) (3)
Zakariás Adrián
Vlk Márk
13:54
B05-01
3 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 92 kg. (körm.) (1)
Damián Borbély
Khaled Aboudi
13:59
B05-02
4 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 77 kg. (elődöntő) (1)
Klucsik Nicolas
Tibor Puksa
14:04
B05-03
4 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 77 kg. (elődöntő) (2)
Szűcs Tibor
Ágh Attila
14:09
B05-04
2 fő: NoGi Grappling Kadet Kezdő Fiú 76 kg. (döntő) (1)
Paksi Kevin
Cseh Dominik
14:14
B05-05
3 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 92 kg. (körm.) (2)
Damián Borbély
Virágh Péter
14:19
B05-06
4 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 77 kg. (döntő) (3)
1. (Klucsik-Tibor) mérk. győztese
2. (Szűcs-Ágh) mérk. győztese
14:24
B05-07
4 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 77 kg. (bronzm.) (4)
1. (Klucsik-Tibor) mérk. vesztese
2. (Szűcs-Ágh) mérk. vesztese
14:29
B05-08
3 fő: NoGi Grappling Junior Kezdő Fiú 92 kg. (körm.) (3)
Khaled Aboudi
Virágh Péter
C pást
10:30
C01-01
2 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 60 kg. (döntő) (1)
Both Roman
Antal Csaba
10:34
C01-02
2 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 72+ kg. (döntő) (1)
Lados Péter
Horváth Roland
10:38
C01-03
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 42 kg. (körm.) (1)
Petrovics Máté
Vida Norbert
10:42
C01-04
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 46 kg. (körm.) (1)
Major Márk
Zoltan Koptur
10:46
C01-05
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 66 kg. (körm.) (1)
Rendes Ákos
Mehmed Koptur
10:50
C01-06
4 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (elődöntő) (1)
Gráner Levéd
Takács Gergő
10:54
C01-07
4 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (elődöntő) (2)
Dominik Vilmos
Boráros Viktória
10:58
C01-08
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 42 kg. (körm.) (2)
Petrovics Máté
Secenji Benedek
11:02
C01-09
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 46 kg. (körm.) (2)
Major Márk
Kis Bence
11:06
C01-10
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 66 kg. (körm.) (2)
Rendes Ákos
Alex Kezes
11:10
C01-11
4 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (döntő) (3)
1. (Gráner-Takács) mérk. győztese
2. (Dominik-Boráros) mérk. győztese
11:14
C01-12
4 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 34 kg. (bronzm.) (4)
1. (Gráner-Takács) mérk. vesztese
2. (Dominik-Boráros) mérk. vesztese
11:18
C01-13
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 42 kg. (körm.) (3)
Vida Norbert
Secenji Benedek
11:22
C01-14
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 46 kg. (körm.) (3)
Zoltan Koptur
Kis Bence
11:26
C01-15
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági1 Kezdő Fiú 66 kg. (körm.) (3)
Mehmed Koptur
Alex Kezes
11:30
C02-01
5 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 53 kg. (1.ford.) (1)
Tóth Csanád
Lubos Kovacic
11:34
C02-02
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 66 kg. (körm.) (1)
Denis Opavskě
Varga János
11:38
C02-03
5 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 53 kg. (elődöntő) (2)
Vlk Márk
Jordán Andor
11:42
C02-04
2 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 38 kg. (döntő) (1)
Cseri Csenger
Ata Turk
11:46
C02-05
5 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 53 kg. (elődöntő) (3)
Kovács Benedek
1. (Tóth-Lubos) mérk. győztese
11:50
C02-06
2 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 47 kg. (döntő) (1)
Almásy Zsombor
Hervay Márk
11:54
C02-07
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 66 kg. (körm.) (2)
Denis Opavskě
Schmal Dániel
11:58
C02-08
2 fő: Gi Grappling Kadet Kezdő Fiú 54 kg. (döntő) (1)
Filip Sotak
Stágel György
12:03
C02-09
5 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 53 kg. (vm.) (4)
1. (Tóth-Lubos) mérk. vesztese
3. mérkőzés vesztese
12:07
C02-10
2 fő: Gi Grappling Kadet Kezdő Leány 65+ kg. (döntő) (1)
Fodor Eszter
Vörös Fanni
12:12
C02-11
3 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 66 kg. (körm.) (3)
Varga János
Schmal Dániel
12:16
C02-12
5 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 53 kg. (döntő) (5)
2. (Vlk-Jordán) mérk. győztese
3. mérkőzés győztese
12:20
C02-13
5 fő: Gi Grappling Ifjúsági2 Kezdő Fiú 53 kg. (bronzm.) (6)
2. (Vlk-Jordán) mérk. vesztese
4. mérkőzés győztese
12:24
C03-01
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (1.ford.) (1)
Galambosi Ádám
Ivan Omeyer
12:29
C03-02
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (elődöntő) (2)
Patrik Paul
Dávid LenŸe
12:34
C03-03
3 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 66 kg. (körm.) (1)
Jakub Szabó
Kőfalvi Balázs
12:39
C03-04
4 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 100+ kg. (elődöntő) (1)
Alex Szabó
Patrik Kovác
12:44
C03-05
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (elődöntő) (3)
Péter Tóth
1. (Galambosi-Ivan) mérk. győztese
12:49
C03-06
4 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 100+ kg. (elődöntő) (2)
Martin Kmeto
Ivan Pálfy
12:54
C03-07
3 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 66 kg. (körm.) (2)
Jakub Szabó
Cséfalvay Vince
12:59
C03-08
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (vm.) (4)
1. (Galambosi-Ivan) mérk. vesztese
3. mérkőzés vesztese
13:04
C03-09
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (döntő) (5)
2. (Patrik-Dávid) mérk. győztese
3. mérkőzés győztese
13:09
C03-10
4 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 100+ kg. (döntő) (3)
1. (Alex-Patrik) mérk. győztese
2. (Martin-Ivan) mérk. győztese
13:14
C03-11
4 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 100+ kg. (bronzm.) (4)
1. (Alex-Patrik) mérk. vesztese
2. (Martin-Ivan) mérk. vesztese
13:19
C03-12
3 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 66 kg. (körm.) (3)
Kőfalvi Balázs
Cséfalvay Vince
13:24
C03-13
5 fő: Gi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (bronzm.) (6)
2. (Patrik-Dávid) mérk. vesztese
4. mérkőzés győztese
13:29
C04-01
3 fő: NoGi Grappling Kadet Kezdő Leány 65+ kg. (körm.) (1)
Vörös Fanni
Fodor Eszter
13:34
C04-02
2 fő: NoGi Grappling Kadet Kezdő Fiú 85 kg. (döntő) (1)
Fekete Gábor
Sárközi István
13:39
C04-03
2 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 84 kg. (döntő) (1)
Szép József
Daniel Milosevic
13:44
C04-04
3 fő: NoGi Grappling Kadet Kezdő Leány 65+ kg. (körm.) (2)
Vörös Fanni
Alexandra Duricová
13:49
C04-05
2 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 92 kg. (döntő) (1)
Balla Péter
Ivan Omeyer
13:54
C04-06
2 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 100+ kg. (döntő) (1)
Alex Szabó
Ivan Pálfy
13:59
C04-07
3 fő: NoGi Grappling Kadet Kezdő Leány 65+ kg. (körm.) (3)
Fodor Eszter
Alexandra Duricová
14:04
C05-01
5 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (1.ford.) (1)
Zsidek Gabor
Dajka Patrik
14:09
C05-02
5 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (elődöntő) (2)
Boros Attila
Tóth Henrik
14:14
C05-03
3 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 66 kg. (körm.) (1)
Cséfalvay Vince
Jakub Szabó
14:19
C05-04
5 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (elődöntő) (3)
Lukás Daniel
1. (Zsidek-Dajka) mérk. győztese
14:24
C05-05
3 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 66 kg. (körm.) (2)
Cséfalvay Vince
Martina Máté
14:29
C05-06
5 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (vm.) (4)
1. (Zsidek-Dajka) mérk. vesztese
3. mérkőzés vesztese
14:34
C05-07
3 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 66 kg. (körm.) (3)
Jakub Szabó
Martina Máté
14:39
C05-08
5 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (döntő) (5)
2. (Boros-Tóth) mérk. győztese
3. mérkőzés győztese
14:44
C05-09
5 fő: NoGi Grappling Kezdő Férfi 77 kg. (bronzm.) (6)
2. (Boros-Tóth) mérk. vesztese
4. mérkőzés győztese